Προς το περιεχόμενο

Μετακόμιση-συγκατοίκιση με φίλο


Edel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 62
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γνωμη μου ειναι βρες καπιον αλλον, και βαλε απ την αρχη ορους τι θελεις απ τη συγκατοικηση  αυτη, και τι δε θα εγκρινεις η τι μπορει να σε ενοχλει

πιστεψε με,σημερα φιλος,μετα απο κανα 5μηνο ΕΧΘΡΟΣ

ειναι σπανιες οι περιπτωσεις που οι συγκ μενουν αξεχαστες.

Στο παρελον συγκ και γω και η φιλη μου που μασταν στο εξωτερικο με μια φιλη της αναγκαστικα,λωγω χρηματων ,και μεναμε σε ενα  διαμερισμα μεγαλο,στο εξωτερικο.το ρεμαλι ο φιλος της που την απατουσε διαρκως,του μυρισε το σπιτακι,και αυτη λιγο στη κοσμαρα της,και στο τελος ηταν σαν να ταν ο τριτος συγκ καλωντας μαλιστα και φιλους του.

το πιο τραγικο,ηταν που χα βαλει καλωδιακη σπιτι και τη πληρωνα εγω,και αυτος μια χαρα τη βολευε καθε βραδυ να καθεται και να βλεπει τα ματς

ηταν η πρωτη φορα που θελα σε αλλη χωρα μα πλακωσω ελληνα

Δυστηχως αυτα ειναι,Και φυσικα ο τυπος τη παρατησε μετα,και αυτη με μπλοκαρε στο φεισμπουκ οτι να ναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις την οικονομικη δυνατοτητα για την αποφαση αυτη? Υπολογισε κανα 400-500 για ενοικια, λογαριασμοι, φαγητο και ποσα αλλα για να ντυθεις, να διασκεδασεις, να μαζεψεις χρηματα για καμμια εκδρομη, διακοπες και αμα δες και αυτοκινητο βαλε τα διαφορα εξοδα που εχει τα οποια δεν ειναι μονο η βενζινη. Οποτε πας τουλαχιστον στα 600-700€ χωρις αυτοκινητο βεβαια και με συγκατοικηση. Εχεις τοσα εσοδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...