Προς το περιεχόμενο

Διαδικασία εξώδικου-άρσης τραπεζικού απορρήτου


Mikelpcpro_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα δεν είναι όλα στην πο@τσα μας αν υπάρχει νόμος και έχεις παιδιά δεν μπορείς να κάνεις ότι γουστάρεις

Είσαι ενήλικος ή ανήλικος.

 

Ένας πατέρας χωρίς ανήλικα παιδιά έχει το δικαίωμα να κάνει τα λεφτά του ότι γουστάρει ... Ακριβώς επειδή υπάρχει νόμος που του προστατεύει αυτό το δικαίωμα.

 

Δεν είναι τωρινό αυτό :

 

https://youtu.be/Y6ra4AQIbsg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι ενήλικος ή ανήλικος.

 

Ένας πατέρας χωρίς ανήλικα παιδιά έχει το δικαίωμα να κάνει τα λεφτά του ότι γουστάρει ... Ακριβώς επειδή υπάρχει νόμος που του προστατεύει αυτό το δικαίωμα.

 

Δεν είναι τωρινό αυτό :

 

https://youtu.be/Y6ra4AQIbsg

ενήλικος είμαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενήλικος είμαι

Άλλος ανήλικος υπάρχει ? (Αδελφός/η)

 

Εντάξει δεν είμαι και δικηγόρος αλλά έχω την εντύπωση ότι πλέον δεν έχεις δικαίωμα στην ιδιοκτησία και στα λεφτά του πατέρα σου ούτε αυτός έχει κάποια υποχρέωση απέναντι σου.

 

Δηλαδή τι φαντάζεσαι, θα πας σε ένα δικαστήριο πχ και θα τους πεις να σου ανοίξουν τους λογαριασμούς του πατέρα σου με το επιχείρημα ότι "δείνει λεφτά στην αδελφή του" ? (Λες και κάνει εμπόριο όπλων ας πουμε).

 

Κοιτάξτε να τα βρείτε μεταξύ σας ήρεμα ήρεμα γιατί αν κάνεις καμιά χοντράδα μόνο χαμένος θα βγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλος ανήλικος υπάρχει ? (Αδελφός/η)

 

Εντάξει δεν είμαι και δικηγόρος αλλά έχω την εντύπωση ότι πλέον δεν έχεις δικαίωμα στην ιδιοκτησία και στα λεφτά του πατέρα σου ούτε αυτός έχει κάποια υποχρέωση απέναντι σου.

 

Δηλαδή τι φαντάζεσαι, θα πας σε ένα δικαστήριο πχ και θα τους πεις να σου ανοίξουν τους λογαριασμούς του πατέρα σου με το επιχείρημα ότι "δείνει λεφτά στην αδελφή του" ? (Λες και κάνει εμπόριο όπλων ας πουμε).

 

Κοιτάξτε να τα βρείτε μεταξύ σας ήρεμα ήρεμα γιατί αν κάνεις καμιά χοντράδα μόνο χαμένος θα βγεις.

εγώ μια μικρή αδερφή δεν ξέρω ακριβός τους νόμους σε αυτά απλά όλο και κάποιος εδώ στο forum θα ξέρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακο οταν ηρεμήσεις πιστεύω θα καταλάβεις οτι ο καλυτερος τρόπος ειναι αυτο που σου λένε τα παιδια πιο πανω... Κάντε συζήτηση, προσπάθησε με το καλο και ήρεμα! Αν δεν βγάλει πουθενά ψάξε κάποιον δημόσιο λειτουργό ώστε να σε συμβουλέψει και να σε βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...