Προς το περιεχόμενο

ΜΗΤΡΙΚΗ ASROCK X370 KILLER SLI στα 132.90 από eshop


rioener

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σβήστο καλύτερα, μη γίνουμε και promo του eshop, και να τα ακούμε κιόλας...

 

Αγαπητέ σου ήταν τόσο δύσκολο να βάλεις το σωστό λινκ και να έχεις αποφύγει τόσες πολλές ερωτήσεις –απαντήσεις – παρεξηγήσεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ωραια μητρικη, αλλα ξενερωνω που ολοι οι κατασκευαστες σχεδον, βγαλανε το debug led στις mid range Μητρικες στο Χ370 με το κακο να ξεκιναει στο Ζ270 και την απουσια της σειρας Extreme (3-4-6)κλπ απο την πλευρας της Asrock.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατανοώ γιατί λαμβάνετε ως δεδομένα τα 200 ευρώ που αναφέρει το κιτρινομάγαζο ως αρχική τιμή. Από 150 ξεκινάνε οι τιμές στο Skroutz

 

Asrock X370 Killer SLI - Skroutz.gr

 

17€ έκπτωση για εγγύηση e-shop :X

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι η χαμηλότερη τιμή για χ370 ? έχει 12 pwr phase ? τι καλύτερο προτείνετε στα 130 ευρώ?

μια χαρά είναι η εγγύηση e-shop, πρόσφατα πούλησα μια z97 μητρική από e-shop και το παιδί που τη πήρε χρειάστηκε την εγγύηση (από δικό του λάθος) και μια χαρά του έκαναν πίστωση ολόκληρο το αρχικό ποσό αγοράς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ σου ήταν τόσο δύσκολο να βάλεις το σωστό λινκ και να έχεις αποφύγει τόσες πολλές ερωτήσεις –απαντήσεις – παρεξηγήσεις?

Αγαπητέ σου είναι τόσο δύσκολο να καταλάβεις ότι έχω ήδη βάλει από το πρώτο post το σωστό link??? Να αποφύγω θέλω τους είρωνες σαν κι εσένα και ζήτησα να σβηστεί...

Θα προτιμούσα την asus

είναι η χαμηλότερη τιμή για χ370 ? έχει 12 pwr phase ? τι καλύτερο προτείνετε στα 130 ευρώ?

μια χαρά είναι η εγγύηση e-shop, πρόσφατα πούλησα μια z97 μητρική από e-shop και το παιδί που τη πήρε χρειάστηκε την εγγύηση (από δικό του λάθος) και μια χαρά του έκαναν πίστωση ολόκληρο το αρχικό ποσό αγοράς.

Στα 130 παίζουν και Bioastar-MSI, αλλά καλύτερη η asrock.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή σε σχέση με την Asus που αναφέρω τι παραπάνω προσφέρει; Είμαι ένα βήμα πριν παραγγείλω νέα σύνθεση από mindfactory.de και ψάχνω το θέμα motherboard.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή σε σχέση με την Asus που αναφέρω τι παραπάνω προσφέρει; Είμαι ένα βήμα πριν παραγγείλω νέα σύνθεση από mindfactory.de και ψάχνω το θέμα motherboard.

 

Ευχαριστώ

Το Mindfactory πλέον δε στέλνει Ελλάδα φίλε μου :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Mindfactory πλέον δε στέλνει Ελλάδα φίλε μου :(

Σίγουρα ; Τι έγινε κάναμε καμία " μαγκιά " πάλι με τίποτα εγγυήσεις και φάγαμε πόρτα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω τέτοια πληροφόρηση για το mindfactory. Έκανα κανονικά registration με εταιρικό ΑΦΜ πριν μερικές ημέρες. Μην μου λέτε τέτοια , πόσο περισσότερο μπανανία θα καταντήσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...