Προς το περιεχόμενο

Sony smartband swr30 40€ (Γερμανός)


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρήγγειλα κι εγώ την Παρασκευή από Cosmote. Εκτός από το email επιβεβαίωσης της παραγγελίας, σας ήρθε κάποιο άλλο με κωδικό αποστολής;

Νομίζω δε στέλνει e-mail με κωδικό αποστολής. Το πιθανότερο είναι να σε πάρουν από τα Elta Courier κανά τηλέφωνο (ή και να στο φέρουν κατευθείαν). Αν θέλεις, ή πάρε τηλέφωνο στην Κοσμοτέ να σε συνδέσουμε με το e-shop, μήπως σου δώσουν αριθμό αποστολής ή μέσα από το call back στη σελίδα τους τους ζητάς να σε πάρουν αυτοί τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κάπου εγχειρίδιο με οδηγίες για τη ρύθμιση της συσκευής ; Μέσα στο κουτί τα χαρτιά που υπάρχουν δεν λένε κάτι ουσιαστικό που να βοηθάει σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε σήμερα..

Μάλλον DOA..

Πατάω από δω, πατάω από κει, δεν δείχνει τίποτα. Το έβαλα να φορτίζει, πάλι τίποτα. Άλλαξα φορτιστή καλώδιο, τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άφησε το στο φορτιστή αρκετή ώρα.

Στοκ συσκευές, σίγουρα δεν έχει φορτίο η μπαταρία τους.

Ας ελπίσουμε να είναι αυτό.

Διαφορετικά, επιστροφή άμεσα.

Εγώ το περιμένω, για να δούμε... Παρέλαβε κάποιος άλλος;

 

Ακόμη διαθέσιμο στην Cosmote. Μάλλον δε συγκίνησε πολλούς η προσφορά αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε φωνή, ούτε ακρόαση ακόμη...

Έχουν τεχνικό πρόβλημα με τις συγκεκριμένες παραγγελίες λέει, όχι αποθέματος, αλλά τεχνικής φύσης.

Τι εννοεί ο ποιητής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες εντυπώσεις σε σχέση με το pebble.

. πίστευω ότι είναι τι χρήση θέλει νσ κάνεις κάποιος, το Σόνυ είναι περισσότερο για κάποιον που το θέλει για τρέξιμο κλπ, το pebble έχει καλύτερα υλικά και πιο ευανάγνωστη οθόνη, το Σόνυ από την άλλη έχει καλύτερη δόνηση ( την νιώθεις πιο εύκολα στο χέρι ενώ στο pebble είναι πολύ ελαφριά) επίσης το pebble έχει φωτεινότερη οθόνη αλλά δεν έχει ηχείο και ακουστικο για να μπορείς να δεχτείς κλήσεις

Για την τιμή που έχει τώρα το Σόνυ πιστεύω ότι είναι και η πραγματική του αξία και όχι τα 129 που γράφει πάνω στο κουτί

Στο pebble επίσης με Φούλ ήλιο και να το χτυπάει βλέπεις άψογα, στο Σόνυ δεν έχω δοκιμάσει πως είναι εκτός σπιτιού γιατί μόλις το πήρα

 

 

Ευχάριστη έκπληξη είναι ότι το Σόνυ έχει μέσα στο κουτί και δεύτερο λουράκι!! Δεν το ήξερε αυτό και μέτρησε πολύ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Sony εκτός σπιτιού (ακόμα και στη Σαχάρα) είναι τέλειο. E-ink οθόνη έχει = όσο περισσότερος ήλιος τόσο το καλύτερο. Στο σκοτάδι δε φαίνεται τίποτα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω ότι λειτουργία έχει για τρέξιμο/περπάτημα/κτλ λειτουργεί και χωρίς να έχει συνδεθεί με το κινητό σωστά;

Απλά το συνδέουμε για να γίνει update το lifelog/ google fit;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...