Προς το περιεχόμενο

Spawn the movie


Getta Robo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 minutes ago, Wayward said:

Δε μου ταιριάζει ιδιαίτερα το physique αλλά κάλος είναι γενικά ο Fox... η ταινία από την άλλη δεν ξέρω :P

Ειναι πολυ καλη συζητηση για το αν θα επρεπε να προτιμηθει Idris Elba εναντι του. 10 χρονια πριν θα ελεγα σιγουρα τον Elba, πλεον ομως ειναι μεγαλος... Τωρα απο σωματοτυπο, ετσι και αλλιως ολοι λιγοι περνανε απο ψηφιακη επεξεργασια για την μυικη μαζα, δεν παιζει πρωτο ρολο αυτο.

Ημουν και παραμενω επιφυλακτικος για την ταινια, αλλα το οτι το εχει παρει πολυ ζεστα ο McFarlane, και το σχεδιαζει καιρο με πολυ συμαντικα ονοματα του χωρου, σημαινει πολλα.

Επαναλαμβανω πως η τηλεοπτικη σειρα κινουμενων σχεδιων ειναι εκπληκτικη και απο τις πολυ αδικημενες του ειδους/χωρου. Θεληση για κατι επισης σπουδαιο υπαρχει. Το μελλον θα δειξει ομως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Wayward είπε

Δε μου ταιριάζει ιδιαίτερα το physique αλλά κάλος είναι γενικά ο Fox... η ταινία από την άλλη δεν ξέρω :P

Μην ξεχνάς και αυτό το αίσχος, πρέπει να βλαστήμαγε άκοπα μόλις είδε την ταινία 😛  

vBq.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Getta Robo είπε

ετσι και αλλιως ολοι λιγοι περνανε απο ψηφιακη επεξεργασια για την μυικη μαζα, δεν παιζει πρωτο ρολο αυτο.

Δεν έχεις άδικο σε αυτό αλλά περισσότερο εννούσα σα Simmons δε μου κάνει τουλάχιστον βασιζόμενος στο κόμικ. Και για να κάνει cast τον Fox υποθέτω πως θα τον δούμε και πριν γίνει Spawn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 5 χρόνια αργότερα...

Φτασαμε στο 2024 και εχουμε παρα πολλα νεα!

https://screenrant.com/spawn-reboot-confirmation-cast-story-updates/

Μεταξυ αλλων, ο ιδιος ο McFarlane δηλωσε οτι θα αναλαβει ο ιδιος την παραγωγει, εαν και εφοσων το ιδιο το Hollywood δεν ανταποκριθει.

Καλιο αργα παρα ποτε!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...