Προς το περιεχόμενο

Στις 17 Ιουλίου κυκλοφορούν τα νέα “bezel-less” Sharp FS8010 και FS8016


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ρε παιδιά για να καταλάβω το δακτυλικό αποτύπωμα είναι χρήσιμο σε όλους ? Όλοι δηλαδή έχετε τα απόρρητα της NASA ? Εγώ πάντως εδώ και χρόνια δεν έχω ούτε pin . Δηλαδή θα στο πάρει ο κλέφτης και τον νοιάζει τι έχει μέσα? Απλά νομίζω ότι κάνετε την ζωή σας πιο δύσκολη με αυτές τις μ......ς . Βέβαια υπάρχουν και άνθρωποι που το χρειάζονται αλλά αυτοί δεν είναι οι κοινοί θνητοί που είμαστε εμείς . Εκτός αν εδώ μέσα είναι όλοι υπουργοί ή Λαμόγια με δις .

Υγ Απλά την άποψη μου λέω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για να καταλάβω το δακτυλικό αποτύπωμα είναι χρήσιμο σε όλους ? Όλοι δηλαδή έχετε τα απόρρητα της NASA ? Εγώ πάντως εδώ και χρόνια δεν έχω ούτε pin . Δηλαδή θα στο πάρει ο κλέφτης και τον νοιάζει τι έχει μέσα? Απλά νομίζω ότι κάνετε την ζωή σας πιο δύσκολη με αυτές τις μ......ς . Βέβαια υπάρχουν και άνθρωποι που το χρειάζονται αλλά αυτοί δεν είναι οι κοινοί θνητοί που είμαστε εμείς . Εκτός αν εδώ μέσα είναι όλοι υπουργοί ή Λαμόγια με δις .

Υγ Απλά την άποψη μου λέω .

 

Εγω αν στο εκλεβα το πρωτο πραμα που θα εκανα θα ηταν να μπω στις φωτο, ειδικα αν ησουν γκομενα. Οποτε ένα pin δεν είναι κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για να καταλάβω το δακτυλικό αποτύπωμα είναι χρήσιμο σε όλους ? Όλοι δηλαδή έχετε τα απόρρητα της NASA ? Εγώ πάντως εδώ και χρόνια δεν έχω ούτε pin . Δηλαδή θα στο πάρει ο κλέφτης και τον νοιάζει τι έχει μέσα? Απλά νομίζω ότι κάνετε την ζωή σας πιο δύσκολη με αυτές τις μ......ς . Βέβαια υπάρχουν και άνθρωποι που το χρειάζονται αλλά αυτοί δεν είναι οι κοινοί θνητοί που είμαστε εμείς . Εκτός αν εδώ μέσα είναι όλοι υπουργοί ή Λαμόγια με δις .

Υγ Απλά την άποψη μου λέω .

Κοίταξε καλό είναι να υπάρχει ένα pin ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται. Να εύχεσαι να μην πέσεις ποτέ θύμα κλοπής κινητού. Εγώ έχω πέσει δυστυχώς. Αν όμως γίνει κάτι τέτοιο να ξέρεις ότι αυτός ή αυτοί που θα σου το πάρουν δεν είναι τα καλά παιδιά!

 

Το δακτυλικο αποτύπωμα το έκραζα κ εγώ να σου πω την αλήθεια αλλά από τότε που πήρα κινητό με δακτυλικο αποτύπωμα δεν μπορώ να κάνω χωρίς αυτό.

 

Και δακτυλικο αποτύπωμα να μην έχει το κινητό ένα απλό μοτίβο δεν είναι μπελάς,ουτε σου τρώει χρόνο για το ξεκλείδωμα. καλό είναι να υπάρχει φίλος μια υποτιθέμενη ασφάλεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς είναι έτσι οι κάμερες πίσω; τι έγινε sharp αντιγράφουμε iphone 8?

 

Δηλαδή εσύ από αυτήν την εξαιρετικά πρωτοποριακή και καινοτόμα συσκευή είδες την αντιγραφή;

Ρε παιδιά δεν είναι υποχρεωτικό να μιλάτε όταν δεν έχετε κάτι να πείτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα τοσο ομορφα κινητα να τα εχουν βαλει αυτα το ονοματα (FS80123μπλαμπλα) . Οκ για μαρκετινγκ δεν εχετε λεφτα, αλλα το ονομα τζαμπα ειναι, βαλε κατι να ξεχωριζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πώς είναι έτσι οι κάμερες πίσω; τι έγινε sharp αντιγράφουμε iphone 8?

Αναρωτιέμαι πως γίνεται κάποιος να αντιγράψει κάτι που δεν έχει κυκλοφορίσει ακόμα.....μάλλον οι τεχνικοί της sharp μεταφέρθηκαν μέσω αστρικής πύλης στο μέλλον είδαν πως είναι τα iPhone 8 ξαναγύρισαν στο παρόν και τα αντέγραψαν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχαχα κ ενώ έχουν πρόσβαση σε αστρική πύλη επέστρεψαν για να ολοκληρώσουν την πίσω πλευρά του τηλεφώνου.

Ωραίος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...