Προς το περιεχόμενο

Άνοιγμα λογαριασμού τραπέζης ταμιευτηρίου-υπάρχον πελάτης


Mikelpcpro_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά θέλω να σας κάνω μια ερώτηση είμαι πελάτης της εθνικής που παίρνω την μισθοδοσίας μου και θέλω να ανοίξω άλλον ένα λογαριασμό ταμιευτηρίου για να κάνω καταθέσεις η ερώτηση μου είναι γίνετε μέσο e-banking να συνδέσω των λογαριασμό που θα κάνω με την κάρτα μου ? η θα πρέπει να βγάλω πάλι άλλη κάρτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ίδια κάρτα, μια χρεωστική δίνει η κάθε τράπεζα όσους λογαριασμούς και αν εχεις

 

Αλλά το ερώτημα ειναι άλλο, μπορείς να ανοιξεις νεο λογαριασμό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την ίδια κάρτα, μια χρεωστική δίνει η κάθε τράπεζα όσους λογαριασμούς και αν εχεις

 

Αλλά το ερώτημα ειναι άλλο, μπορείς να ανοιξεις νεο λογαριασμό;

Εντάξει ευχαριστώ. όσο για το αν γίνετε να ανοίξω δεύτερο πήρα το τοπικό κατάστημα μου και μου είπαν ότι μπορώ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά θέλω να σας κάνω μια ερώτηση είμαι πελάτης της εθνικής που παίρνω την μισθοδοσίας μου και θέλω να ανοίξω άλλον ένα λογαριασμό ταμιευτηρίου για να κάνω καταθέσεις η ερώτηση μου είναι γίνετε μέσο e-banking να συνδέσω των λογαριασμό που θα κάνω με την κάρτα μου ? η θα πρέπει να βγάλω πάλι άλλη κάρτα ?

Εφόσον έχεις οποιοδήποτε ενεργό προϊόν στην Εθνική, μπορείς να ανοίξεις όσους λογαριασμούς θέλεις στην Εθνική.

 

Επίσης μέσα από το ibank της Εθνικής μπορείς να συνδέσεις στην κάρτα σου όσους και όποιους από τους λογαριασμούς σου θέλεις, καθώς και να ορίσεις ως πρώτο όποιον θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην ίδια κάρτα στους βάζουν όλους για να σηκώνεις μετρητό, αλλά εσύ επιλέγεις από ποιο λογαριασμό θα τραβάει όταν την περνάς σαν χρεωστική (θα ορίσεις έναν default από το υποκατάστημα) 

 

μόνο από έναν μπορεί να δουλέψει σαν χρεωστική, δεν γίνεται να δουλέψει και από τους άλλους, ούτε υπάρχει δυνατότητα επιλογής από ποιον θα χρεώσει τη κάρτα την ώρα της αγοράς. επιλογή έχεις μόνο για τράβηγμα στο atm 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...