Προς το περιεχόμενο

Πώληση μεταχειρισμένων Κονσολών - Σε ποια καταστήματα συμφέρει;


billybeasly

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 69
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Όντως?!

Άπειροι και ειδικά στην ελλάδα

Τα 3210 και ποιο παλιά κινητά φεύγουν αβέρτα και σε υψηλές τιμές

πραγματικά δεν το ήξερα. Έχω ένα Siemens sx1. Έβαζα παιχνίδια Tomb Raider 1 από πλευ 1.φοβερο για τα χρόνια του πολύ μπροστά αλλά χάλαγε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...
Στις 6/9/2014 στις 9:26 ΜΜ, billybeasly είπε

Που μπορώ να πουλήσω τις παλιές μου κονσόλες; (web site ή κατάστημα)

Γειά σας παιδιά

θέλω να κάνω μια ερώτηση. Μήπως ξέρετε που μπορώ να πουλήσω τις παλιές μου κονσόλες? Ψάχνω κάποιο site έχω βάλει στο car.gr χρυσή ευκαιρία και στο aggeliopolis.gr .Μήπως ξέρετε αν υπάρχει κατάστημα που να αγοράζει κονσόλες?

Ευχαριστώ πολύ

 

Γειά είναι 2020 μένω Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να μου πείτε αμά μπορω να πουλήσω σε κάποιο μαγαζί μετά την καραντινα έχω το Ps1 Kai ps2 χειριστήρια χωρίς καλώδια μονο τις κονσόλες και διαφορα παιχνίδια. Ευχαριστώ άμα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Alezxbas είπε

 

Γειά είναι 2020 μένω Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να μου πείτε αμά μπορω να πουλήσω σε κάποιο μαγαζί μετά την καραντινα έχω το Ps1 Kai ps2 χειριστήρια χωρίς καλώδια μονο τις κονσόλες και διαφορα παιχνίδια. Ευχαριστώ άμα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει ευχαριστώ. 

Δουλευουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Alezxbas είπε

Γειά είναι 2020 μένω Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να μου πείτε αμά μπορω να πουλήσω σε κάποιο μαγαζί μετά την καραντινα έχω το Ps1 Kai ps2 χειριστήρια χωρίς καλώδια μονο τις κονσόλες και διαφορα παιχνίδια. Ευχαριστώ άμα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει ευχαριστώ. 

Παρε τηλ το theconsoleclub.gr ειναι Αθηνα αλλα ειναι το μονο μαγαζι που γνωριζω με σχετικα ζωντανο κοινο για παλιες κονσολες, ειδαλλος αγγελιες παντου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Alezxbas είπε

Γειά είναι 2020 μένω Θεσσαλονίκη και θα ήθελα να μου πείτε αμά μπορω να πουλήσω σε κάποιο μαγαζί μετά την καραντινα έχω το Ps1 Kai ps2 χειριστήρια χωρίς καλώδια μονο τις κονσόλες και διαφορα παιχνίδια. Ευχαριστώ άμα μπορούσε κάποιος να 

Ευχαριστώ πολύ 

2 ώρες πριν, Mazinga είπε

Παρε τηλ το theconsoleclub.gr ειναι Αθηνα αλλα ειναι το μονο μαγαζι που γνωριζω με σχετικα ζωντανο κοινο για παλιες κονσολες, ειδαλλος αγγελιες παντου.

 

3 ώρες πριν, Brazhlias είπε

Δουλευουν;

Ναι δουλεύουν κανονικά απλά δεν έχω τα καλώδια άμα έχεις εσύ τώρα και θες να θα τα δεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2020 στις 4:34 ΜΜ, Mazinga είπε

Παρε τηλ το theconsoleclub.gr ειναι Αθηνα αλλα ειναι το μονο μαγαζι που γνωριζω με σχετικα ζωντανο κοινο για παλιες κονσολες, ειδαλλος αγγελιες παντου.

Πουλάω Ps1 fat Kai ps2 slim χωρίς καλώδια μονο κονσόλες και 2 χειριστήρια οποίος θέλει άς μου στείλει ένα μυνημα. 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Gepalex είπε

Πουλάω Ps1 fat Kai ps2 slim χωρίς καλώδια μονο κονσόλες και 2 χειριστήρια οποίος θέλει άς μου στείλει ένα μυνημα. 

Ευχαριστώ 

Βαλτο καλυτερα στις αγγελιες που το βλεπει κοσμος που τον ενδιαφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Gepalex είπε

Στο forum? 

Ναι. Στο πανω μερος της σελιδας γραφει "Αγγελιες". Πατας εκει -> Καταχωρηση Αγγελιας και ακολουθεις τις οδηγιες βημα βημα. Δεν ειναι δυσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...