Προς το περιεχόμενο

Αποχωρηση απο τη συζητηση


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η αποχωρηση και η διαγραφη της συνομηλιας ,απο ενα απο τα δυο μελη, μεσω πμ, ειναι δυο διαφορετικα πραγματα;

 

Για πιο λογο να αποχωρησει καποιος και να μην διαγραψει μονομερως τη συζητηση πχ;

 

Καποιες φορες καταλαβαινω οτι ο αλλος διεγραψε τη συζητηση μας, οταν βλεπω κοκκινο Χ στα αριστερα. Η συζητηση υπαρχει για μενα κανονικα μεχρι να τη διαγραψω και εγω.

 

Την αποχωρηση δε τη καταλαβαινω πως γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την ίδια απορία πολύ  καιρό τώρα.

Μήπως απενεργοποιείς τις ειδοποιήσεις για την συγκεκριμένη συζήτηση?
Το λέει αριστερά στο παραθυράκι που λέει ποιοι συμμετέχουν και πότε διαβάστηκε η συζήτηση τελευταία φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν έχουμε μια συνομιλία μέσω PM κι εγώ διαγράψω τη συζήτηση, εσύ θα συνεχίζεις να βλέπεις όλο το ιστορικό αλλά θα βλέπεις την ένδειξη πως εγώ αποχώρησα  απο τη συζήτηση. Ενώ σε μένα που τη διέγραψα θα έχει χαθεί εντελώς και το ιστορικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχουμε μια συνομιλία μέσω PM κι εγώ διαγράψω τη συζήτηση, εσύ θα συνεχίζεις να βλέπεις όλο το ιστορικό αλλά θα βλέπεις την ένδειξη πως εγώ αποχώρησα απο τη συζήτηση. Ενώ σε μένα που τη διέγραψα θα έχει χαθεί εντελώς και το ιστορικό.

Μερικες φορες, παραδειγμα δικο μου, καποια ατομα που διεγραψαν τη συζητηση, διπλα αριστερα απο τη συζητηση φαινεται ενα κοκκινο X.

 

Αυτοι που αποχωρουν απο τη συζητηση, αριστερα απο αυτη (πριν μπω μεσα παντα, οπως τη βλεπω απο τα πμ, τους τιτλους των συζητησεων (το ιδιο ισχυει και για τη παραπανω παραγραφο) ) στο τιτλο υπαρχει ακομη ο φακελος (και οχι το κοκκινο Χ), και ειναι ο ιδιος φακελος με τις αλλες συζητησεις που ειναι ακομα ανοιχτες.

 

Θα τραβαγα screenshot αλλα ειναι προσωπικα αυτα.. Θα τα εδειχνα σε mod με πμ παντως

 

Bill σου εστειλα pm και το διεγραψα. Δεν αποχωρησα, το διεγραψα τελειως.

 

Δεν ξερω πως αποχωρουμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω οτι απο το app (το android έφυγε άρα το apple αν έχει μείνει) παλιότερα μπορούσες να κάνεις αυτήν την αποχώρηση. Αν έχεις iPhone δοκίμασε να δεις τι σου βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παω να αγορασω ενα iphone και θα σου πω.

 

Αμα δεν ξερει ο super περιμενουμε να μας πει ο hall9000.

Εκτος και αν ειναι ελλατωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...