Προς το περιεχόμενο

Roaming στο εξωτερικό


georgev19892013

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά. Σε λίγες μέρες θα φύγω για πρώτη φορά στο εξωτερικό, και πιο συγκεκριμένα στην Ουγγαρία. Αλλά δεν ξέρω τι παίζει με το θέμα roaming. Κάπου διαβασα πως από φέτος το καλοκαίρι καταργήθηκαν οι χρεώσεις στις περισσότερες χώρες. Επίσης ένας γνωστός μου μου είπε πως πρώτα πρέπει να πάρω τηλ την εταιρεία κινητού μου, να τους δώσω τον αριθμό μου, τον αριθμό ταυτότητας μου για να μου πουν μετά αν είναι δωρεάν και τι άλλες διαδικασίες χρειάζεται να κάνω. Any help?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά σου είπε ο γνωστός σου, πρέπει να ζητήσεις από την εταιρεία σου να ενεργοποιήσει την υπηρεσία περιαγωγής(roaming).

 

Τελεια!Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταί.Για να μου ενεργοποιήσει την υπηρεσια περιαγωγής, υπάρχει κάποια έξτρα χρέωση ή δεν γνωρίζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεια!Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταί.Για να μου ενεργοποιήσει την υπηρεσια περιαγωγής, υπάρχει κάποια έξτρα χρέωση ή δεν γνωρίζεις?

 

Νομίζω πως όχι, αλλά για σιγουριά να επικοινωνήσεις με την εταιρεία σου. Που θα το κάνεις ούτως ή άλλως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως όχι, αλλά για σιγουριά να επικοινωνήσεις με την εταιρεία σου. Που θα το κάνεις ούτως ή άλλως.

 

Οκ.Τελεια.Ναι αυτο θα κάνω. Σ'ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...