Προς το περιεχόμενο

Nomads - ANT1


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο Νο 2 λοιπόν να φέρουν τον Απόστολο Πέτρο , τον Απόστολο Παύλο και τον Απόστολο Ιωάννη αφού το παιχνίδι είναι για καλό σκοπό.

Και τον Απόστολο Γλετσο ξέχασες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Νο 2 λοιπόν να φέρουν τον Απόστολο Πέτρο , τον Απόστολο Παύλο και τον Απόστολο Ιωάννη αφού το παιχνίδι είναι για καλό σκοπό. 

 

Αφού είναι για καλό σκοπό θα πρότεινα αυτόν

 

PatirKleomenis-620x441.jpg 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχισαν τις κωλοτουμπες η φαιη και η παρεα της , τι καλο παιδι ο γιωργος και μπραβο του και αν ειπαμε κατι κακο δεν ξεραμε τον σκοπο που μπηκε στο παιχνιδι  :lol: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://viralman.gr/o-kakos-chamos-ston-ant1-logo-apostolias-zoi-apeti-na-tis-ftiaxoun-tin-ikona-amesa-giati/#

 

κλαιει η Καλαμπουκα που την μισει ο κοσμος και κατηγορει τον αντ1 χαχαχα. λες κι ο αντ1 φταιει για τον χαρακτηρα της! καλα να παθει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπουρδίτσες χωρίς καμία βάση.

 

Αποστολιάρα τους κανόνισε καλά. Ναι, καί τον εθνικό κλαψιάρη!

 

Οι οπαδοί της κλίκας να κάνουν κουράγιο, θα περάσει ο πόνος σιγά σιγά.

 

Μας πήρες τα μυαλά γυναικάρααααααα!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ναι ναι μπουρδιτσες. βρε τρολ μονο τα σχολια κατω απο αυτο το αρθρο να δεις θα καταλαβεις την γνωμη του κοσμου. παντου τετοια σχολια γραφουν. τα ειδε κι η Καλαμπουκα και σου λεει με μισουν,θα παει ακλαφτο το cd μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ναι ναι μπουρδιτσες. βρε τρολ μονο τα σχολια κατω απο αυτο το αρθρο να δεις θα καταλαβεις την γνωμη του κοσμου. παντου τετοια σχολια γραφουν. τα ειδε κι η Καλαμπουκα και σου λεει με μισουν,θα παει ακλαφτο το cd μου.

Μαυριδόπληκτε έλα λίγο υπομονή... Σε λίγο αρχίζει το Survivor και θα έχεις την ευκαιρία να οδηγήσεις το καλό, το λαϊκό, το αδικημένο παιδί στη νίκη και το έπαθλο. 

 

Μέχρι τότε αρκέσου στο να ποστάρεις για να μετριαστεί ο πόνος σου.

 

Αποστολία = αμείλικτη τιμωρός της τριάδας της συμφοράς χαχα!!! 

 

Justice Served!! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαυριδόπληκτε έλα λίγο υπομονή... Σε λίγο αρχίζει το Survivor και θα έχεις την ευκαιρία να οδηγήσεις το καλό, το λαϊκό, το αδικημένο παιδί στη νίκη και το έπαθλο. 

 

Μέχρι τότε αρκέσου στο να ποστάρεις για να μετριαστεί ο πόνος σου.

 

Αποστολία = αμείλικτη τιμωρός της τριάδας της συμφοράς χαχα!!! 

 

Justice Served!! 

ειπα δεν ειμαι φαν Μαυριδη τρολλακι :P τωρα για το σουρβαιβορ με αυτους που εχω δει μεχρι στιγμης να μπαινουν πατατα μου φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπα δεν ειμαι φαν Μαυριδη τρολλακι :P τωρα για το σουρβαιβορ με αυτους που εχω δει μεχρι στιγμης να μπαινουν πατατα μου φαινεται.

Ε μα πώς. Κάνοντας μία αναδρομή στο θέμα βλέπω είσαι μέγιστο Μαυριδοτρολλάκι. 

Πατάτα; Α ωραία να μην επιχειρήσω να το δω καν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα πώς. Κάνοντας μία αναδρομή στο θέμα βλέπω είσαι μέγιστο Μαυριδοτρολλάκι.

Πατάτα; Α ωραία να μην επιχειρήσω να το δω καν.

χαχα μια ετσι μια αλλιώς ήμουν. Δεν ξερω ετσι δείχνει με τα άτομα που θα μπουν δεν με εμπνέει καθόλου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...