Προς το περιεχόμενο

Υποστηριξη απο καποιον στην vodafone.


shreder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά θέλω μία πολύ μικρή χάρη.Αν κάποιος απο εσάς δουλεύει στην vodafone και συγκεκριμένα στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών παρακαλώ να μου στείλει π.μ..

Σας ευχαριστώ όλους προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ αν εργαζόσουν σε κάποια πολυεθνικη στο Χ τμήμα και σου ελεγε ενας τυχαίος να επικοιωννήσεις μαζί του εκτός εργασίας με π.μ. θα το εκανες; Θα ρισκαρες τη δουλειά σου; Εδώ γνωστοί και σφίγγονται στις πληροφορίες, πόσο μάλλον σε άγνωστο κάπου στο forum. Κοινη λογική

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου είναι συγκεκριμενο και εχει να κανει με εναν τηλεφωνικο αριθμο που δεν υπαρχει στον καταλογο του ΟΤΕ και θελω οπωσδηποτε να μαθω ποιος ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το προβλημα μου είναι συγκεκριμενο και εχει να κανει με εναν τηλεφωνικο αριθμο που δεν υπαρχει στον καταλογο του ΟΤΕ και θελω οπωσδηποτε να μαθω ποιος ειναι.

 

 

Ούτε πλέον με εισαγγελική παραγγελία δεν θα το μάθεις αυτό. 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα μου είναι συγκεκριμενο και εχει να κανει με εναν τηλεφωνικο αριθμο που δεν υπαρχει στον καταλογο του ΟΤΕ και θελω οπωσδηποτε να μαθω ποιος ειναι.

στα λόγια μου έρχεσαι. Εδώ πολύ γνωστός σου, θα ζοριστεί να το δώσει, λες ο άγνωστος να ρισκάρει τη δουλειά του; Αν ήμουν στην εταιρεία, πρώτα θα σκεφτόμουν αν ήσουν βαλτός και μετά να σε βοηθήσω. 

 

Τέσπα, βρες γκομενα που να δουλευει σε voda, άλλη λύση δεν εχεις, ειδικά με πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Γιατι το λες αυτο χωρις να ξερεις τι εχει συμβει;

 

 

Γιατί εάν είχες κάνει μήνυση για συγκεκριμένα αδικήματα, από αυτά για τα οποία ο νόμος προβλέπει την άρση του απορρήτου, δεν θα είχες ανάγκη από κάποιον εντός vodafone για να σε βοηθήσει/υποστηρίξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να μαντέψω:

Αγγελία για γαμάτη ευκαιρία με κατάθεση, τα λεω καλα; 

 

Δεκαδες αναλογές συζητήσεις. Είτε παιξεις νομιμα να το βρεις ή underground θα σου κοστίσει έτσι κι αλλιως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα οποιος μπορει ας βοηθησει.

 

Αν ειχα τα 100€ θα το είχα κάνει φίλε μου αλλά δυστυχώς δεν τα έχω οπότε ψάχνω κάποια άλλη λύση.

Lol, και περιμένεις από κάποιον άγνωστο να παρανομησει για να σου κάνει χάρη, χωρίς να έχει όφελος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...