Προς το περιεχόμενο

Survival secrets (Epsilon tv)


ASFE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περιμένω την αμηχανη στιγμή που θα ανταλλάξουν τα παπούτσια τους σε σάντουιτς, με ιθαγενείς της Κουρούτας.#survivalGR

 

Θετική σε έλεγχο doping βρέθηκε η Πηγή Δεβετζή πριν από το πρώτο αγώνισμα..αναμένονται δηλώσεις #survivalGR

 

ΣΑΚΗ ΤΑΝΙΜΑΝΙΔΗ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ Η ΕΣΤΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ #survivalGR

 

Ρε μην είστε αφελείς. Παίζει να τους δίνουν κρυφά φαγητό το βράδυ. Και αν όχι τότε σίγουρα δεν τους επιτηρούν. Δίπλα είναι το χωριό, 2 βήματα δίπλα είναι τα σταφύλια και ότι άλλο έχουν τα χωράφια. Πάω στοίχημα ότι τρώνε στα κρυφά. Τους έχει πει η παραγωγή* 'πάρτε από τα χωράφια ότι έχει αλλά εμείς δεν ξέρουμε τίποτα'

 

Έχει γίνει χαμός με το Survival, όλοι το κράζουν. Άρθρα επί άρθρων.... να σας πω την αλήθεια αυτό θέλουν! Η αρνητική διαφήμιση κρατάει!!! οπότε keep doing it haters!!!!!

 

Καλά ο Σόμερ χάλια... απαπα χάλια χάλια χάλια. να είναι 8-8, να είναι η διαφορά στο δευτερόλεπτο και να μην βγάζει καθόλου ένταση.

Επεξ/σία από NikosPJPH
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σημειο εκεί αν πλοηγηθείτε με Google Maps θα δείτε ότι γύρο τους είναι 5-6 ξενοδοχεία, ένα βήμα κάνεις και έκλεισες μονόκλινο. Εγώ στην τσάντα μου θα έπαιρνα ταυτότητα και πιστωτική και θα μουν βασιλιάς και αν είχε τα @@ η παραγωγή ας το έβγαζε προς τα έξω... ξεφτίλα θα γινόντουσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο galkis έχει προσκληθεί με pm. Τέτοια θρεντ θέλουν τη συνησφορά του. Ο Τριτονας επίσης που ειναι?

Αν και θα ηθελα και Yourtruelegent σε τέτοιο θρεντ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δεύτερη μέρα ήταν λίγο καλύτερη απο την πρώτη ,ακόμα και στις γκάφες!Βασικά απολαύσαμε άπειρους βυζους και κοιλουμπες ενώ είδαμε και αυτοκίνητα,σπίτια κτλ.Βέβαια κατάφεραν κάτι αδιανόητο:ενω στην αρχή μου άρεσαν τα αθλήματα,μετά βαρέθηκα και έμαθα κιόλας οτι το κόψαν απότομα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Στην Ελλάδα υπάρχουν 6.000  νησιά, νησίδες και βραχονησίδες.."

 

 

Αλλα οχι που να πανε σε καποιο απο αυτα σε απομονομενο μερος και να σου βγαζει την αισθηση οτι ειναι "survivors" σε καποιο ερημικο μερος..επρεπε να πανε στην κουρουτα με μηχανακια να περνανε απο διπλα τουριστες να κανουν μπανιο και σπιτια διπλα τους..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο galkis έχει προσκληθεί με pm. Τέτοια θρεντ θέλουν τη συνησφορά του. Ο Τριτονας επίσης που ειναι?

Αν και θα ηθελα και Yourtruelegent σε τέτοιο θρεντ.

 

εχω στειλει μακνερντ & φροσκεα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει ή θα σπαταλήσω άδικα τις κατάρες μου; Κάποια σαν την ψόφη πασχάλη έχει; Κάποια τσιγγάνα; Κανένα ερπετό σαν τον χανταβλάκα;

Μανίκα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντέξατε και είδατε ολόκληρο επεισόδιο; Παίζει να είδα κανα τέταρτο μόνο. Με εκνεύρισε τόσο πολύ ο ήχος, η σκηνοθεσία και το πόσο αργά πήγαιναν που είπα φακ ιτ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Α καλά. Ο Νταβίντ (πως λέγεται) ήταν πολύ κακός ρε. Μόνο που δεν έπεσε* κάτω. Εμ! ήταν ποδοσφαιριστής πριν 10 χρόνια, είναι κοντά 58 χρονών, τι να κάνει....


Αντέξατε και είδατε ολόκληρο επεισόδιο; Παίζει να είδα κανα τέταρτο μόνο. Με εκνεύρισε τόσο πολύ ο ήχος, η σκηνοθεσία και το πόσο αργά πήγαιναν που είπα φακ ιτ.

Εγώ το είδα σχεδόν όλο πριν το αγώνισμα και μετά δεν άντεξα. Γενικά δεν αντέχω τα αγωνίσματα. Τα βαριέμαι! Προτιμώ να τους βλέπω πίσω να τσακώνονται.

Επεξ/σία από NikosPJPH
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχαματα αρχίσαμε πάλι??

 

Έβαλα να δω λίγο χθες στα αγωνίσματα. Ήταν κάποια irene μάλλον διάσημη, μου θύμισε την Λάουρα στην πίστα

και το έκλεισα κατευθείαν, δεν το ξαναζω αυτό θεέ μου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...