Προς το περιεχόμενο

Euroleague tv και vpn


thory

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βγήκαν χθες και μου φάνηκαν τσιμπημένες. Βέβαια μέχρι την έναρξη έχει 10% έκπτωση οπότε το EuroLeague - Season Pass έρχεται στα 81€ αλλά και πάλι πολλά μου φαίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, newlynx είπε

Βγήκαν χθες και μου φάνηκαν τσιμπημένες. Βέβαια μέχρι την έναρξη έχει 10% έκπτωση οπότε το EuroLeague - Season Pass έρχεται στα 81€ αλλά και πάλι πολλά μου φαίνονται.

90€ To βγαζει πως εχεις εσυ 81€

Ειναι ολη η σεζον και το φιναλ 4 μεσα; Εχοντας δυνατοτητα να δεις τα ματς live ή με replay? Ειναι πολυ καλη η τιμη. Καποιοι με vpn αλλαζαν το location και παιρναν αλλη τιμη καλυτερη. Δεν ξερω αν δημιουργει προβληματα αυτο...

αν φυγω απο την Νοβα ισως παρω και εγω. Γινεται ευκολα broadcast σε smart tv; Ειναι HD ή εικονα; Ερωτηση προς ολους

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ξέρω καθόλου αυτό.Θα ήθελα να ρωτήσω Η αναμετάδοση από το EuroLeague γίνεται στην Ελληνική γλώσσα.Παίρνουν  εικόνα και ήχο από το nova και την πουλάνε;;;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, papoys1 είπε

Δεν το ξέρω καθόλου αυτό.Θα ήθελα να ρωτήσω Η αναμετάδοση από το EuroLeague γίνεται στην Ελληνική γλώσσα.Παίρνουν  εικόνα και ήχο από το nova και την πουλάνε;;;;;

Μπα...δικη τους μεταδοση. Λογικα Αγγλικα αλλα δεν το ξερω δεν εχω παρει ποτε

Επεξ/σία από Zerg13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

90€ To βγαζει πως εχεις εσυ 81€

Ειναι ολη η σεζον και το φιναλ 4 μεσα; Εχοντας δυνατοτητα να δεις τα ματς live ή με replay? Ειναι πολυ καλη η τιμη. Καποιοι με vpn αλλαζαν το location και παιρναν αλλη τιμη καλυτερη. Δεν ξερω αν δημιουργει προβληματα αυτο...

αν φυγω απο την Νοβα ισως παρω και εγω. Γινεται ευκολα broadcast σε smart tv; Ειναι HD ή εικονα; Ερωτηση προς ολους

Με το κουπόνι EARLYBIRD πηγαίνει στα 81.

Είναι μέσα όλη η σεζόν, και το Φ4, μετάδοση στα Αγγλικά. Μπορείς να όλους τους αγώνες είτε Live είτε σε replay. Μπορείς να δεις και ταυτόχρονα 2 και 4 αγώνες σε ένα παράθυρο.  Με HDMI στην τηλεόραση έπαιζε μια χαρά, μέγιστη ποιότητα 720p.

 

Τσιμπημένη η τιμή φέτος. Με Ρώσικο proxy και την έκπτωση πέφτει στα 53ε. Διαφορετικά με Αγγλικό proxy το βλέπεις μέσω Eurosport Player στα 25ε.

Επεξ/σία από genius_13
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, genius_13 είπε

Με το κουπόνι EARLYBIRD πηγαίνει στα 81.

Είναι μέσα όλη η σεζόν, και το Φ4. Μπορείς να όλους τους αγώνες είτε Live είτε σε replay. Μπορείς να δεις και ταυτόχρονα 2 και 4 αγώνες σε ένα παράθυρο.  Με HDMI στην τηλεόραση έπαιζε μια χαρά, μέγιστη ποιότητα 720p.

Τσιμπημένη η τιμή φέτος. Με Ρώσικο proxy και την έκπτωση πέφτει στα 53ε. Διαφορετικά με Αγγλικό proxy το βλέπεις μέσω Eurosport Player στα 25ε.

Αν παιζουν μεσω ιστοσελιδας και οχι απο εφαρμογη ισως παιξουν στην τηλεοραση μου απευθειας, εχω smart tv. Ποιο απο τα 2 δεν εχει εφαρμογη; 

Επισης tv cast ή miracast ή plex δουλευουν ή τα μπλοκαρει; Για να μην συνδεω καλωδια...

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέσω Eurosport player μεταδίδονται όλα τα παιχνίδια όπως στο euroleague TV; Ή είναι σαν κανάλια που δείχνει ένα ζωντανό πχ στις 21.00;
Επίσης που το βλέπετε 25€; To βλέπω 39,99 λίρες.

Μήπως να ενωθούν και τα 2 παράλληλα νήματα για τη euroleague tv?

Επεξ/σία από newlynx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Αν παιζουν μεσω ιστοσελιδας και οχι απο εφαρμογη ισως παιξουν στην τηλεοραση μου απευθειας, εχω smart tv. Ποιο απο τα 2 δεν εχει εφαρμογη; 

Επισης tv cast ή miracast ή plex δουλευουν ή τα μπλοκαρει; Για να μην συνδεω καλωδια...

Η euroleague Tv είναι μέσω ιστοσελίδας, το άλλο δεν το έχω χρησιμοποιήσει.

Απ όσο γνωρίζω δεν τα μπλοκάρουν.

Εγώ προτίμησα την αγορά απ το πρώτο, μέσω Ρωσίας...

JTwDtZo.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Αν παιζουν μεσω ιστοσελιδας και οχι απο εφαρμογη ισως παιξουν στην τηλεοραση μου απευθειας, εχω smart tv. Ποιο απο τα 2 δεν εχει εφαρμογη; 

Επισης tv cast ή miracast ή plex δουλευουν ή τα μπλοκαρει; Για να μην συνδεω καλωδια...

Όταν βλέπεις τον αγώνα από το λαπτοπ εχει ένα σημείο στην οθόνη που πατάς και κάνει stream στην tv.Περσι έτσι έβλεπα όλη την χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα και χωρίς vpn.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/9/2018 στις 4:06 ΜΜ, genius_13 είπε

Η euroleague Tv είναι μέσω ιστοσελίδας, το άλλο δεν το έχω χρησιμοποιήσει.

Απ όσο γνωρίζω δεν τα μπλοκάρουν.

Εγώ προτίμησα την αγορά απ το πρώτο, μέσω Ρωσίας...

JTwDtZo.png

Καλημερα. Δηλαδή αν αλλάξω την ip και κάνω την αγορά μέσω Ρωσίας μετά μπορώ να βλέπω κανονικά τους αγώνες με ελληνική ip?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, makrixeris είπε

γίνεται να βλέπουμε 3 άτομα ταυτόχρονα απο διαφορετικές ip ?

Όχι, μόνο ένα άτομο μπορεί να είναι συνδεδεμένο.

2 ώρες πριν, thory είπε

Καλημερα. Δηλαδή αν αλλάξω την ip και κάνω την αγορά μέσω Ρωσίας μετά μπορώ να βλέπω κανονικά τους αγώνες με ελληνική ip?

Ναι, θα μπορείς να συνδέεσαι κανονικά με Ελληνική IP και να βλέπεις τους αγώνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...