Προς το περιεχόμενο

Survivor 2


Anorymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κορακακη ftw

 

koar.jpg

 

Δυστυχώς, όπως ήταν αναμενόμενο για εν ενεργεία αθλητή, το διαψεύδει η ίδια κατηγορηματικά...

 

 

 

Τις τελευταίες μέρες ένα θέμα έχει πάρει μεγάλες διαστάσεις και οφείλω για ακόμη μία φορά να υπερασπιστώ τον τίτλο και την ιδιότητά μου. "Ρεπορτάζ" της κ. Θεοδωροπούλου για τον «Ελεύθερο Τύπο», ξεκίνησε μία θύελλα αναπαραγωγής του θέματος, χωρίς προηγούμενο. Στο άρθρο της, αναφέρει με κάθε λεπτομέρεια, συνάντησή μου με τη διευθύντρια προγράμματος στην Αθήνα -παρουσία του προπονητή μου- και πρόταση που εξετάζω σοβαρά, για συμμετοχή μου στο Survivor ΙΙ. Διαψεύδω κατηγορηματικά, όχι μόνο τη συμμετοχή μου σε αυτό, αλλά και το ότι μου έχει γίνει καν πρόταση. Ποτέ μέχρι σήμερα, έμμεσα ή άμεσα, επίσημα ή ανεπίσημα, δεν μου έγινε πρόταση επ' αυτού, από κανένα. Φυσικά, όλο αυτό αναπαράγεται αδιάκοπα, χωρίς κανείς να σκεφτεί να διασταυρώσει αυτή την είδηση με την άμεσα εμπλεκόμενη· εμένα. Όσο είμαι εν ενεργεία αθλήτρια, κάνοντας πρωταθλητισμό σε υψηλό επίπεδο, δε θα με δείτε ποτέ στο συγκεκριμένο ή αντίστοιχο παιχνίδι επιβίωσης. Ελπίζω αυτή η ανάρτηση αλήθειας, να αναπαραχθεί το ίδιο -αν όχι περισσότερο- όσο η ψευδής είδηση, χωρίς τους τίτλους "οργισμένη, έξαλλη ολυμπιονίκης" που επίσης δεν ευσταθούν. Πιστεύω πως πρέπει να αποκαταστήσω απλώς μία αλήθεια που αξίζει να γνωρίζουν -τουλάχιστον- οι τόσοι άνθρωποι που με στηρίζουν και δεν τυχαίνει να με γνωρίζουν προσωπικά. #dontbelievewhatyouread

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκολόπιστοι ρε παιδί μου. Μα ηταν δυνατον κοτζάμ Ολυμπιονικης εν ενεργεία να ασχοληθει με κάτι τέτοιο?

Έχει ανάγκη δηλαδη απ τα λεφτά ενω για τα επομενα 10 χρονια η κοπέλα θα κάνει πρωταθλητισμο?

Για τη Φαρμάκη δε το θεωρώ απίθανο.

 

Χθες διάβαζα οτι Ντάνος, Πρίαμος και Κολιδά θα έχουν ενεργό ρόλο στο επομενο survivor. Συμβουλευτικό απ΄ότι κατάλαβα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευκολόπιστοι ρε παιδί μου. Μα ηταν δυνατον κοτζάμ Ολυμπιονικης εν ενεργεία να ασχοληθει με κάτι τέτοιο?

Έχει ανάγκη δηλαδη απ τα λεφτά ενω για τα επομενα 10 χρονια η κοπέλα θα κάνει πρωταθλητισμο?

Για τη Φαρμάκη δε το θεωρώ απίθανο.

 

Χθες διάβαζα οτι Ντάνος, Πρίαμος και Κολιδά θα έχουν ενεργό ρόλο στο επομενο survivor. Συμβουλευτικό απ΄ότι κατάλαβα.

 

ο ντανος λεγετε οτι θα κανει το πανοραμα για αυτο τον εβαλαν δοκιμαστικα στην επιτροπη του ελλαδα εχεις ταλεντο να δουν τι ψαρια πιανει

Η Κολιδά θα πάει πάλι να μας λέει ότι της λείπει το παιδί της ή μπα; 

 

σπαραζω μεσα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ντανος λεγετε οτι θα κανει το πανοραμα για αυτο τον εβαλαν δοκιμαστικα στην επιτροπη του ελλαδα εχεις ταλεντο να δουν τι ψαρια πιανει

 

 

Εγώ για την Αραβανή διάβασα για το Πανόραμα.

 

Θα μπορούσε να είναι συμπαρουσιαστής του Τάνι ο Ντάνος, στο τούρκικο σαρβάιβορ υπάρχουν 2 παρουσιαστές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για την Αραβανή διάβασα για το Πανόραμα.

 

Θα μπορούσε να είναι συμπαρουσιαστής του Τάνι ο Ντάνος, στο τούρκικο σαρβάιβορ υπάρχουν 2 παρουσιαστές...

 

δεν νομιζω να δεκτει κατι τετοιο ο τανιμανιδης , τωρα για την αραβανη δεν μου καθετε καλα για το πανοραμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πως θα γίνει παρουσιαστής ο Ντάνος, σε πρόγραμμα που δεν θα γυρίζεται 30 φορές η σκηνή, τη στιγμή που δεν μπορεί να συντάξει σωστά δεύτερη πρόταση;;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος καταφέρει και μπει στο παιχνίδι θα πρέπει κάποια στιγμή να πει την κωδική λέξη "σίχαμα" για να καταλάβουμε ότι είναι ένας από μας και να τον στηρίξουμε(η να τον θάψουμε :devil::P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τελικες audition για τους μη επωνυμους εγιναν στο ξενοδοχειο που δουλευω. Ετοιμαστειτε για πολλη κρεατινη και μουσκουλο αν κρινω απο τους υποψηφιους που ηταν στο τελικο σταδιο. Πολυ ουγκ, τατουαζ και μουσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όποιος καταφέρει και μπει στο παιχνίδι θα πρέπει κάποια στιγμή να πει την κωδική λέξη "σίχαμα" για να καταλάβουμε ότι είναι ένας από μας και να τον στηρίξουμε(η να τον θάψουμε :devil::P

 

Και να κοιτάξει την κάμερα κλείνοντας το μάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...