Προς το περιεχόμενο

Tο πρώτο video teaser για το Huawei Mate 10 δείχνει τη διπλή, Leica-branded, κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να έδωσε στη δημοσιότητα την πρώτη εικόνα “teaser” για την επερχόμενη ανακοίνωση του Mate 10, η Κινέζικη εταιρεία ωστόσο συνεχίζει να ”οικοδομεί” με αργά και σταθερά βήματα το “hype” για την συσκευή της, για την οποία όπως λέει "αξίζει να περιμένει κάποιος".

Το νέο Huawei Mate 10 πρόκειται να ανακοινωθεί επίσημα στις 16 Οκτωβρίου σε ειδική εκδήλωση που θα πραγματοποιήσει για τη συσκευή η κατασκευάστρια εταιρεία στο Μόναχο, στη Γερμανία. Μετά την δημοσιοποίηση της εικόνας παραπάνω, η Huawei έδωσε στη δημοσιότητα και το πρώτο video teaser για τη συσκευή, που θα εξοπλίζεται με διπλή κύρια κάμερα που συνοδεύεται από το λογότυπο της εταιρείας Leica (οπτικά, συνεργασία στον τομέα του λογισμικού).

 

Από ότι φαίνεται, η κάμερα θα είναι παρόμοια με αυτή που έχει χρησιμοποιήσει στα Mate 9 και P10,και επομένως θα βασίζεται σε έναν έγχρωμο αισθητήρα 12 Megapixels και σε έναν μονοχρωματικό στα 20 Megapixels.

 

Η συσκευή θα διαθέτει οθόνη EntireView με διαγώνιο 6,0 ή 6,1 ιντσών και αναλογία πλευρών 18:9 κατά πάσα πιθανότητα που θα υποστηρίζει ανάλυση 2160 x 1080 pixels. Στο εσωτερικό του, πρόκειται να βρίσκεται το HiSilicon Kirin 970 SoC. Όπως αναφέραμε, το νέο Huawei Mate 10, το οποίο “αξίζει να περιμένεις” πρόκειται να ανακοινωθεί στις 16 Οκτωβρίου (υποθέτουμε ότι η εταιρεία θέλει να πει στους χρήστες ότι αξίζει να περιμένουν να δουν την συσκευή της προτού επενδύσουν σε κάποιο από τα LG V30, Samsung Galaxy Note 8 ή και Apple iPhone που θα παρουσιαστούν νωρίτερα).

 

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαμε για ονειρο ζωής

Όχι απλά όνειρο ζωής. Ένα όνειρο που σε ολοκληρώνει και σε βοηθάει να βρεις τη θέση σου σε αυτή τη ρημαδα τη ζωή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικά χαρακτηριστικά σε προσιτή τιμή.

Πάντα ήθελα έστω για μια φορά να γράψω πρώτος σε ένα θέμα. :D

Ποια ειναι η προσιτή τιμη?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η προσιτή τιμη?

 

Φήμες το θέλουν να ξεπερνάει το χιλιαρικακι. Δικαίως θα πω εγώ. Ήρθε η στιγμή η χαουγει να το παίξει μούρη. Αν θες να είσαι ηγέτης πρέπει να συμπεριφερεσαι και αναλόγως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xiaomi κ λιωστε οι υπολοιποι στα μνημονια

 

ακου λεει αν θες να εισαι ηγετης πρεπει να σου ριξουν χιλιαρικο ,μυαλα οχι αστεια

Έτσι είναι φίλε...εχει διπλή λαικα. 6αρα πλούσια οθόνη.. Να κάθεσαι να χαζεύεις.. ταχύτατο. Και από φωνή κορμαρα.

 

Εεε θα τα σκάσεις τα μανει... Και αν δεν τα έχεις.. δανεικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο xiaomi βλεπω να γραφουν εδω στο ινσομνια και ολοι για 2ο κινητο το περνουν σαν μπακατελακι νοκια 3310..ENAN προσωπικα εξω δεν εχω δει να αφηνει xiaomi πανω στο τραπεζι!Αληθεια απο κοντα δεν εχω δει ποτε xiaomi περαν του αδερφου μου που στο 15νθημερο το πεταξε κατω και το εκανε κομματια γιατι ηταν τοσο γαματο που δεν αντεξε την πιεση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολο xiaomi βλεπω να γραφουν εδω στο ινσομνια και ολοι για 2ο κινητο το περνουν σαν μπακατελακι νοκια 3310..ENAN προσωπικα εξω δεν εχω δει να αφηνει xiaomi πανω στο τραπεζι!Αληθεια απο κοντα δεν εχω δει ποτε xiaomi περαν του αδερφου μου που στο 15νθημερο το πεταξε κατω και το εκανε κομματια γιατι ηταν τοσο γαματο που δεν αντεξε την πιεση!

 

εγω κ πολλοι αλλοι το αφηνουμε κ σε τραπεζια κ σε σουμιεδες κ σε κρεβατια κ παντου ρε φιλε

 

στην τελικη αν καιγεσαι τοσο πολυ για το τραπεζι πανε παρε κανα 2 demo phone να αλλαζεις κιολας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσει καλα σχολια για την συγκεκριμενη εταιρεια αν και δεν ειχα ποτε κινητο της. Αν πουλαγε τα μοντελα της πιο φθηνα νομιζω θα αξιζε αρκετα να πας σε αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

επομένως θα βασίζεται σε έναν έγχρωμο αισθητήρα 12 Megapixels και σε έναν μονοχρωματικό στα 20 Megapixels.

τι εννοεί ο ποιητής μονοχρωματικό ? ασπρόμαυρα θα τραβάει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...