Προς το περιεχόμενο

Sygic navigation


toykaki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σας.φιλος εχει το sygic στο κινητο του και σταματησε μετα απο 7 μερες γιατι θελει να το γορασει.ειναι διατεθιμενος να το αγορασει.2 ερωτησεις να κανω εγω επειδη ειναι ασχετος απο τεχνολογια και θα ερθει αυριο να του το κανω εγω.Ξερει κανεις πιο το κοστος για αγορα?και 2ον με paysafe μπορει να γινει?ρωταω τωρα ωστε να ειμαι προετοιμασμενος κ εγω για να του το κανω μπαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν δεχεται paysafe να φανταστω απο αυτο που βλεπω?μπορω να αγορασω Google play καρτες και να την βαλω στο λογαριασμο μου στο play store και να αγορασω απο εκει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Με τον κωδικο PAYPAL15 έχεις επιπλέον έκπτωση μέχρι τις 13 του μήνα για αγορά με paypal. Το ερώτημά μου είναι αξίζει η αγορά του; Σε σύγκριση με το here maps τι έχουμε να πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα λεγα οτι αξιζει. Εχει βεβαια ενα θεμα με το traffic , δηλαδη σου λεει μεν που εχει κινηση , αλλα δεν ειδοποιει για κλειστους δρομους κλπ κλπ με αποτελεσμα να σου κανει κυκλους συνεχεια για να σε παει απο τον κλειστο δρομο -.-

 

Επισης ξοδευει φοβερη μπαταρια , οποτε συνδεεις το κινητο οπωσδηποτε με φορτιστη αυτοκινητου. 

 

με paysafe δεν γινεται απ'οτι ξερω. Με καρτες play store ΛΟΓΙΚΑ θα μπορεις. αλλιως απευθειας με την πιστωτικη.

 

απο τα καλυτερα ειναι το google maps αλλα τρωει παρα πολλα δεδομενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα, 15 ευρώ κόστος για εφ όρους ζωής υποστήριξη δεν είναι τίποτα, οπότε προέβη στην αγορά. Θεωρώ πως είναι από τα πράγματα που θα σου μείνουν και καλύτερη επένδυση από κινεζομαλακίες-gadgets που αγοράζουμε χωρίς να ξέρουμε το λόγο, χωρίς ίχνος χρησιμότητας, απλά επειδή το είδαμε σε προσφορά και ακούμε και την μουρμούρα της γυναίκας που δεν έχει χώρο......  :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Το ερώτημά μου είναι αξίζει η αγορά του; Σε σύγκριση με το here maps τι έχουμε να πούμε;

 

Δεν υπαρχει το ερωτημα σου. Αξιζει και το ποσο ειναι ευτελές για lifetime upgrades. Εχω sygic εδω και 3 χρόνια και δουλευω και here maps. Και τα 2 θα σε πάνε στο προορισμό σου. Το Sygic εχει αρκετες παραπανω ευκολιες. Αν θες απλά να χεις ενα offline χαρτη, κάτσε στα here. Αν στηριζεσαι αρκετα σε GPS, το Sygic ειναι μια καλη επιλογη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει το ερωτημα σου. Αξιζει και το ποσο ειναι ευτελές για lifetime upgrades. Εχω sygic εδω και 3 χρόνια και δουλευω και here maps. Και τα 2 θα σε πάνε στο προορισμό σου. Το Sygic εχει αρκετες παραπανω ευκολιες. Αν θες απλά να χεις ενα offline χαρτη, κάτσε στα here. Αν στηριζεσαι αρκετα σε GPS, το Sygic ειναι μια καλη επιλογη.

 

 

Εσύ εισαι ευχαριστημενος απο το traffic που δινει το sygic ? Εχω την εντυπωση οτι δε λεει ποτε για αστυνομια , κλειστους δρομους , ατυχηματα κλπ..

 

Ξερεις κανενα αλλο app που να το κανει αυτο ? (αν ειναι δυνατον και χωρις να τρωω δεδομενα.. 4G)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα πάρεις traffic χωρίς δεδομένα;;;
Για traffic με διαφορά το καλύτερο είναι το gmaps, με διαφορά.
Κατέβασε το τμήμα χάρτη που σε ενδαιφέρει και μετά δεν καταναλώνει πολλά.

Περισσότερο για μεγάλες διαδρομές χρησιμοποιώ το tomtom, καλύτερη πλοήγηση, πιο καθαρή. Έχει traffic αλλά μόνο τα μεγάλα μποτιλιαρίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα πάρεις traffic χωρίς δεδομένα;;;

Για traffic με διαφορά το καλύτερο είναι το gmaps, με διαφορά.

Κατέβασε το τμήμα χάρτη που σε ενδαιφέρει και μετά δεν καταναλώνει πολλά.

 

Περισσότερο για μεγάλες διαδρομές χρησιμοποιώ το tomtom, καλύτερη πλοήγηση, πιο καθαρή. Έχει traffic αλλά μόνο τα μεγάλα μποτιλιαρίσματα.

 

 

Ναι σορρυ,  λαθος διατυπωση..

 

Τα δεδομενα ανοιχτα τα εχω οταν το χρησιμοποιω (ακριβως γιατι θελω να εχω traffic) απλα εννοω να μην τρωεει τοσα πολλα οσο τρωει πχ το google maps.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να τρώει πολλά.
Πραγματικά δεν πιστεύω, ακόμα και για τους χάρτες.
Αλλά μπορείς τουλάχιστον να κατεβάσεις offline χάρτη μια γεωγραφική περιοχή και να γλιτώσεις το 80%.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ εισαι ευχαριστημενος απο το traffic που δινει το sygic ? Εχω την εντυπωση οτι δε λεει ποτε για αστυνομια , κλειστους δρομους , ατυχηματα κλπ..

 

Ξερεις κανενα αλλο app που να το κανει αυτο ? (αν ειναι δυνατον και χωρις να τρωω δεδομενα.. 4G)

 

 

Δεν χρησιμοποιω traffic. Εχω μονο EU MAPS. Αν ποτε γίνει τίποτα αξιο λογου στον δρόμο που κινουμαι, μου ερχεται ειδοποιηση απο την Google οποτε εχω μια εικονα τι παιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποιώ το Sygic 3 χρόνια τώρα, και έχω ταξιδέψει σε πάνω απο 10 χώρες εντός Ευρώπης.

 

Οι χάρτες είναι αρκετά καλοί, καμιά φορά δεν ενημερώνονται αρκετά γρήγορα, ειδικά σε επαρχίες.

Η κίνηση είναι αρκετά καλή, χρησιμοποιούν δεδομένα TomTom, αλλά δε σου δίνει πολλές εναλλακτικές πορείες, μόνο μια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.... για μένα must για το sygic, το οποίο και αγόρασα, είναι το Maps Altimeter

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amphebia.maps_altimeter&hl=el&rdid=com.amphebia.maps_altimeter

 

Δουλεύει και με google maps κτλ και σου δείχνει το υψόμετρο πάνω στον πλοηγό.... πολύ ωραίο πρόσθετο.... αξίζει τα 1,89€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...