Προς το περιεχόμενο

καρτοκινητα cosmote: 10gb για 2 μηνες με 8 ευρω


fastnq2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα έξω από το μετρό του μεγάρου μουσικής εκτός από Vodafone είχε και τις ακόλουθες δύο προσφορές what's up για νέο νούμερο και με εφάπαξ ισχύ για κάθε μήνα που βάζεις 10 ευρώ (η τιμή του πακέτου είναι στα 8.5 ευρώ)

Σήμερα έξω από το μετρό του μεγάρου μουσικής εκτός από Vodafone είχε και τις ακόλουθες δύο προσφορές what's up για νέο νούμερο και με εφάπαξ ισχύ για κάθε μήνα που βάζεις 10 ευρώ (η τιμή του πακέτου είναι στα 8.5 ευρώ)

Υπάρχει περίπτωση να πάρω στα κεντρικά και να βρω μια τέτοια προσφορά? Δυστυχώς στην επαρχία δεν έχω συναντήσει ποτέ κάτι τέτοιο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις κανεις αν μπορω το whats app  giga summerνα το κανω sharing με αλλες συσκευες. Να κανω το κινητο δλδ access point?

Μπορείς αν δεν έχει αλλάξει κάτι τραγικότατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να πάρω στα κεντρικά και να βρω μια τέτοια προσφορά? Δυστυχώς στην επαρχία δεν έχω συναντήσει ποτέ κάτι τέτοιο.

Αν βρεις άκρη, ειδοποίησε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις κανεις αν μπορω το whats app  giga summerνα το κανω sharing με αλλες συσκευες. Να κανω το κινητο δλδ access point?

Μια χαρά μπορείς να το κάνεις με οποιοδήποτε πακέτο δεδομένων της Cosmote, συμπεριλαμβανομένου προφανώς του

giga summerιαζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που πήρε το πακέτο και τυχαίνει να έχει και Cosmote TV ώστε να μας πει αν δουλεύει το Cosmote TV Go με αυτό? (χλωμό αλλά λέμε.. ποτέ δεν ξέρεις). Να ξέρω αν είναι να επαναφέρω την whatsup καρτούλα στο tablet ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρασα σήμερα από ένα κάτάστημα Γερμανός και μου είπαν ότι η προσφορά δεν υπάρχει και αντικαταστάθηκε με μία που δίνει με 10 ευρώ 15 gb, ισχύει όντως ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που πήρε το πακέτο και τυχαίνει να έχει και Cosmote TV ώστε να μας πει αν δουλεύει το Cosmote TV Go με αυτό? (χλωμό αλλά λέμε.. ποτέ δεν ξέρεις). Να ξέρω αν είναι να επαναφέρω την whatsup καρτούλα στο tablet ;)

 

Όχι δεν γίνεται φίλε μου ,το δοκίμασα εγώ αλλα τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που πήρε το πακέτο και τυχαίνει να έχει και Cosmote TV ώστε να μας πει αν δουλεύει το Cosmote TV Go με αυτό? (χλωμό αλλά λέμε.. ποτέ δεν ξέρεις). Να ξέρω αν είναι να επαναφέρω την whatsup καρτούλα στο tablet ;)

Μία χαρά δουλευει το tv. έχω ενεργοποιήσει το πακέτο σε καρτοκινητο κοσμοτε.

 

Αυτό έλειπε να είχε κ τέτοιους περιορισμούς ή cosmote..

Ένα σκασμο λεφτά παίρνουν κάθε μήνα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χαρά δουλευει το tv. έχω ενεργοποιήσει το πακέτο σε καρτοκινητο κοσμοτε.

 

Αυτό έλειπε να είχε κ τέτοιους περιορισμούς ή cosmote..

Ένα σκασμο λεφτά παίρνουν κάθε μήνα ..

 

Σε whatsup  δεν με άφησε να το λειτουργήσω,θα δοκιμάσω ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία χαρά δουλευει το tv. έχω ενεργοποιήσει το πακέτο σε καρτοκινητο κοσμοτε.

Αυτό έλειπε να είχε κ τέτοιους περιορισμούς ή cosmote..

Ένα σκασμο λεφτά παίρνουν κάθε μήνα ..

Χωρίς να έχεις data από άλλο πακέτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...