Προς το περιεχόμενο

Το παλιό, καλό, insomnia... :')


Manjaro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω θελω να μαθω πως και γιατι ο Thresh εχει τα περισσοτερα posts απο ολους τους παλιους.

Υπάρχει παράγκα, συμφέροντα, είναι προφανές.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει παράγκα και συμφέροντα, είναι προφανές.

Άσε τη συνομωσιολογία,υπάρχουν πιό προφανείς λόγοι.

Αλλά οι καλοί μου τρόποι δε μου επιτρέπουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινω subforum αποκλειστικα για ολα τα μελη απο το ‘07-‘08 και πισω. Πω πω ηρεμια....

Όχι ρε φίλε,αρκετά ασχολήθηκαν μαζί μου.

Έχω διάθεση για αστεία γιά όσους δε το κατάλαβαν,σχεδόν πάντα γιατί τα σοβαρά περίσσεψαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγω θελω να μαθω πως και γιατι ο Thresh εχει τα περισσοτερα posts απο ολους τους παλιους.

 

Ο Poulinos έχει περισσότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το μπλα μπλα ειχε κ εχει την περισσοτερη κινηση κλικς φραγκα κτλ..

Καποτε σβηστηκε για τους ιδιους σημερινους λογους για μηνες(ανοιξε σε αλλο λινκ απο αλλους users)και η πτωση ξεκινησε οποτε ξαναγυρισε .

Εν ολιγης για να μην καταντησουν ολα τα sections @#@#@# πρεπει να χεις ενα playschool playroom :P )

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το insomnia το κάθε insomnia και το κάθε φόρουμ για να συνεχίσει να είναι ζωντανό θέλει καινούργια και

δραστήρια μέλη,με απόψεις - προτάσεις - σκέψεις.

 

Στα φόρουμ όμως (μιλάω γενικά και όχι για το insomnia) υπάρχει η άποψη ότι ο παλιός είναι υπεράνω και ο

κάθε νέος πρέπει να κάνει τουμπεκί όταν μπει και μιλήσει ο παλιός,η αν πει κάτι που δεν συμφωνεί ο παλιός

να βάλει την ουρά στα σκέλια και να αποσυρθεί.

Οι παλιοί είναι βέβαια αυτοί που έχουν ρίξει άπειρη δουλειά για να βρεθεί το φόρουμ εκεί που είναι,και τη 

δουλειά τους κανένας δεν μπορεί να την αμφισβητήσει και πρέπει να χαίρουν εκτίμησης (δεν θα πω σεβασμό

γιατί δεν είναι και παπάδες) από τα νέα μέλη αλλά μέχρι εκεί.

 

Από την άλλη άποψή μου ότι πρέπει οι παλαιότεροι να εμπιστευθούν τα νέα μέλη και να συνυπάρχουν σαν μία

οικογένεια.

Προσωπικά αν και πολύ νέο μέλος θέλω να πω ότι γενικά δεν έχω παράπονα από την αντιμετώπιση

η οποία ήταν περισσότερη καλή από όσο περίμενα.

 

Τώρα για τα σεντόνια που λέει ο TS στο πρώτο μήνυμα.

Ναι παλιά υπήρχαν σε όλα τα φόρουμ.

Ναι και εγώ έχω γράψει αρκετά σε άλλα φόρουμ.

 

Θα πω όμως ότι παλιά ειδικά σε νέα φόρουμ υπήρχαν λιγότερα μέλη λιγότερα θέματα  οι διάλογοι και οι

εναλλαγές θεμάτων ήταν απελπιστικά αργές ώστε είχες την άνεση χρόνου να γράψεις το σεντόνι σου 

χωρίς να φοβάσαι ότι θα χάσεις κάτι σε άλλα θέματα , σε άλλους διαλόγους.

 

Τώρα οι ρυθμοί είναι γρήγοροι να μην πω καταιγιστικοί οπότε γράφοντας ένα σεντόνι σκέφτεσαι ότι θα 

χάσεις πολλά άλλα θέματα και διαλόγους οπότε αναγκαστικά τα σεντόνια συνεχώς μειώνονται και έχουν

φτάσει να γίνονται απλά μηνυματάκια  1-2-3 σειρών.

Από την άλλη πιστεύω ότι και τα παλαιά μεγάλα σεντόνια που γράφαμε, σήμερα λίγοι θα τα διαβάσουν 

γιατί έχουν μάθει με μικρά μηνύματα και τα μεγάλα δείχνουν κουραστικά.

 

Οπότε μάλλον θα πρέπει να προσγειωθούμε στα νέα δεδομένα κάνοντας τουλάχιστον τα διπλά σεντόνια

μονά να μην πω μαξιλαροθήκες. :) .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το μπλα μπλα ειχε κ εχει την περισσοτερη κινηση κλικς φραγκα κτλ..

Καποτε σβηστηκε για τους ιδιους σημερινους λογους για μηνες(ανοιξε σε αλλο λινκ απο αλλους users)και η πτωση ξεκινησε οποτε ξαναγυρισε .

Εν ολιγης για να μην καταντησουν ολα τα sections @#@#@# πρεπει να χεις ενα playschool playroom :P )

 

Το techgame εννοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...