Προς το περιεχόμενο

ΕΛΤΑ: θυρίδα


Mikelpcpro_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά θέλω να σας κάνω κάποιες ερώτησης σχετικά με της ταχυδρομικές θυρίδες των ελτα διάβασα και στο σίτε τους τιμές και κλπ εκεί που δεν πολύ κατάλαβα είναι όταν εννοεί ανοιχτή η κλειστή θυρίδα τι εννοεί? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά θέλω να σας κάνω κάποιες ερώτησης σχετικά με της ταχυδρομικές θυρίδες των ελτα διάβασα και στο σίτε τους τιμές και κλπ εκεί που δεν πολύ κατάλαβα είναι όταν εννοεί ανοιχτή η κλειστή θυρίδα τι εννοεί? 

αν δε κανω λαθος οι ανοιχτες ειναι σε εξωτερικο χωρο και οι κλειστες μεσα στο καταστημα. αλλα εξαρταται τι εχει το καθε καταστημα, πρεπει να παρεις να ρωτησεις γιατι δεν εχουν ολα τα καταστηματα τον ιδιο τυπο

 

πχ στη περιοχη μου, εχει μονο κλειστες, 24ωρης προσβασης με καρτα.

 

για μενα, μεχρι τωρα αξιζε τα λεφτα της μιας και ειχα μεγαλο αριθμο αλληλογραφιας, κυριως απλων/μη συστημενων πακετων που στη πολυκατοικια παντα "χανονταν". οσα χρονια την εχω δεν εχω χασει τιποτα.

 

προσεξε μονο μη δωσεις τθ σε κουριερ, δε θα παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

προσεξε μονο μη δωσεις τθ σε κουριερ, δε θα παει.

Ετσι την επαθα και εγω,ειχα φακελακι που ελεγε Τ.Θ ταδε στην ταδε οδο.

Περασα απο εκει απο περιεργεια,μηπως η συγκεκριμενη ειχε καποιο slot και το εριχνα μεσα,αλλα δεν ειχε κατι.

Το αστειο ειναι οτι οταν αργοτερα βρηκα  τον τυπο στο τηλ ειχε την απαιτηση να του παω το φακελακι σπιτι του,το οποιο ηταν στον ιδιο δρομο με τη θυριδα.

Προφανως και εφαγε ακυρο αφου ειχα ηδη περασει απο το σημειο και ως γνωστον οι κουριερ δε γυριζουν πισω,οποτε το νου σας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε κανω λαθος οι ανοιχτες ειναι σε εξωτερικο χωρο και οι κλειστες μεσα στο καταστημα. αλλα εξαρταται τι εχει το καθε καταστημα, πρεπει να παρεις να ρωτησεις γιατι δεν εχουν ολα τα καταστηματα τον ιδιο τυπο

 

πχ στη περιοχη μου, εχει μονο κλειστες, 24ωρης προσβασης με καρτα.

 

για μενα, μεχρι τωρα αξιζε τα λεφτα της μιας και ειχα μεγαλο αριθμο αλληλογραφιας, κυριως απλων/μη συστημενων πακετων που στη πολυκατοικια παντα "χανονταν". οσα χρονια την εχω δεν εχω χασει τιποτα.

 

προσεξε μονο μη δωσεις τθ σε κουριερ, δε θα παει.

Μάλιστα εντάξει ευχαριστώ φίλε έχει μεγάλο πλάτος από πάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η θυρίδα δεν είναι μεγάλη, αν περιμένεις κιβώτιο η κάτι μεγάλο, αφήνουν χαρτί μέσα στη θυρίδα, για να το παραλάβεις όπως θα έκανες με συστημένο δέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι την επαθα και εγω,ειχα φακελακι που ελεγε Τ.Θ ταδε στην ταδε οδο.

Περασα απο εκει απο περιεργεια,μηπως η συγκεκριμενη ειχε καποιο slot και το εριχνα μεσα,αλλα δεν ειχε κατι.

Το αστειο ειναι οτι οταν αργοτερα βρηκα τον τυπο στο τηλ ειχε την απαιτηση να του παω το φακελακι σπιτι του,το οποιο ηταν στον ιδιο δρομο με τη θυριδα.

Προφανως και εφαγε ακυρο αφου ειχα ηδη περασει απο το σημειο και ως γνωστον οι κουριερ δε γυριζουν πισω,οποτε το νου σας.

Εγώ έχω δει απειρους κούριερ που έρχονται ξανάρχονται και αμα τους πω πήγαινε το εκεί γιατί δεν μπορώ το πάνε, τώρα εσύ γιατί δεν εξυπηρετείς δεν ξέρω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...