Προς το περιεχόμενο

ΑΓΟΡΑ ΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟ ΚΙΝΑ - Xiaomi Redmi Pro 3gb/64gb


Michaelmorf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα κινητό που στα επίσημα μαγαζιά έχει 700€, στην Κίνα έχει... τα μισά!  Τι γίνεται εδώ βρε παιδιά?  Μήπως μας πιάνουν κ...ους?

(κώτσους εννοώ, πού πήγε το μυαλό σας?  :shock: )

 

82957afe7be1a40193e231e2e1b32ff9.png

 

-------------------97c77364aa7663229c237c6ffa84269e.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κανονίζουν οι κινέζοι θα του περάσουν μια multilang

 

δε θα έπρεπε καν να το αναφέρεις αυτό :)

 

το πρόβλημα αυτό είναι , ότι αγοράζει ο κάθε άσχετος (με κινητα/υπολογιστές) συσκευές με rom Που βάζει το κάθε κατάστημα και μετά παραπονιέται για το ότι δε δουλεύει το ένα , το άλλο, δεν αναβαθμίζεται κ.ο.κ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κανονίζουν οι κινέζοι θα του περάσουν μια multilang

για ποιο λογο να βαλει σαβουρα?   για να σπασει τα @ρχιδι@ του...?  

 

ζητας επισημη GLOBAL ROM..... μονο...!!    κι αν δεν εχουν αυτοι, ψαξε αλλου που θα εχει επισημη Global ROΜ. 

 

για +10-20€ μην σπας τα νευρα σου....!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τώρα το κατάλαβες; αν μπορείς αγόρασε το από Κίνα

Δε μπορώ να ψωνίσω, πλέον, όπως τα κάνανε, αλλά δείτε ρε γ@*μπιπ σε τι τιμές ψωνίζουν οι Κινέζοι και σε τι τιμές εμείς.  100% πάνω, άι σιχτίρ.

 

Και σίγουρα δεν πρόκειται να ξαναψωνίσω από τα επίσημα καταστήματα.  Μόνο σκρουτζομάγαζα από δω και πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας σε εντελώς διαφορετικά τηλέφωνα εννοείται ότι το note 2 είναι απλά όνειρο αν μπορείς να το πάρεις δεν θα το μετανιώσεις

αυτο που λεει στα σχολια οτι στην λιακαδα δεν φαινεται καλα δεν παιζει ρολο για την χωρα μας λεω εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ να ψωνίσω, πλέον, όπως τα κάνανε, αλλά δείτε ρε γ@*μπιπ σε τι τιμές ψωνίζουν οι Κινέζοι και σε τι τιμές εμείς.  100% πάνω, άι σιχτίρ.

 

Και σίγουρα δεν πρόκειται να ξαναψωνίσω από τα επίσημα καταστήματα.  Μόνο σκρουτζομάγαζα από δω και πέρα.

 

κοίτα , όσο έχω δει , αυτό έγινε στη συγκεκριμένη συσκευή (όλοι πάθαμε το σοκ όταν είδαμε την τιμή) , τώρα γιατί έγινε δεν ξέρω 

στα υπόλοιπα που έφερε οι τιμές ήταν νορμάλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιο λογο να βαλει σαβουρα?   για να σπασει τα @ρχιδι@ του...?  

 

ζητας επισημη GLOBAL ROM..... μονο...!!    κι αν δεν εχουν αυτοι, ψαξε αλλου που θα εχει επισημη Global ROΜ. 

 

για +10-20€ μην σπας τα νευρα σου....!!  

σε αρκετούς κινέζους που έχω πάρει οι μαγειρεμένες roms που χαν περάσει τα κινέζομαγαζα δεν είχα κανένα θέμα μια χαρά κάνεις την δουλεία σου (και τώρα με ένα τέτοιο εργαλείο είμαι :-D ) ... δεν υπάρχουν για όλες τις συσκευές official global ή κατι αντίστοιχο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...