Προς το περιεχόμενο

Survival secrets (Epsilon tv)


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα ούτε το hashtag να μπορούμε να τους κοροϊδέψουμε στο twitter δεν έγραψαν σωστά, μια #survivalsecret , #survivalsecrets, #survivalGR, ούτε πώς λέγεται η αντιγραφή που έκαναν δε ξέρουν. Πίσω στην Α δημοτικού.

 

Ανοίγει ο Σομερ το σεντούκι και τι μ@λακία είπε με τη μουσική να παίζει απο πισω ούτε και κατάλαβε κανένας. Κατι "ράβδους" χρυσού που έμοιαζαν με τούβλα οικοδομής βαμμένα με σπρέι κακό βάψιμο κιόλας

 

Kαλά κι όσο έπαιζε το survivor, πρώτο hashtag ήταν το #survirorgr και δεύτερο το #survivorgr, είναι λίγο στόκοι κι αυτοί που χρησιμοποιούν τα hashtag, δεν κατάλαβαν ποτέ ότι έγραφαν σε λάθος hashtag :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφετε μπούρδες. Και τι σας νοιάζει που έχουν φθηνή παραγωγή??? ουσία έχουν οι παίχτες, οι τσακωμοί, οι ίντριγκες. Και να σου πω κάτι? προσωπικά μου αρέσει περισσότερο να τους βλέπω στην καλύβα παρά σε αγωνίσματα.

 

Περίμενα να είναι καραπου... η αδερφή Ματσούκα αλλά περιέργως φαίνεται πολύ ήσυχη/καλή κοπέλα. Μου αρέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφετε μπούρδες. Και τι σας νοιάζει που έχουν φθηνή παραγωγή??? ουσία έχουν οι παίχτες, οι τσακωμοί, οι ίντριγκες. Και να σου πω κάτι? προσωπικά μου αρέσει περισσότερο να τους βλέπω στην καλύβα παρά σε αγωνίσματα.

 

Περίμενα να είναι καραπου... η αδερφή Ματσούκα αλλά περιέργως φαίνεται πολύ ήσυχη/καλή κοπέλα. Μου αρέσει.

 

Εννοείτε παίζει ρόλο και η παραγωγή. Εδώ μιλάμε ότι οι άνθρωποι δεν ξέρουν να κάνουν τα βασικά σε επεξεργασία ήχου. Να έχει διαλόγους και να ακούγεται η μουσική πιο δυνατά απο πάνω. Αστεία πράγματα. Εγώ καταλαβαίνω από αυτό ότι το μοντάζ του επεισοδίου έγινε στο πόδι για να προλάβουν να μαζέψουν τηλεθεατές πριν ξεκινήσει το Nomads.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σιχαματα! Βρηκαμε νεο στεκι τωρα;

 

Γεια σου αγαπητό συσσίχαμα! Ναι νένυ, αυτό είναι το νέο μας στέκι. Στις 8 όλοι εδώ!

 

Υ.Γ Ο ως συνήθως απών απουσιολόγος called σωτέρας θα πάρει για άλλη μια φορά παρουσίες, μη λείψει κανείς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα πως πρόκειται για μια φθηνή αντιγραφή του survivor.Πράγματι, είναι!Φθηνή κάμερα(σε φάση λες και τραβούσε κάποιος τοπικός σταθμός),κακό καλωσόρισμα,αγώνισμα με ενα κυριολεκτικά άκυρο έπαθλο,40 λεπτά μπλα-μπλα για 10 λεπτά αγώνα,και κυρίως αυτή η ενοχλητική φλογέρα που έπαιζε πάνω απο τους παίκτες είναι πράγματα που κάνουν το survival ενα κακέκτυπο του survivor.

 

Βεβαίως για την ποιότητα του survivor σαν reality,είναι μια άλλη μεγάλη ιστορία...

Σωστα αλλα και το survivor αντιγραφη του αμερικανικου ειναι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...