Προς το περιεχόμενο

Η Apple δεν θα καταφέρει να καλύψει τη ζήτηση για το iPhone X φέτος υποστηρίζει αναλυτής


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι μήπως να πάω απευθείας να κρεμαστώ; Φτάνει που έχω W10 στον Desktop. Πραγματικά αστείο που συζητάμε ακόμα τα Windows σε Mobile συσκευές. Τα Windows καλά είναι αλλά για τα PC για τον κόσμο του Mobile έχουν πεθάνει, είτε αρέσει σε μερικούς είτε όχι.

Βγες λίγο από το "φορουμιτης ινσομνια 2010" μαν.

Ίδιο με το πίσι σου είναι ένα ταμπλετ τώρα. Για το UI μιλάω.

Παραμετροποιησιμο σαν αντροιντ, γρήγορο και σταθερό σαν αιπαντ, και κάνει περισσότερα πράγματα και από τα δύο. Δεν είναι ένα MOBILE OS σαν τα άλλα. Δεν είναι mobile καν. Ειναι το ίδιο ακριβώς με του πίσι σου.

 

Για ακριβά ταμπλετ τύπου Surface, δεν μιλάω καν. Δεν υπάρχει ανταγωνισμός.

 

Ας μη συνεχίσουμε το οφτοπικ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 240
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βγει λίγο από το 2010 μαν.

Ίδιο με το πίσι σου είναι ένα ταμπλετ τώρα. Για το UI μιλάω.

Παραμετροποιησιμο σαν αντροιντ, γρήγορο και σταθερό σαν αιπαντ, και κάνει περισσότερα πράγματα και από τα δύο. Δεν είναι απλά ένα MOBILE OS.

 

Για ακριβά ταμπλετ τύπου Surface, δεν μιλάω καν. Δεν υπάρχει ανταγωνισμός.

 

Ας μη συνεχίσουμε το οφτοπικ

Στο μεταξύ δεν υπάρχει σύγκριση tablet full windows και των υπολοίπων tablet που κυκλοφορουν. Τα rt ήταν φιάσκο αλλά αυτά full windows 10 tablet είναι εξαιρετικα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγες λίγο από το "φορουμιτης ινσομνια 2010" μαν.

Ίδιο με το πίσι σου είναι ένα ταμπλετ τώρα. Για το UI μιλάω.

Παραμετροποιησιμο σαν αντροιντ, γρήγορο και σταθερό σαν αιπαντ, και κάνει περισσότερα πράγματα και από τα δύο. Δεν είναι ένα MOBILE OS σαν τα άλλα. Δεν είναι mobile καν. Ειναι το ίδιο ακριβώς με του πίσι σου.

 

Για ακριβά ταμπλετ τύπου Surface, δεν μιλάω καν. Δεν υπάρχει ανταγωνισμός.

 

Ας μη συνεχίσουμε το οφτοπικ

Θα έχω δηλαδή την πληθώρα εφαρμογών και υπηρεσιών που έχω στο Android με Touch UI. Θα μπορώ δηλαδή να μπω στο Store και θα βρω όλες τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ σε Android και iOS. Δεν νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχω δηλαδή την πληθώρα εφαρμογών και υπηρεσιών που έχω στο Android με Touch UI. Θα μπορώ δηλαδή να μπω στο Store και θα βρω όλες τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ σε Android και iOS. Δεν νομίζω.

Full windows θα έχεις με ότι αυτό συνεπάγεται. Απεριόριστες δυνατότητες δηλαδή το iPad είναι ένα μεγάλο iPhone με split screen.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full windows θα έχεις με ότι αυτό συνεπάγεται. Απεριόριστες δυνατότητες δηλαδή το iPad είναι ένα μεγάλο iPhone με split screen.

Πως φαίνεται ο άνθρωπος που δεν έχει την παραμικρή ιδέα από iOS προϊόντα. Good luck with it. δεν θα ασχοληθώ άλλο γιατί φαίνεται από μακριά ότι δεν γνωρίζεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχω δηλαδή την πληθώρα εφαρμογών και υπηρεσιών που έχω στο Android με Touch UI. Θα μπορώ δηλαδή να μπω στο Store και θα βρω όλες τις εφαρμογές που χρησιμοποιώ σε Android και iOS. Δεν νομίζω.

oxi, το εψαξα γιατι θελω να παρω το surface,πολλες εφαρμογες θα μου λειψουν αλλα οκ θα κρατησω και το tabs3 ,ειναι για πιο επαγγελματικη χρηση βασικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως φαίνεται ο άνθρωπος που δεν έχει την παραμικρή ιδέα από iOS προϊόντα. Good luck with it. δεν θα ασχοληθώ άλλο γιατί φαίνεται από μακριά ότι δεν γνωρίζεις.

Κάνει ότι κάνει ένα full windows tablet? Τη συγκρίνεις τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full windows θα έχεις με ότι αυτό συνεπάγεται. Απεριόριστες δυνατότητες δηλαδή το iPad είναι ένα μεγάλο iPhone iPod με split screen.

Το επιχείρημα που ακούσαμε το 2010, μετά την παρουσίαση του iPad και διήρκεσε μερικές ώρες, μέχρι να το πάρουν κάποιοι στα χέρια τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi, το εψαξα γιατι θελω να παρω το surface,πολλες εφαρμογες θα μου λειψουν αλλα οκ θα κρατησω και το tabs3 ,ειναι για πιο επαγγελματικη χρηση βασικα

Μα αυτό δεν λέω, άμα θέλω ακριβό Windows λάπτοπ τότε πάω σε Surface, δεν θα δώσω 200€ να πάρω ένα κινέζικο σκουπίδι μόνο και μόνο για να τρέχει W10, σε αυτά τα λεφτά προτιμώ ένα Android που έχει και τις εφαρμογές που χρειάζομαι, άμα ήθελα Visual Studio, Photoshop και τα σχετικά έχω λάπτοπ σπίτι και desktop.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:ph34r:

 

 

iPhone X Final Production Has Reportedly Not Yet Begun

 

 

http://www.ubergizmo.com/2017/09/iphone-x-final-production-not-begun/

Μηπως αναφερεται μονο στο τελικο σταδιο παραγωγης ?Σε  καθε περιπτωση  θα ειναι η χειροτερη χρονια απο πλευρα διαθεσιμοτητας και καθυστερησεων  με το X  θα βαρεθουμε να περιμενουμε και εχω τον αγοραστη του 7 plus  που ειναι  γνωστος μου στο περιμενε .

Πρωτα ομως θα παρω στα χερια μου το X  και μετα θα το δωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνει ότι κάνει ένα full windows tablet? Τη συγκρίνεις τώρα.

Full windows tablet με την ανάλογη απόδοση στα 200€? γιατί αν είχες διαβάσει το σχόλιο μου έψαχνα κάτι οικονομικό για την μετάβαση από iOS σε Android. Άμα ήθελα full windows θα έπαιρνα Surface με 700-800€ κάτι που δεν χρειάζομαι γιατί έχω Macbook και W10 Desktop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό δεν λέω, άμα θέλω ακριβό Windows λάπτοπ τότε πάω σε Surface, δεν θα δώσω 200€ να πάρω ένα κινέζικο σκουπίδι μόνο και μόνο για να τρέχει W10, σε αυτά τα λεφτά προτιμώ ένα Android που έχει και τις εφαρμογές που χρειάζομαι, άμα ήθελα Visual Studio, Photoshop και τα σχετικά έχω λάπτοπ σπίτι και desktop.

συμφωνω απολυτα

Full windows tablet με την ανάλογη απόδοση στα 200€? γιατί αν είχες διαβάσει το σχόλιο μου έψαχνα κάτι οικονομικό για την μετάβαση από iOS σε Android. Άμα ήθελα full windows θα έπαιρνα Surface με 700-800€ κάτι που δεν χρειάζομαι γιατί έχω Macbook και W10 Desktop.

600 ε το surface pro 4 μαζι με s pen ,δεν το λες και ακριβο για το συκεκριμενο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω απολυτα

600 ε το surface pro 4 μαζι με s pen ,δεν το λες και ακριβο για το συκεκριμενο

600 δεν είναι ακριβό αν δεν έχεις laptop ή τάμπλετ και  χρειάζεσαι κάτι από τα δύο, οπότε παίρνεις αυτό και καθάρισες. Τέσπα τέλος με τα Off-topic.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full windows tablet με την ανάλογη απόδοση στα 200€? γιατί αν είχες διαβάσει το σχόλιο μου έψαχνα κάτι οικονομικό για την μετάβαση από iOS σε Android. Άμα ήθελα full windows θα έπαιρνα Surface με 700-800€ κάτι που δεν χρειάζομαι γιατί έχω Macbook και W10 Desktop.

Σου είχα προτείνει το s2 η μετά πας σε tab A. Για τη δουλειά που το θες είναι άψογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...