Προς το περιεχόμενο

Πώληση μεταχειρισμένων Κονσολών - Σε ποια καταστήματα συμφέρει;


billybeasly

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που μπορώ να πουλήσω τις παλιές μου κονσόλες; (web site ή κατάστημα)

Γειά σας παιδιά

θέλω να κάνω μια ερώτηση. Μήπως ξέρετε που μπορώ να πουλήσω τις παλιές μου κονσόλες? Ψάχνω κάποιο site έχω βάλει στο car.gr χρυσή ευκαιρία και στο aggeliopolis.gr .Μήπως ξέρετε αν υπάρχει κατάστημα που να αγοράζει κονσόλες?

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γειά σας παιδιά θέλω να κάνω μια ερώτηση.Μήπως ξέρετε που μπορώ να πουλήσω τις παλιές μου κονσόλες? Ψάχνω κάποιο site έχω βάλει στο car.gr χρυσή ευκαιρία και στο aggeliopolis.gr .Μήπως ξέρετε αν υπάρχει κατάστημα που να αγοράζει κονσόλες? .Ευχαριστώ πολύ

Εδώ στο φόρουμ δοκίμασες να βάλεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μένεις Αθήνα μπορείς να κάνεις μια βόλτα στο κατάστημα gamestation ή το console world.

Επίσης δοκίμασε να βάλεις μια αγγελία στο site www.retroworld.gr

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μένεις Αθήνα μπορείς να κάνεις μια βόλτα στο κατάστημα gamestation ή το console world.

Επίσης δοκίμασε να βάλεις μια αγγελία στο site www.retroworld.gr

ευχαριστώ πολύ φίλε μ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 χρόνια αργότερα...
Καλησπέρα παίδες

Εάν έχω κάνει λάθος την ενότητα που έχω άνοιξα το θέμα ζητάω συγγνώμη.

 

Όπως λέει και ο τίτλος ψάχνω μαγαζιά για να πουλήσω μια κονσόλα PSP που έχω...οποιος ξέρει ας δώσει καμια γνώμη, γιατί από αγγελία δεν υπάρχει καμια μα καμια ελπίδα.

 

Και γενικά εάν ξέρετε μαγαζιά που παίρνουνε μεταχειρισμένα ηλεκτρονικά όπως ψηφιακές - κινητά κλπ θα ήθελα να μου πείτε εάν ξέρετε γιατί έχω πράγματα για πούλημα , αλλα κυρίως για την κονσόλα

 

Μαγαζιά από Αθήνα μονο

 

Ευχαριστώ εκ τον προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κανένα εκτός και αν θες να στην πάρουν για 10 ευρώ.

(Στα Public λίγο πριν σταματήσουν να παίρνουν μεταχειρισμένες κονσόλες το PSP το έπαιρναν 5 ευρώ)

 

Μόνο από αγγελία αν θες να πιάσεις κάτι καλύτερο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο το εβαλες;

περιπου 20-40 παει αυτο

Το PSP 3004 έχω, με κουτί και τα πάντα όλα, δεν ξέρω κάπου στο 60αρι λέω αλλα εάν μου πει κάποιος 50 το δίνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κανενα δεν αξιζει

Φιλε μου μιλας για μια στην ουσια νεκρη κονσολα, την οποια ουτε η σονυ ελλας δεν επισκευαζει πια εαν χαλασει, οπου το μηχανακι αξιζει μονον εαν τρεχει προσωμειωτες χακευμενο.

Αντε να σου δωσει 10 ευρω το μαγαζι στο μενιδι.

Ολα τα μηχανακια βιωνουν φθορες στα κουμπια τους, και η αλλαγη εχει κοστος και πιθανοτητα καταστροφης.

Εαν προσεξεις ολες οι αγγελιες το ιδιο με εσενα προσπαθουν, αλλά.......

Περασε η στιγμη που τα παιχνιδια αυτα ειχαν μεγαλη ελκυστικοτητα.

Εδω εχθες βρηκα ενα 2ΔΣ για 50 ευρω και το πηρα μιας και θα μου κανει ενα καλυτερο δωρο χριστουγεννων για τα πιτσιρικια.

Αλλα PSP τωρα πια...Να εδινες παιχνιδια σε αυτην την τιμη, ε ναι, αλλα...

Θα σου πω οτι πηρα (για ανταλλακτικα) ενα μηχανακι τετοιο 10 ευρω. Εφαγα ενα απογευμα για κανιβαλισμό των τεσσαρων κουμπιων που ηθελα και καθησε και αφησα 2 μπαταριες ενα βραδι για μετρημα να δω σε τι κατασταση ηταν.

Δεν υπαρχει πλεον η αγορα που θα ηθελες για την τιμη που λες εκτος εαν ψαχνεις απελπισμενο η εκτος αγορας ανθρωπο.

Και μιας και το ειπες σου λεω εγω οτι για ανταλλακτικη οθονη-πλακετα φορτιστη στο παιρνω για 20 ευρω, με κουτί και τα πάντα όλα. (γιατι αυτα μπορει να χρειασθω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτο άνθρωπε μου μια αγγελία στο Facebook με τιμη 40 και θα φύγει. Βγάλε μία καλή καθαρή φωτογραφία με το μηχάνημα και το κουτί του και θα φύγει. Απλά θα αγνοήσεις τα κοράκια που θα σου πουν "φιλαράκι αυτό έχει 5 ευρώ θα σου δώσω 10 φερτο σπίτι μου"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά το θεωρώ κρίμα το 40 euro γιατί δεν το έχω μονο του το έχω με θήκη το κουτί του και όλα τι να πω...

 

Φίλε orck έχεις να μου προτείνεις καμια καλή σελίδα στο fb για αγοροπωλησίες?

 

Mazinga 20 euro καλύτερα να το κρατήσω εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...