Προς το περιεχόμενο

προβλημα με τρυπα στο χειλος


tzo21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια βοηθεια ! εχω βαλει στη τρυπα στο χειλος κατω δεξια σκουλαρικι με 2 μπιλιες. πηγα και μου το αλλαξε αυτος που μου την εκανε...στην αρχη με ποναγε αλλα δεν του εδινα σημασια ακολουθουσα αυτα που μου ελεγε. σημερα το πρωι που ξυπνησα εχει πριστει και ειναι κυριακη ειναι κλειστο το στουντιο. να το βγαλω η να περιμενω μεχρι αυριο?  αν ασχολειται καποιος με αυτα ας μου πει γιατι δεν εχω ιδεα τι να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λες αλήθεια , δεν τρολλάρεις για κάτι τόσο επικίνδυνο  και δεν έχεις πάει ακόμη σε Νοσοκομείο τι να πούμε 

ότι πρέπει να κάνεις.

 

Να περιμένεις ως αύριο να πας να σε καθυσυχάσει και στο τέλος να βρεθείς με καμιά γάγκραινα

στο Νοσοκομείο;;;

 

Το πρήξιμο φίλε είναι αρχή μόλυνσης και θέλει Νοσοκομείο.Αντιβίωση απολύμανση κ.λ.π.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάθεσαι να περιμένεις τον κάθε τυχάρπαστο που έχει γίνει μούρη επειδή έγινε μόδα τότε ....

Πήγαινε τώρα σε 1 Νοσοκομείο και να εύχεσαι να μην έχεις πάθει κάποια μόνιμη ζημιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα να ρωτησω κατι μιλατε επειδη το ξερετε ασχολειστε με τρυπες η απλα το λετε? γιατι θελω απο καποιον που ξερει να μου πει

Δεν χρειάζεται να ασχολείται κάποιος με τρύπες για να ξέρει, αυτό που έπαθες είναι μόλυνση και θέλει νοσοκομείο ή παθολόγο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ξερουμε τι ;

οτι αν εχει πρηστει το χειλος μας εκει που εχουμε κανει τρυπα για σκουλαρικι πρεπει να παμε σε κανα εφημερευον ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα να ρωτησω κατι μιλατε επειδη το ξερετε ασχολειστε με τρυπες η απλα το λετε? γιατι θελω απο καποιον που ξερει να μου πει

 

Εάν δεν θέλεις να πας (εμείς πάντως άλλο λέμε) τουλάχιστον βγάλτο και κάνε καλή απολύμανση με μπεταντίν

να δεις πως θα συμπεριφερθεί μέχρι αύριο γιατί μπορεί και το μέταλλο που σου έβαλε να μην το δέχεται το

σώμα σου και να σου προκαλεί αλεργία η οποία αν δεν το βγάλεις θα επιδεινωθεί με τις όποιες συνέπειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα ρωτησα αν ξερετε επειδη ναι σημαινει μολυνση αλλα απλα με καθαρισμο να ναι ολα κομπλε να μην χρειαζεται να παω στο  νοσοκομειο για να με βγαλουν με καρκινο...ευχαριστω για τις απαντησεις παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πρηξιμο μεχρι ενος σημειου δικαιολογειται στα τρυπηματα,αλλα καλου κακου,επειδη μπορει να σου δημιουργησε προβλημα το σκουλαρικι,καλο θα ηταν να το βγαλεις και να το απολυμανεις.Αν δεν μπορεις πηγαινε σε ενα νοσοκομειο,μηπως επαθε καμια μολυνση.Που το εκανες?Αυτος που στο εκανε,δεν σου εδωσε οδηγιες//?Επισης αν το εκανες σε studio,πρεπει να σου εβαλε σκουλαρικι απο χειρουργικο ατσαλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε studio το εκανα και ναι χειρουργικο ατσαλι μου εβαλε...δεν εχω πριστει πολυ φαινεται οταν γελαω πριν βαλω τον κρικο ηταν μια χαρα η τρυπα τωρα αυτο που εχω ειναι δυμπιλο σκουλαρικι...δν μου πε κατι καινουργιο την ειδε μια χαρα και απλα μου αλλαξε το σκουλαρικι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρικο εβαλες?Δεν μπαινει κρικος στην αρχη,πρεπει να περασουνε μερες να θρεψει η τρυπα,με το χειρουργικο ατσαλι.Το στριβεις καθολου,ριχνεις οινοπνευμα,τι οδηγιες σου εδωσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα ρωτησα αν ξερετε επειδη ναι σημαινει μολυνση αλλα απλα με καθαρισμο να ναι ολα κομπλε να μην χρειαζεται να παω στο  νοσοκομειο για να με βγαλουν με καρκινο...ευχαριστω για τις απαντησεις παντως

Καλυτερα να πας στο studio που ειναι ειδικευμενοι σε θεματα υγειας.

Να σαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...