Προς το περιεχόμενο

Απεριόριστο streaming βίντεο και μουσικής υπόσχεται η Cosmote με το Play Now Unlimited


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάλανε και φοιτητικά πακέτα με 4,5 ευρώ να τα έχεις όλα αυτά. Android με τη σπασμένη εφαρμογή Spotify και είσαι άρχοντας, τέλος πια οι αρχαίες λίστες μας που πετάξαμε στο κινητό, τέλος τα ίδια τραγούδια ξανά και ξανά.

link for APK? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητάτε όλοι 4G δίκτυο και απεριόριστο HD streaming και μέχρι πρόσφατα διάβαζα για ανθρώπους που έδερναν τεχνικούς της Cosmote που προσπαθούσαν να βάλουν μια κεραία. Δεν υπάρχει bandwidth για full hd unlimited streaming ακόμα. Στο 5G που θα βάλουν κεραία σε κάθε μπαλκόνι, θα μπορείς να έχεις fullhd streaming και free 4g/lte tv. Υπομονή. Από τις πιο φτηνές υπηρεσίες έχουμε στην Ελλάδα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά πάντα γιατί κράζετε την Cosmote, μεγάλες εταιρίες όπως η Telefonica γνωστή και ως O2 δίνει μόνο 1Mbit για streaming = 480p, η δε Deutsche Telekom καθώς και η Αμερικάνικη δίνουν επίσης 480p εκτός αν τους τα σκάσεις αδρά για να πάρεις το Max option για 720p. Καμία εταιρία δεν δίνει πάνω από 480p απεριόριστα. To Stream το βρίσκω άψογο προσωπικά αν ποτέ κάνω τέτοιο συμβόλαιο μόνο για να streamάρω μουσική ενώ δεν είμαι σπίτι. Τα 480p στα σημερινά κινητά είναι απλά αστεία δεν αντιλέγω σε αυτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ευρώ το μήνα είναι πολλά λεφτά.

Φανταστείτε ότι μέχρι πέρσι ίσχχυε απεριόριστο spotify χωρίς χρέωση για τα μεγάλα πακέτα. Κοίτα που καταντήσαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εντάξει κάνουν βλακείες οι εταιρείες αλλα όσοι τους κράζετε έχετε τεράστιο λάθος στην παρούσα φάση. 

Σας λέει οτι ουσιαστικά με 15€ θα μπορείς να εχεις απεριόριστο internet και σκαλώνεται στο οτι είναι 480p. Αν ήταν 720p θα σκαλώνατε γιατι δεν είναι 1020p και πάει λέγοντας!

 

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ γαμω τον μπελά μου!  Νέοι άνθρωποι είμαστε, πρέπει να ξεφύγουμε απο την γκρίνια και την μύρλα του βρωμο-βαλκάνιου του ελληναρα!

Τι θέλετε να κάνουν οι εταιρείες δηλαδή να σας παρέχουν με 5€ απεριόριστο internet,3000 λεπτά προς όλους και 1lt Belvedere καθε παρασκευή; 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω απεριόριστο Internet απεριόριστα αστικά υπεραστικά 1000 μηνύματα 100 εξωτερικό με 40 ευρώ! !!! Οποίος το κάνει τα πήρε όλα . Εγώ έχω Red 1 business με 35 και 3 giga Internet. Δίνω 5 ευρώ για το απεριόριστο. Χωρίς επιδότηση. Πολλά ζητάω? ΟΤΕ πάντως κοροϊδεύουν τους παππούδες και τους τα παίρνουν με πολύ άσχημο τρόπο. Έχει τύχει στον παππού μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εντάξει κάνουν βλακείες οι εταιρείες αλλα όσοι τους κράζετε έχετε τεράστιο λάθος στην παρούσα φάση. 

 

Σας λέει οτι ουσιαστικά με 15€ θα μπορείς να εχεις απεριόριστο internet και σκαλώνεται στο οτι είναι 480p. Αν ήταν 720p θα σκαλώνατε γιατι δεν είναι 1020p 1080p και πάει λέγοντας!

 

ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ γαμω τον μπελά μου!  Νέοι άνθρωποι είμαστε, πρέπει να ξεφύγουμε απο την γκρίνια και την μύρλα του βρωμο-βαλκάνιου του ελληναρα!

Τι θέλετε να κάνουν οι εταιρείες δηλαδή να σας παρέχουν με 5€ απεριόριστο internet,3000 λεπτά προς όλους και 1lt Belvedere καθε παρασκευή; 

 

Στο δεύτερο που σημείωσα.... "Να μην κοροϊδεύουν". Αυτό να κάνουν

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...