Προς το περιεχόμενο

δημιουργια λογαριασμου ebanking στην εθνικη


pngts1996

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια δεν ηξερα σε ποιο τομεα του site να το γραψω οποτε το γραφω εδω. Το θεμα ειναι οτι λεει ο τιτλος αν καποιος γνωριζει  ας με βοηθησει!
Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε ευχαριστω πολυ παιδια , ναι nikoskalithea εχω αλλα ειμαι συνδικαιουχος λες να υπαρχει θεμα μηπως πρεπει να παει ο  πατερας μου διοτι ειμαι φοιτητης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε ευχαριστω πολυ παιδια , ναι nikoskalithea εχω αλλα ειμαι συνδικαιουχος λες να υπαρχει θεμα μηπως πρεπει να παει ο πατερας μου διοτι ειμαι φοιτητης

Αν είσαι συνδικαιουχος και δεύτερο μέλος νομιζω δεν μπορείς να κάνεις ebanking, για περισσότερα 181818
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε ευχαριστω πολυ παιδια , ναι nikoskalithea εχω αλλα ειμαι συνδικαιουχος λες να υπαρχει θεμα μηπως πρεπει να παει ο  πατερας μου διοτι ειμαι φοιτητης

 

Όχι δεν υπάρχει θέμα, εφόσον βέβαια είσαι εσύ αυτός που θέλει να αποκτήσει e-banking, δεν έχει καμία σχέση ο πατέρας σου.

Αν είσαι συνδικαιουχος και δεύτερο μέλος νομιζω δεν μπορείς να κάνεις ebanking, για περισσότερα 181818

 

Μια χαρά μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια δεν ηξερα σε ποιο τομεα του site να το γραψω οποτε το γραφω εδω. Το θεμα ειναι οτι λεει ο τιτλος αν καποιος γνωριζει  ας με βοηθησει!

Ευχαριστω πολυ!

Καταρχάς αν έχει κάνει ο πατέρας σου πρόσφατα επικαιροποίηση στοιχείον θα χρειαστείς μαζί να μας με το πατέρα σου σε ένα κατάστημα της εθνικής και να πας με έναν λογαριασμό κινητής η μια βεβαίωση από των πάροχο πηγαίνοντας απλά σε ένα κατάστημα με την ταυτότητα σου και πας στην τράπεζα το δίνετε υπογράφει το σχετικό χαρτί ο πατέρας σου και μετά κάνεις εγγραφή στο nbg.gr ενότητα e-banking απλό ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...