Προς το περιεχόμενο

Στο νέο τρέιλερ του Justice League αποκαλύπτεται ο πραγματικός εχθρός


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

ρε φιλεεε χωρις superman ειναι φαγητο χωρις αλατι, χωριατικη χωρις ριγανι καυτερη χωρις λαδοξυδο...

Περίμενες να στον δείξουν στο trailer?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν κοιμόμουνα τις νύχτες αφού αναρωτιόμουνα και έλεγα ποιός θα είναι ο Arch κακός ? ...

Το Τρέιλερ είναι πάντος πολύ καλό φαίνεται πως θα γίνεται χαμός  :-)

Πάντος μάλλον ο σούπερμαν ξαναεμφανίζεται στο τέλος αν και έχει πεθάνει στο προηγούμενο ...αν είναι έτσι είναι αρκετά προβλεπόμενο αλλά οκ τι να κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά, μ@λ@κιες ταινίες. Κάθε χρόνο superhero movies. Έχουμε πια βαρεθεί τόσες πολλές.

 

Για μενα ειναι ο μονος λογος να πληρωσω εισητηριο στο σινεμα αυτες οι ταινιες.

Τις Τεταρτες με μισο εισητηριο βεβαια αλλα whatever....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW, ο Άφλεκ είναι ο πραγματικός Batman, έτσι όπως έπρεπε να είναι.

Σε αυτό θα διαφωνήσω ελαφρώς....είναι ελαφρώς "σιτεμένος".....υπόψιν μου αρέσει...αλλά..πιστεύω ότι το στυλάκι του Christian Bale ήταν πιο ταιριαστό...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό θα διαφωνήσω ελαφρώς....είναι ελαφρώς "σιτεμένος".....υπόψιν μου αρέσει...αλλά..πιστεύω ότι το στυλάκι του Christian Bale ήταν πιο ταιριαστό...

 

Αυτη ηταν εξαρχης η προθεση για τον νεο Batman και παρολο που ειχα επιφυλαξεις, μου αρεσε ο τονος του Affleck. Καλος και ο Bale αλλα πιο αποστειρωμενος για τα γουστα μου. Τουλαχιστον πηραν μαθηματα απο το εκτρωμα των Κλουνει/Σουμαχερ και τον "πιο αδιαφορο και κρυοπλαστο πεθαινουν απο βαρεμαρα ολοι οι κακοι απο Marvel/DC μαζι" τυπο τον ετσι και αλλιως μετριοτατο ηθοποιο Val Kilmer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το δω μόνο λόγω Gal Gadot. Από site του εξωτερικού που διάβαζα πάντως, τα trailers του Thor - Ragnarok & Stranger Things 2 έκαναν μεγαλύτερο "θόρυβο" από αυτό της Justice League...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...