Προς το περιεχόμενο

American horror story Season 7: Cult


overpower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Ανυπομονω πραγματικα για τη σεζον αυτη. Το θεμα φαινεται πολλα υποσχομενο και επειδη προσωπικα (μη με φατε ειναι καθαρα υποκειμενικο) ξενερωσα με το Roanoke, θελω το AHS fix μου :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη συγκεκριμένη σειρά αν και την είχα στο αρχείο για άγνωστους λόγους δεν την είχα δει.

 

Πριν 1-2 μήνες άρχισα και ήδη είμαι στον 3ο κύκλο.Για το είδος της πολύ καλή.Τα σπάει λέμε.

Και μου άρεσε ότι η κάθε σεζόν μέχρι την τρίτη που είμαι έχει και διαφορετική θεματολογία με

τελείως διαφορετικό δικό της θέμα και αρκετά νέα πρόσωπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν θα παρακολουθησω αυτη την σεζον,αλλα αυτο που μπορω να πω με σιγουρια ειναι οτι τα opening intro της καθε σεζον ειναι καλυτερα απτην σειρα :P .Παντα εχει ενα ενδιαφερον ξεκινημα και παντα μετα κανει κοιλια και χανεται το ενδιαφερον σε μεγαλο ποσοστο.Γιαυτο φετος ισως περιμενω να τελιωσει πρωτα να διαβασω και κανα σχολια μπας και βγαλω ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μου το θυμίσατε το έβαλα και το είδα. Ενδιαφέρον concept. Αρκετά jump scares που με τα ακουστικά με έκαναν να πετάγομαι. Είναι αρκετά "αστυνομική περιπέτεια" μάλλον φέτος και όχι τόσο φανταστικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτή η Paulson με το κλαψούρισμα μου τη δίνει στα νεύρα, δεν ξέρω γιατί   :-D

Πολυ καλη αλλα και κλαψομουνα, η Αλισον τρομερο μωρο  :wub:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα φτασει σε επιπεδα Asylum(δυσκολο) ενημερωστε να το δω.Οι τελευταιοι 2 κυκλοι για μενα ηταν χαλια και ειναι κριμα γιατι η σειρα παραμενει μοναδικη στο ειδος της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το βρηκα πολλα υποσχόμενο και μου αρεσε ιδιαιτερα!

 

Ετρεμε βέβαια το φυλλοκαρδι μου μην εχουν κανει καμία σκηνοθετικη βλακεία (κατα τη γνωμη μου παντα) και αποδειχθει πως παίζουν σε καμια ταινια τρομου ή γουατεβα α λα Ροανοκε, αλλα ευτυχως :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...