Προς το περιεχόμενο

Παρακολουθηση smartphone


george_gr1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρε το ματι μου αρκετα app για παρακολουθηση τηλεφωνου, εντοπισμος σημειου κτλ.

Μπορει καποιος να παρακολουθησει ενα αλλο τηλεφωνο? Χωρις να εγκαταστησει σε αυτο καποια εφαρμογη? Εννοω δηλαδη να δει την θεση που βρισκεται περιπου? Η οτιδηποτε αλλο?

Εννοειται δεν αναφερομαι σε κρατικη ασφαλεια κτλ αλλα στο κοινο εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε το ματι μου αρκετα app για παρακολουθηση τηλεφωνου, εντοπισμος σημειου κτλ.

Μπορει καποιος να παρακολουθησει ενα αλλο τηλεφωνο? Χωρις να εγκαταστησει σε αυτο καποια εφαρμογη? Εννοω δηλαδη να δει την θεση που βρισκεται περιπου? Η οτιδηποτε αλλο?

Εννοειται δεν αναφερομαι σε κρατικη ασφαλεια κτλ αλλα στο κοινο εξω.

Μπορεις να παραθεσεις 1 app;;;

Τρίτος οχι δεν μπορει

Ο 2ος ειναι;;;

Χαχα. Μην είσαι και τόσο σίγουρος

Link it or it didn't happen...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να παραθεσεις 1 app;;;

 

Ο 2ος ειναι;;;

 

Link it or it didn't happen...

Δεν έχω λινκ, φίλος που δουλεύει στην ασφάλεια, μου είπε ότι αν ξέρεις το ΙΜΕΙ της συσκευής, μπορείς ανά πάσα στιγμή να βρεις πού βρίσκεται ή να ανοίξεις το μικρόφωνο να ακούσεις τι λέει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tsilitheo1 μπορω να σου πω αρκετα app που σιγουρα πρεπει να εγκαταστησεις μεσα στο κινητο που θες να παρακολουθεις.

Δεν ασχοληθηκα απλα ρωταω γιατι μου περασε απτο μυαλο μηπως γινεται και αλλιως, χωρις να το γνωριζει ο κατοχος. Κοιταξα λιγο στο νετ και υποσχονται καποιες εφαρμογες να σου δωσουν στιγμα μονο με τον αριθμο κινητου πχ. Μουφα υποψιαστηκα και εθεσα και την ερωτηση εδω αν γνωριζει καποιος η αν εχει δοκιμασει καποιον τροπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως μιλας για σαϊτς 5ψηφιων αριθμων... Και οσα apps να μου υποδειξεις στο playstore αν μιλαςγια αυτο,σιγουρα εχουν την λεξη prank που δεν προσεξες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοείτε κάτι διαφορετικό από αυτά που υπάρχουν ήδη; (χωρίς να βάλεις κάτι εξτρά)

π.χ. find my device του android ; (φυσικά πρέπει να έχεις το account κι να μην έχει ενεργά 2step κλπ ο χρήστης)

 

επίσης (αν δε κάνω λάθος) γίνεται και με το facebook (αν είναι φίλος φυσικά και αν το έχει ενεργό) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ή να ανοίξεις το μικρόφωνο να ακούσεις τι λέει

Εννοειται πως αυτο απλα δεν παιζει εχοντας διαθεσιμο μονο το ΙΜΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται παιδια απλα πρεπει στο τηλεφωνο που θες να παρακουλουθησεις να βαλεις ενα αρχειο η ακομα πιο εξελιγμενα να το στειλεις σε sms ..... βεβαια τα πουλανε αυτα γυρω στα 1000 με 1500 ευρω !και απο εκει και περα περνεις την διαχειρηση του κινητού.

Δηλαδη ανοιγεις καμερα μικρόφωνο κτλ τα οποια ολα κατγραφονται σε εναν σερβερ και μπαινεις με τους κωδικους σου και τα βλεπεις απο το pc μονο!

Ουτε εγω το πίστευα μεχρι που το ειδα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς εγκατάσταση εφαρμογής για τον μέσο χρήστη δε γίνεται. Τα εργαλεία που αναφέρει ο sils κοστίζουν πάνω 5000 ευρώ. Επίσης μόνο με το Imei δεν μπορείς να βρεις τίποτα εκτός και αν δουλεύεις σε εταιρεία κινητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρε το ματι μου αρκετα app για παρακολουθηση τηλεφωνου, εντοπισμος σημειου κτλ.

Μπορει καποιος να παρακολουθησει ενα αλλο τηλεφωνο? Χωρις να εγκαταστησει σε αυτο καποια εφαρμογη? Εννοω δηλαδη να δει την θεση που βρισκεται περιπου? Η οτιδηποτε αλλο?

Εννοειται δεν αναφερομαι σε κρατικη ασφαλεια κτλ αλλα στο κοινο εξω.

 

Γινετε μονο αν παιρνετε σημα και οι δυο απο τον ιδιο κομβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς εγκατάσταση εφαρμογής για τον μέσο χρήστη δε γίνεται. Τα εργαλεία που αναφέρει ο sils κοστίζουν πάνω 5000 ευρώ. Επίσης μόνο με το Imei δεν μπορείς να βρεις τίποτα εκτός και αν δουλεύεις σε εταιρεία κινητής.

Γνωστος μου το πλήρωσε 1500 ευρω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γινεται παιδια απλα πρεπει στο τηλεφωνο που θες να παρακουλουθησεις να βαλεις ενα αρχειο η ακομα πιο εξελιγμενα να το στειλεις σε sms ..... βεβαια τα πουλανε αυτα γυρω στα 1000 με 1500 ευρω !και απο εκει και περα περνεις την διαχειρηση του κινητού.

Δηλαδη ανοιγεις καμερα μικρόφωνο κτλ τα οποια ολα κατγραφονται σε εναν σερβερ και μπαινεις με τους κωδικους σου και τα βλεπεις απο το pc μονο!

Ουτε εγω το πίστευα μεχρι που το ειδα!

Μισό.

Αυτα που λες ισχυουν, αλλα πρέπει να γινει εγκατασταση του αρχειου της εφαρμογής προφανώς. Αν υπηρχε καποιο exploit πιυ σου επετρεπε την παρακολουθηση απλα στέλνοντας μονάχα ενα αρχειο, δίχως την οποιαδήποτε ενέργεια απο την πλευρα του ληφθεντος, θα είχε βουιξει ο τοπος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...