Προς το περιεχόμενο

Survivor 2


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Ραμόνα στο Survivor 2; Shut up and take my money φάση!!!!!

 

πιο αντιπαθητικη πεθαινεις

Νωρίς ξεκινήσατε. :)

 

δεν ειναι νωρις και μια ταινια η ενα σηριαλ μολις βγαινει τραιλερ ανοιγει το σχετικο τοποικ, εξαλλου εχουμε πολλα να πουμε

Η Κολιδα τελικα θα μπει?

 

Μαχητες ή Διασημοι?

 

99 τις εκατο θα μπει στους διασημους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμπαθης η Κολιδα, αλλα περα απο το αγωνιστικο ηταν αδιαφορη. Ασε που μου φαινεται οτι εχει σπασει λιγο σε σχεση με οταν μπηκε.

συμπαθής ; αυτή δεν είναι που με τον μανάβη έλεγε για τον ντάνο καλά να πάθει και σωστά τον στείλαμε στους άλλους και ότι το άξιζε; τι τους έκανε ακόμα δεν μας είπε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπει η Κολιδά και θα μας λέει πόσο της λείπει το παιδί της κτλ κτλ...

 

τωρα θα ειναι σελεμπριτι οποτε θα το μαρι μαζι της με την κουβερναντα :P

Το σημαντικό είναι ποια θα είναι η αντικαταστάτρια της Ελεορώγας, τ'άλλα είναι λεπτομέρειες :P

 

ετσι οπως το βλεπω μαλλον η ευριφιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ετσι οπως το βλεπω μαλλον η ευριφιδι

 

 

Ούτε καν, δεν είναι παρουσιάστρια κι έτσι κι αλλιώς ν'ανεβάσουν την τηλεθέαση θέλουν, όχι να την ισοπεδώσουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μου θυμησατε κατι, εκεινο το χαντασιχαμα δεν ειχε ανακοινωθει οτι πηρε εκπομπη στο σκαι; κάτι τετοιο θυμαμαι απο κεινα τα καυτα μεσημερια του ιουνη με την νονορα. Τι εγινε μαυτη την ιστορια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα μου θυμησατε κατι, εκεινο το χαντασιχαμα δεν ειχε ανακοινωθει οτι πηρε εκπομπη στο σκαι; κάτι τετοιο θυμαμαι απο κεινα τα καυτα μεσημερια του ιουνη με την νονορα. Τι εγινε μαυτη την ιστορια;

 

Εκανε 3 εκπομπες και κοπηπε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανε 3 εκπομπες και κοπηπε :devil:

και γυρισε σπιτι με το εντυπο συμμετοχης στους νομαντς το οποιο και πασαρε στη γυναικα του χωρις να πει κουβεντα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...