Προς το περιεχόμενο

κοπηκα στο proficiency


mar5566

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δωσε 3 πτυχια επιπεδου Γ2, ε ολο κ καποιο θα σου κατσει. Εξαλλου μια βιομηχανια παραγωγης πτυχιων ειμαστε εχεις απειρες επιλογες να διαλεξεις. Κανονικα το οριο του MSU CELP ειναι 70% ε για να πιασεις 58 δεν ησουν κ διανοια...αναλογισου τα λαθη σου στρωσε το κεφαλι σου κ ξαναδωσε. Κλαιν μαιν ον δε λαιν.

60% ειναι η βαση του συγκεκριμένου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να οδύρεται η OP τόσο πολύ, υποψιάζομαι πως θέλει το proficiency για να μπει σε κάποιον διαγωνισμό ΑΣΕΠ.

 

Έτσι για να γίνεται κουβέντα, και εγώ το Michigan Proficiency το έδωσα με ένα μήνα προετοιμασία σε φροντιστήριο. Ζορίστηκα να τους πείσω πως ξέρω Αγγλικά. Όταν όμως είδαν στα αποτελέσματα ότι πέρασα με high pass γελούσαν μέχρι και τα μουστάκια της γάτας που είχε η διευθύντρια του φροντιστηρίου :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

60 υπο καποιες προϋποθεσεις να μην εχεις γραψει κατω απο 12 σε καποιες ενοτητες.

Ε ναι. Και πιστευω πολλοι την πατανε επειδη δεν εχουν διαβασει ολες τις λεπτομερειες σχετικα με την βαθμολογηση.

 

diagram.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πεις σε οποιον στο είπε αυτό οτι είναι βλάκας.

 

Πωλήσεις πιστοποιητικών κτλ είναι απλά παπάτζες. Ακόμα και να υπάρχουνε τέτοιες περιπτώσεις, θα είναι πλαστά τα πιστοποιητικά.

 

 

 

λάθος στα είπανε χρυσό μου, στα σουπερμάρκετ τα πουλάνε, συνήθως δίπλα από το σταντ με τις μπαταρίες και μετά τα αντιηλιακά

 

 

Δεν υπάρχουν, ούτε υπήρχαν φροντιστήρια που πουλάνε proficiency. Δεν είναι σαλάμι.

 

 

Μου αρεσει που ειστε και απολυτοι...

Μια χαρα πουλιουνται τα proficiency, τα ecdl κλπ κλπ αυθεντικοτατα μαλιστα οχι πλαστα...

 

Δεν ξερω περιπτωση βεβαια για proficienncy απο Cambridge ή Michigan εκει ισως να μην γινεται..

Αλλα proficiency κατωτερα μια χαρα πουλιουνται παντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια για ΑΣΕΠ το θελω και κοπηκα τελικα για 2 μοναδες στην εκθεση γτ τα υπολοιπα συμψηφιστηκαν

τους πηρα σημερα τηλ και μου ειπε η αρμοδια οτι η μονη μου ελπιδα ειναι στην εκθεση κ να τους πω επισης οτι στο reading και speaking ειχα καλο βαθμο και για τι το θελω  (εγω το θελω για μεταπτυχιακο κ ασεπ)

 

Τι λετε ? 25 ευρω ειναι .. λετε να αλλαξει κατι ?

 

Γνωριζετε περιπτωσεις οπου βαθμολογισαν θετικα την εκθεση ?   2 μοναδες ειναι μονο ρε γαμωτοοο 2 !!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρεσει που ειστε και απολυτοι...

Μια χαρα πουλιουνται τα proficiency, τα ecdl κλπ κλπ αυθεντικοτατα μαλιστα οχι πλαστα...

 

Δεν ξερω περιπτωση βεβαια για proficienncy απο Cambridge ή Michigan εκει ισως να μην γινεται..

Αλλα proficiency κατωτερα μια χαρα πουλιουνται παντως...

 

Στείλε μου λοιπόν εμένα που έχω φροντιστήρια με pm μια περίπτωση που γνωρίζεις με αποδείξεις, και έχεις το λόγο μου δημόσια ότι θα το ψάξω όσο δεν φαντάζεσαι. Αυτά που ακούγονται είναι urban legends. Εγγυημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@BritGreek Αποδείξεις λίγο δύσκολο, θα πρέπει ο εξεταζόμενος να φωτογραφίσει τις απαντήσεις του, ή να ηχογραφήσει το speaking και μετά να δείξει τους αυξημένους αντικειμενικά βαθμούς του, παράλληλα με το βίντεο όπου θα λαδώνει αυτόν που έχει το φροντιστήριο. Θέμα υπάρχει και με την επιτήρηση στο γραπτό μέρος και τους επιτηρητές. Επειδή το έχω ακούσει  από δύο πηγές, η μία έχει φροντιστήριο, θεωρώ ότι γίνεται. Εκτός αν θεωρείς ότι το λάδωμα είναι αποκλειστικό ελληνικό προνόμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν γνωριζεται αν εχω πιθανοτητες κ αν αξιζει τον κοπο να το κανω ... ή τι να τους γραψω για να με πρερασουν (τι μετραει δηλαδη) ή ακομα κ ατομο-εξεταστη δλδ να λαδωσω πειτε μ ετσι ..

 

ετσι κ αλλιιως κ τα 25 ευρω επιπλεον κτ σα λαδωμα ειν απλως δεν ειμαι σιγουρη αν θα το παρω κ για 2 μοναδες ειναι πραγματικα κριμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν γνωριζεται αν εχω πιθανοτητες κ αν αξιζει τον κοπο να το κανω ... ή τι να τους γραψω για να με πρερασουν (τι μετραει δηλαδη) ή ακομα κ ατομο-εξεταστη δλδ να λαδωσω πειτε μ ετσι ..

 

ετσι κ αλλιιως κ τα 25 ευρω επιπλεον κτ σα λαδωμα ειν απλως δεν ειμαι σιγουρη αν θα το παρω κ για 2 μοναδες ειναι πραγματικα κριμα

καμια ελπιδα αυτή η χώρα δεν βάζετε μυαλό με τιποτα μερικοί
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν γνωριζεται αν εχω πιθανοτητες κ αν αξιζει τον κοπο να το κανω ... ή τι να τους γραψω για να με πρερασουν (τι μετραει δηλαδη) ή ακομα κ ατομο-εξεταστη δλδ να λαδωσω πειτε μ ετσι ..

 

ετσι κ αλλιιως κ τα 25 ευρω επιπλεον κτ σα λαδωμα ειν απλως δεν ειμαι σιγουρη αν θα το παρω κ για 2 μοναδες ειναι πραγματικα κριμα

 

εδώ είσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως αν γνωριζεται αν εχω πιθανοτητες κ αν αξιζει τον κοπο να το κανω ... ή τι να τους γραψω για να με πρερασουν (τι μετραει δηλαδη) ή ακομα κ ατομο-εξεταστη δλδ να λαδωσω πειτε μ ετσι ..

 

ετσι κ αλλιιως κ τα 25 ευρω επιπλεον κτ σα λαδωμα ειν απλως δεν ειμαι σιγουρη αν θα το παρω κ για 2 μοναδες ειναι πραγματικα κριμα

Ρε κοπέλα μου,πραγματικά λυπάμαι που δεν πέρασες ,αλλά τελικά τι είναι κρίμα;

Να περάσεις εσύ,με πλάγιο τρόπο ή να κοπεί κάποιος άλλος επειδή εσύ πέρασες με πλάγιο τρόπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια ελπιδα αυτή η χώρα δεν βάζετε μυαλό με τιποτα μερικοί

Πραγματικα φιλε τι να πω τετοια νοοτροπια να υπαρχει σε νεους ανθρωπους και ενα παραπανω σε ατομα που θελουν να κανουν και μεταπτυχιακο,κριμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...