Προς το περιεχόμενο

Sapphire Radeon RX 580 8GB Pulse 256€ (amazon.fr) [ΤΕΛΟΣ - ΑΝΑΜΟΝΕΣ]


atonioz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μονο η  Nitro + αν .... Και πανω απο 250 οχι  δεν την παιρνω . Ποιο πολυ θα χουμε το νου μας για Non Κ@λοminers καρτες - πχ  σε 1080 εχουν καλες προσφορες - και καλιο 500 για 1080 παρα κοντα 400 για mid-range που επρεπε να κανουν 200

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ενημερώθηκα ότι η παραγγελία απεστάλη και ότι θα την έχω στις 23 Νοεμβρίου 

 

με UPS tracking number κλπ

 

εμένα προσπάθησε την Παρασκεύη να τραβήξει λεφτά, κάρτα ήταν άδεια και παρόλου που έβαλα μετά από λίγη ώρα από ότι φαίνεται το έχασα το τρένο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα προσπάθησε την Παρασκεύη να τραβήξει λεφτά, κάρτα ήταν άδεια και παρόλου που έβαλα μετά από λίγη ώρα από ότι φαίνεται το έχασα το τρένο...

 

Δεν έχασες κανένα τρένο, σήμερα μπορεί και να τράβηξε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα προσπάθησε την Παρασκεύη να τραβήξει λεφτά, κάρτα ήταν άδεια και παρόλου που έβαλα μετά από λίγη ώρα από ότι φαίνεται το έχασα το τρένο...

Αν θυμάμαι καλά, θα κάνουν 5 απόπειρες , οπότε σιγουρα το τραίνο δεν εχει σφυρίξει....Καλό ειναι να μιλήσεις και μαζί τους ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά, θα κάνουν 5 απόπειρες , οπότε σιγουρα το τραίνο δεν εχει σφυρίξει....Καλό ειναι να μιλήσεις και μαζί τους ...

 

Μίλησα με τους Γάλλους αλλά κάνουν τον Κινέζο :P

Άλλο τους ρώτησα και άλλο μου απάντησαν... Θα περιμένω λίγες μέρες και θα δω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη Παρασκευή την περίμενα.. σημερα μου ήρθε  :devil:. Την έβαλα στα γρήγορα, κανιβαλίζοντας το σύστημα (απλα swap τις κάρτες, ουτε drivers ουτε τιποτα) και έπαιξα ενα γρήγορα Pubg, εχω σχεδόν 2πλα frames απο την παλιά μου r9 380 4gb..... 

 post-228004-0-52283000-1511288481_thumb.jpgpost-228004-0-01344900-1511288528_thumb.jpgpost-228004-0-42534000-1511288585_thumb.jpg

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έστειλαν μήνυμα οι Γάλλοι, και ζητούν συγνώμη που δεν μπορούν να βρουν stock. Και μου λένε άμα θέλω να ακυρώσω την παραγγελία μιας και δεν με έχουν χρεώσει. Φαίνεται είμαι από τους άτυχους που κάναμε παραγγελία τον Οκτώβριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...