Προς το περιεχόμενο

Vodafone CU (Νέα SIM) 1500 λεπτά προς όλους και 2,5gb με 10 ευρώ το μήνα


geodark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχει δικιο ο φιλος αυτες ειναι βασικες ερωτησεις για την αξια του πακετου

Για να μην το κουράζουμε άδικα, ρώτησα σήμερα και μου είπαν έχει ισχύ ενα χρόνο...(Συντσγμα). Οποτε όλοι Cosmote....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα και εγω και μου ειπαν οτι τα vodafone προνομιακα θα τα κρατησουν οσο και η cosmote. Λογικο δεν ειναι??? Αφου ειναι στο κολπο ολες οι εταιριες δεν εχει λεφτα ο κοσμος και σου λεει θα τους τα παρω αλλιως .....ποιος κανει τωρα ποια συμβολαιο αν δεν ειναι επαγγελματιας???? Ουτος η αλλος αερα πουλανε ......να μην καθονται και οι κεραιες .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν στην Cosmote πως ειναι για πάντα :P εκτός αν είπαν ψέματα....

 

Εξάλλου πρόσφατα έβγαλα και wind, έχω και 2 φοιτητικά, οποτε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά, τώρα που θα ανανεώσω, μόλις βάλω το 10άρικο θα ενεργοποιηθεί κατευθείαν η προσφορά? Το έκανε κάποιος?

Πάντως πληροφοριακά από κατάστημα που ρώτησα, γράφει μέσα στο σύστημα πως η προσφορά είναι μέχρι του χρόνου το Σεπτέμβρη, οπότε για όσους έχουν ελπίδες πως θα το ξεχάσουν εκεί στη vodafone....

Μακάρι βέβαια αλλά....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα στοιχεια σου πως τα δινεις;

Εννοώ πως όταν παίρνεις νεο αριθμο απο καταστημα δινεις τα στοιχεια σου, φωτοτυπια ταυτοτητας κλπ.

Για να παρεις καρτα από αυτες που δινουν τα παιδια στο δρομο θελει παλι ταυτοτητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είναι Θεσσαλονίκη θα βρουν το πακέτο Αριστοτέλους κ Εγνατία 5 με 9. Πήρα ένα cu σήμερα. Και τώρα ψάχνω για dual sim κινητο :-)

 

Μετά τις 8 δεν τους βρήκα πάντως μια που πέρασα.

 

Αν έχετε δει και της Cosmote εκεί τριγύρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, τώρα που θα ανανεώσω, μόλις βάλω το 10άρικο θα ενεργοποιηθεί κατευθείαν η προσφορά? Το έκανε κάποιος?

ρωτησα στο μετρό εναν πωλητη, τι γίνεται αν ανανεώσεις πριν την ληξη των 30 ημερων και απαντησε οτι δεν συμφέρει να ανανεώσεις πριν την λήξη, γιατί η voda σου ξαναγεμιζει min gb sτη μιση τιμή μεχρι τη αρχική ληξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...