Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 1Gb+Fifa 18 Ronaldo edition 309ευρω Public, Κοτσο, Πλαισιο


orck

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν βγει 169 ευρω, θα παω να στηθω στην ουρα απο τις 2 μετα τα μεσανυχτα.

Στην τσεπη σιδηρο-γροθια, κρανος, μπουφαν μηχανης με προστατευτικα κι επιγονατιδες.

Θα πεσει ΤΟ ξυλο εαν χασω την προσφορα!

 

Χαχαχαχαχα.

Εγώ θα κάνω κοπάνα από την δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εαν παει 169 που λες (οκ ξερω οτι αυτο ειναι μη εφικτο σεναριο και απλα κανουμε κουβεντα καφενειου) τοτε θα παω να στηθω να παρω και θα το βαλω αγγελια εδω μετα απο ενα μηνα σφραγισμενο με καπελο, θα γινω σκαλπερ οργανωμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν παει 169 που λες (οκ ξερω οτι αυτο ειναι μη εφικτο σεναριο και απλα κανουμε κουβεντα καφενειου) τοτε θα παω να στηθω να παρω και θα το βαλω αγγελια εδω μετα απο ενα μηνα σφραγισμενο με καπελο, θα γινω σκαλπερ οργανωμενος

Γιατί εμείς εκείνη την στιγμή θα είμαστε στον Άρη; λες να μην ξέρουμε για τις προφορές; όσο το πήρες θα το δώσεις, έτσι την πάτησα με δύο honor 6 στα 199, τα έδωσα 210 ξυστα @@ρια σου... Ίσα ίσα βενζίνη έβγαλα.

Μακαρι γ να παρουν ολοι απο ενα ;)

 

Οποιος προλαβει βεβαια.

Πιστευω εκεί θα παίξει η τιμή 169-199, ίσως στα 199 με 1-2 παιχνίδια και σκέφτομαι 169. Εσύ νομίζω πέρυσι το πήρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί εμείς εκείνη την στιγμή θα είμαστε στον Άρη; λες να μην ξέρουμε για τις προφορές; όσο το πήρες θα το δώσεις, έτσι την πάτησα με δύο honor 6 στα 199, τα έδωσα 210 ξυστα @@ρια σου... Ίσα ίσα βενζίνη έβγαλα.

 

Πιστευω εκεί θα παίξει η τιμή 169-199, ίσως στα 199 με 1-2 παιχνίδια και σκέφτομαι 169. Εσύ νομίζω πέρυσι το πήρες;

Δεν επιμενω, να σου πω οτι εαν ειχα κανει δευτερη προπαραγγελια για το Metroid legacy με 70ευρω θα το ειχα δωσει την ιδια ημερα με 100ευρω η σε δυο εβδομαδες (οταν ειχαν πουληθει ολα τα 100αρια) με 120ευρω.

Δεν εχει σημασια ποσο το πηρες εσυ, σημασια εχει ποσο το βρισκει ο αγοραστης ΤΩΡΑ.

Εαν στηθεις και παρεις ps4με 100ευρω, και μετα η τιμη παει στα 300 τοτε ο αλλος οταν εχει επιλογη να δωσει 300 η 250 απο τον σκαλπερ παλι θα σκεφτει λογικα οτι γλιτωνει ενα 50αρικο, εαν το βγαζει ευκολα ας προσπερασει την αγγελια σου, εαν οχι θα δει το σφραγισμενο πακετο.

Εδω βλεπω να πουλανε παιχνιδια μεταχειρισμενα με 4-5ολοκληρα ευρω κατω απο το σφραγισμενο και ομως τα πουλανε (και μερικοι εχουν και ενα στραβο υφος...)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επιμενω, να σου πω οτι εαν ειχα κανει δευτερη προπαραγγελια για το Metroid legacy με 70ευρω θα το ειχα δωσει την ιδια ημερα με 100ευρω η σε δυο εβδομαδες (οταν ειχαν πουληθει ολα τα 100αρια) με 120ευρω.

Δεν εχει σημασια ποσο το πηρες εσυ, σημασια εχει ποσο το βρισκει ο αγοραστης ΤΩΡΑ.

Εαν στηθεις και παρεις ps4με 100ευρω, και μετα η τιμη παει στα 300 τοτε ο αλλος οταν εχει επιλογη να δωσει 300 η 250 απο τον σκαλπερ παλι θα σκεφτει λογικα οτι γλιτωνει ενα 50αρικο, εαν το βγαζει ευκολα ας προσπερασει την αγγελια σου, εαν οχι θα δει το σφραγισμενο πακετο.

Εδω βλεπω να πουλανε παιχνιδια μεταχειρισμενα με 4-5ολοκληρα ευρω κατω απο το σφραγισμενο και ομως τα πουλανε (και μερικοι εχουν και ενα στραβο υφος...)

 

Δεν αντιλέγω, αλλά αν το πάρεις 169 θα στο πάρω το πολύ 200, δεν είμαστε χαζοί εδώ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχεις δικιο σε αυτο που λες, ξαναλεω εαν το βρισκεις μετα στα 300 ακατεβατα απο τα καταστηματα παρτο απο εκει με 300, θα βρεθει καποιος που θα παρει απο τον υποθετικο σκαλπερ με 250.
Και ας τρελενεται μετα ο αγοραστης οταν βλεπει στην αποδειξη 169
Χαζομαρα ειναι να παρεις το ακριβο
Η μηπως πας στο καταστημα και του λες "στην μαυρη παρασκευη το εδινες 170, θα σου δωσω το πολυ 200, δεν ειμαι χαζος εγω, διαβαζω και insomnia"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να παιρνετε τις κονσολες για να γουσταρετε, οχι για να ταλαιπωρειτε μετα εμας που εχουμε την ανωμαλια να ελεγχουμε τις αγγελιες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να παιρνετε τις κονσολες για να γουσταρετε, οχι για να ταλαιπωρειτε μετα εμας που εχουμε την ανωμαλια να ελεγχουμε τις αγγελιες...

 

 

 

χαχαχα φίλε μου έγραψες πολλοί το κάνουν αυτό να ξέρεις με τις αγγελίες να τις χαζεύουν!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...