Προς το περιεχόμενο

Κοριος;


xrist0s4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καμια συσκευη που να εντοπιζει συσκευες παρακολουθησης,κοριους κτλ; Εχω κατι υποψιες απο καποια οικογενειακα ατομα που εχουν προσβαση στο σπιτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράψε στο Google Anti-Spy bug detector και θα βρεις αρκετά (και με καλές αξιολογήσεις).

 

Αλλά για αρχή άρχισε το ψάξιμο, σκέψου που θα ήταν το καλύτερο μέρος να τον κρύψουν. Φαίνονται και με γυμνό μάτι άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω πολύ να μάθω τι έχεις κάνει ή τι θέλουν να σου κάνουν . Αν μάθεις τον σκοπό τους , πες μας και εμάς . Διεστραμμένα μυαλά !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται ποιοι σε παρακολουθούν και τι ακριβώς θέλεις να βρεις. Αν μιλάμε για μυστικές υπηρεσίες τότε δεν μπορείς να βρεις τίποτα. Αν υπήρχε πρόσβαση σε τεχνολογικά μέσα για να εντοπίσεις ποιος σε παρακολουθεί από μυστικές υπηρεσίες τότε θα ήτανε άχρηστες όλες οι μυστικές υπηρεσίες του πλανήτη. Τώρα αν αναφέρεσαι σε άλλη περίπτωση εκεί αλλάζουν τα δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρήστοοοοο πάλι αράζεις στο λαπτοπ σου αντί να μαζέψεις το ρημάδι το πιάτο σου από τον νεροχύτη

ούτε τα σκουπίδια δεν πέταξες κακομοίρη μου, μια δουλειά έκανες τις καλές εποχές χωρίς γκρίνια και τώρα πρέπει να ρίξω παντόφλα και για αυτό

 

 

ε άρπα την ρε, νάτος και ο κοριός, παντοφλάτος ήτανε, στέλνεις και προσωπικά μηνύματα σε κοριτσάκια ε, τα καλύτερα μου χρόνια έφαγα ρε τα καλύτερα μου χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρήστοοοοο πάλι αράζεις στο λαπτοπ σου αντί να μαζέψεις το ρημάδι το πιάτο σου από τον νεροχύτη

ούτε τα σκουπίδια δεν πέταξες κακομοίρη μου, μια δουλειά έκανες τις καλές εποχές χωρίς γκρίνια και τώρα πρέπει να ρίξω παντόφλα και για αυτό

 

 

ε άρπα την ρε, νάτος και ο κοριός, παντοφλάτος ήτανε, στέλνεις και προσωπικά μηνύματα σε κοριτσάκια ε, τα καλύτερα μου χρόνια έφαγα ρε τα καλύτερα μου χρόνια

Οτι να ναι...δουλευω καθε μετα 6κ30 με 3μεσημερι και ξαναπαω 6κ30απογευμα με 10κ30βραδυ.Το αραζω το χω ξεχασει κ σπιτι κανω μαμ κακα κ νανι...φεις κτλ τα χω διαγραψει 5χρονια κ κατι κ στο μονο π μπαινω ειναι εδω οποτε εισαι λιγο ακυρος στην περιπτωση μου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...