Προς το περιεχόμενο

σκουπα ρομποτ


bleeding rose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ηθελα την γνωμη σας  οσοι εχετε δοκιμασει αυτες τις σκουπες αν ειστε ευχαριστημενοι.. αν κανουν δουλεια κ δεν ειναι πεταμενα λεφτα..   post-459596-0-09022100-1508608849_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εφεραν δωρο μια πριν καποιους μηνες  (δεν θυμαμαι ποια, κοκκινη ηταν). Ηταν λειτουργικα μια χαρα για και ωραιο θεαμα οταν δουλευε, μεχρι που την πατησε κατα λαθος ο αδερφος μου (130Kg). Μαλλον θα παρω αλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εφεραν δωρο μια πριν καποιους μηνες  (δεν θυμαμαι ποια, κοκκινη ηταν). Ηταν λειτουργικα μια χαρα για και ωραιο θεαμα οταν δουλευε, μεχρι που την πατησε κατα λαθος ο αδερφος μου (130Kg). Μαλλον θα παρω αλλη.

Προσπάθησε να την περάσεις στην εγγύηση :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην συντριπτικη πλειοψηφια των περιπτωσεων ηταν μια χαρα. Μονο αν χυθει πχ Coca Cola, μεινει ολο το βραδυ και στεγνωσει χρειαζεται λιγο χερι.


Προσπάθησε να την περάσεις στην εγγύηση :D

Πως, τι να τους πω? Reasonable wear? Μιλαμε την ξεκοιλιασε (και μου ειπε "κατι επαθε, δεν ξερω"). :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως, τι να τους πω? Reasonable wear? Μιλαμε την ξεκοιλιασε (και μου ειπε "κατι επαθε, δεν ξερω"). :lol:

πες τους ότι έκανες εργαστηριακές δοκιμές, και στα 130Kg κάθετης δύναμης απέτυχε.. σκάρτο πράγμα :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...