Προς το περιεχόμενο

Stargate Origins


D4rkshadow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 6 μήνες μετά...

Η αλήθεια είναι ότι μου φάνηκε κάπως χαζόχαρούμενο, λίγο low budget, λίγο κακογραμμενοι χαρακτήρες. Το sg:universe ήταν από τα αγαπημένα μου αλλά αυτό δεν μου άφησε καλή αίσθηση και δεν κρατάω μεγάλο καλάθι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/02/2018 στις 2:52 ΠΜ, Nomedor είπε

Η αλήθεια είναι ότι μου φάνηκε κάπως χαζόχαρούμενο, λίγο low budget, λίγο κακογραμμενοι χαρακτήρες. Το sg:universe ήταν από τα αγαπημένα μου αλλά αυτό δεν μου άφησε καλή αίσθηση και δεν κρατάω μεγάλο καλάθι

Μία από τα ίδια. Να γύριζε το SGU και τι στον κόσμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

18 ώρες πριν, nickmanak είπε

Θα παιχτουν συνολικα 10 επεισοδια των 10 λεπτων εκαστο.

Οι ηθοποιοι παιζουν λιγο χαλια αλλα θα φανει στη συνεχεια ολο το αποτελεσμα. 

Είδα τα 2 πρώτα. Αν το ήξερα ότι ήταν 10 λεπτα (σκαρτα) το καθενα.... δεν θα είχα ασχοληθεί καθόλου.

 

ΥΓ: Εντάξει το 3ο δεν ήταν ασχημο. Για να δουμε

Επεξ/σία από fingolfingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η αγαπημένη μου σειρά ever. 

Κάτι μου λέει πως δεν πρέπει να το δω μ αυτά που διαβάζω γιατί θα μου γ@μήσει την ψυχολογία και θα μου αφήσει ψυχολογικά. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξενερωσα με το 4ο. Το καλό είναι ότι μετά από αυτό κατέβασα ξανα τα SG1 και τις ταινιες (για να μην ψαχνω στην αποθηκη τα DVD) και ξεκινησα να βλέπω.

Spoiler

Είσαι στο 4ο και με το που κλείνει η πύλη βλέπεις πίσω παραθυρο με 2 φεγγαρια κλπ. Αλλαζει το πλανο σε ενα από τους προταγωνιστες και όταν επιστρεψει στο παραθυρο οι κουρτίνες είναι κλειστες. Γαμώ το μονταζ μου μεσα. Και λίγο αργότερα τις ανοιγουν για αν δουν ότι δεν είναι στην Γη. Τα φεγγαρια ήταν ίδια (με μια μικρή περιστροφή) ή μου φάνηκε;

 

Επεξ/σία από fingolfingr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, fingolfingr said:

Ξενερωσα με το 4ο. Το καλό είναι ότι μετά από αυτό κατέβασα ξανα τα SG1 και τις ταινιες (για να μην ψαχνω στην αποθηκη τα DVD) και ξεκινησα να βλέπω.

  Reveal hidden contents

Είσαι στο 4ο και με το που κλείνει η πύλη βλέπεις πίσω παραθυρο με 2 φεγγαρια κλπ. Αλλαζει το πλανο σε ενα από τους προταγωνιστες και όταν επιστρεψει στο παραθυρο οι κουρτίνες είναι κλειστες. Γαμώ το μονταζ μου μεσα. Και λίγο αργότερα τις ανοιγουν για αν δουν ότι δεν είναι στην Γη. Τα φεγγαρια ήταν ίδια (με μια μικρή περιστροφή) ή μου φάνηκε;

Αν έχεις καλά link της προκοπής (1080p) στείλε inbox :D

Τελευταία φορά τα είδα πάλι όλα πριν 2 χρόνια αλλά μου κάηκε ο σκληρός που τα είχα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, UsualSuspect__ είπε

Αν έχεις καλά link της προκοπής (1080p) στείλε inbox :D

Τελευταία φορά τα είδα πάλι όλα πριν 2 χρόνια αλλά μου κάηκε ο σκληρός που τα είχα. 

Κατεβάζω αποκλειστικά από private trackers οποτε.... no link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει τη πρώτη ταινία. Μου χε φανεί ωραία και πρωτότυπη. Αξίζει να δω τη mini-σειρα ; Αν ναι; προτείνετε να δω και κάποια από τις άλλες σειρές/ταινίες του franchise ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, 7nisiotis said:

Έχω δει τη πρώτη ταινία. Μου χε φανεί ωραία και πρωτότυπη. Αξίζει να δω τη mini-σειρα ; Αν ναι; προτείνετε να δω και κάποια από τις άλλες σειρές/ταινίες του franchise ;

SG1 / Αtlantis / Universe. 

Το Universe είναι λίγο βαρετό σε σχέση με τα υπόλοιπα 2.

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...