Προς το περιεχόμενο

Amazon Prime Day


johnnnnavrozidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ δεν είχα τόσα λεφτά στη χρεωστική μου όσα χρειαζόταν για την παραγγελία.

 

Ωστότο την έκανα χτες το απόγευμα τη δέχτηκε κανονικά, σήμερα το πρωί γύρω στις 9 έκανα κατάθεση και σήμερα το απόγευμα τράβηξαν το ποσό.

 

Ούτε μπλοκαρίσματα, ούτε τίποτα.

 

Τώρα δεν ξέρω αν έκανα καμιά μλκία και δεν επέλεξα "γρήγορο" τρόπο αποστολής, γιατί ήμουν στη δουλειά και έκανα λίγο βιαστικά την παραγγελία, αλλά εκτιμώμενη ημ/νία παράδοσης έλεγε 27-28 Ιουλίου :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολεισαι, μια χαρα γινεται η αγορα μερικες μερες μετα αν δεν εχεις χρηματα στο λογαριασμο σου. Ηδη εχω εναν pending σκληρο δισκο που "παρηγγειλα", πηρα ειδοποιηση να αλλαξω τον τροπο πληρωμης μου γιατι δεν βρηκε λεφτα κι ακομα ειμαι... ξεκλειδωτος. Οι ιστοριες για κλειδωμα επειδη δεν ειχε λεφτα η καρτα ειναι "να 'χαμε, να λεγαμε". Ειλικρινα δεν εχω καταλαβει τι εχει συμβει με την περιπτωση του συμφορουμιτη που κλειδωθηκε, αν βγαλει ακρη θα ηθελα πολυ να μαθω τι εγινε.

 

Οσον αφορα στον "γρηγορο" τροπο πληρωμης, ε... ενταξει. Πληρωσες λιγοτερα μεταφορικα, θα σου ερθει πιο αργα. Αν διαλεγες το "γρηγορο", θα εδινες παραπανω. Ειναι θεμα επιλογης. Το 27-28 Ιουλιου νομιζω οτι ειναι το αργοτερο που θα σου ερθει. Για αγορα κινητου που εκανα στις 29 Ιουνιου, εγινε παραδοση χθες (11 Ιουλιου), συνεπως ακουγονται λογικες οι ημερομηνιες για τη δικη σου αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...