Προς το περιεχόμενο

H Apple απολύει μηχανικό του iPhone X μετά από hands-on video της συσκευής από την κόρη του


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τόσο μίσος και τα ρατσιστικά σχόλια για την κοπέλα δείχνουν τον πάτο που έχετε πιάσει κάποιοι. Θα θέλατε τέτοια σχόλια για τη μητέρα, την γυναίκα, την κόρη σας; Άντε και εις κατώτερα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τόσο μίσος και τα ρατσιστικά σχόλια για την κοπέλα δείχνουν τον πάτο που έχετε πιάσει κάποιοι. Θα θέλατε τέτοια σχόλια για τη μητέρα, την γυναίκα, την κόρη σας; Άντε και εις κατώτερα.

 

Το θέμα έχει παραγίνει με τα σχόλια, τις τρολλιές και όλους τους άσχετους να πετάνε μπαρούφες σε κάθε είδους θέματα που δεν έχουν ιδέα. Οι admins θα πρέπει άμεσα να λάβουν μέτρα αν θέλουν να διατηρήσουν το όποιο επίπεδο έχει απομείνει στο ιστορικό insomnia.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι κάνετε ρατσιστικά σχόλια του τύπου "χοντρή", "δεν βλέπετε", "νύφη δράκουλα" κλπ είστε -το λιγότερο- μπούφοι από τα καλάμια, τα σχόλια σας δεν έχουν θέση σε τεχνολογικό site, είναι σκέτη αηδία και θα πρέπει να πάρετε πόδι ΑΜΕΣΑ.

Fat people are not a race.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άτομα χωρίς εγκράτεια. Κανένα πρόβλημα οι επιλογές τους, αρκεί να μην το παίζουν γκόμενες.

 

Αν μιλήσουμε για έννοιες εγώ εκλαμβάνω ως ρατσισμό οποιαδήποτε επίθεση σε οτιδήποτε το διαφορετικό. Και αυτό μας δίνει αυτόματα το δικαίωμα να λέμε χοντρό έναν παχύσαρκο; Είμαστε με τα καλά μας;

 

Γνωρίζεις άραγε ότι είναι πάθηση; https://el.wikipedia.org/wiki/Παχυσαρκία

 

Μιλάω με ανθρώπινο ον αυτή τη στιγμή; ΝΙΩΘΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ;

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τόσο μίσος και τα ρατσιστικά σχόλια για την κοπέλα δείχνουν τον πάτο που έχετε πιάσει κάποιοι. Θα θέλατε τέτοια σχόλια για τη μητέρα, την γυναίκα, την κόρη σας; Άντε και εις κατώτερα.

Aμα η μανα μου και η αδερφη μου ανεβαζε βιντεακι με τετοιες βλακειες, δεν θα μπορουσα να σταματησω το hype, επαιξες και εχασες θα της ελεγα λουσου τα τωρα,

Οπως και τα λουζεται τωρα και ο πατερας της, που εφαγε black list απο εταιριες για ρουφιανος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλήσουμε για έννοιες εγώ εκλαμβάνω ως ρατσισμό οποιαδήποτε επίθεση σε οτιδήποτε το διαφορετικό. Και αυτό μας δίνει αυτόματα το δικαίωμα να λέμε χοντρό έναν παχύσαρκο; Είμαστε με τα καλά μας;

 

Γνωρίζεις άραγε ότι είναι πάθηση; https://el.wikipedia.org/wiki/Παχυσαρκία

 

Μιλάω με ανθρώπινο ον αυτή τη στιγμή; ΝΙΩΘΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕ;

Έχω υπάρξει χοντρός. Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μην τρως σαν ζώο. Κάτι “ψυχοπονιάρηδες” σαν και εσένα κάνουν normalize την παχυσαρκία και χειροτερεύουν την κατάσταση. Επειδή δεν έχουμε κοινωνική πίεση φτάσαμε σε αυτό το χάλι.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω υπάρξει χοντρός. Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μην τρως σαν ζώο. Κάτι “ψυχοπονιάρηδες” σαν και εσένα κάνουν normalize την παχυσαρκία και χειροτερεύουν την κατάσταση. Επειδή δεν έχουμε κοινωνική πίεση φτάσαμε σε αυτό το χάλι.

ναι μονο που η κοπελα δεν ειναι παχύσαρκη.... εχουμε χασει καθε μετρο ... και λιγη ανοχη δεν θα εβλαπτε .. δεν χρειαζεται να κρινουμε και να κατακρινουμε τα παντα και τους παντες .. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε, το τι κάνει ο καθένας και το πόσο τρώει είναι δικό του θέμα. Λες και οι γεμάτοι δεν έχουν δικαίωμα στην δημοσιότητα εάν κρίνουμε ότι το έκανε για διασημότητα, που ακόμα και για αυτό δεν ήμαστε σίγουροι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Δεν χρειάζεται να φτιάξω δικό μου site για να σε διώξω, θα σε διώξουν οι admins αν συνεχίσεις τα ρατσιστικά σχόλια.

2. Το θέμα δεν είναι να την δεις σαν μις υφήλιος, να την δεις σαν άνθρωπο, έναν άνθρωπο που κάνει λάθη, όπως είσαι εσύ.

3. Πολύ λογικά τα κάθε είδους ρατσιστικά σχόλια... λογικότατα.

 

Από ποια σπηλιά του Αφγανιστάν βγήκες είπαμε;

Δεν πας καλα απλα. Παρερμηνευεις τα παντα κ μας το παιζεις δηθεν συμπονετικος. Παιζει μαλιστα να σαι απο αυτους που ανεβοκατεβαζουν χαρκτηρισμους τους παντες αλλα στο μαγικο ιντερνετ πισω απο το πληκτρολογιο το παιζουν ψυχοπονιαρηδες. Εγβ δεν τη χαρακτηρισα ποτε χοντρη. Αλλα ουτε αδυνατη κ ομορφη δε θα την πω. Δεν ασχολυμαι μαζι σου αλλο γιατι εισαι κολημενος οσο δεν παει. Βαζεις ταμπελες στον κοσμο για να γουσταρεις. Που θα μας πεις κ ρατσιστες. Εσυ εισαι ο ρατσιστης με οποιον διαφωνει μαζι σου. Κ απο τους χειροτερους μαλιστα
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι κολπο της apple ,να μεταφερει το hate απο τα προ'ιοντα της αλλου.ολοι ασχολουνται με την κορη,και οχι με το iphone.μεχρι και τους γκουρου του ινσομνια ξεγελασε.

δοιαδοσται!!1!!1!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω υπάρξει χοντρός. Το μόνο που έχεις να κάνεις είναι να μην τρως σαν ζώο. Κάτι “ψυχοπονιάρηδες” σαν και εσένα κάνουν normalize την παχυσαρκία και χειροτερεύουν την κατάσταση. Επειδή δεν έχουμε κοινωνική πίεση φτάσαμε σε αυτό το χάλι.

Oτι αιτια κι αν εχει η παχυσαρκια (και δεν ειναι παντα το φαι), αν εισαι πολιτισμενο ον και μη κομπλεξικος, δεν χλευαζεις τον αλλο για την εμφανιση του. Εναν αδυνατο που τρωει παραπανω (αλλα δεν παιχανει πχ λογω μεταβολισμου), θα τον χλευαζες; Οχι γιατι θα ηταν αδυνατος. Αρα ασε τις υποκριτικες φιλοσοφιες περι φαγητου και παραδεξου ξεκαθαρα οτι χλευαζεις την εμφανιση και οχι τις συνηθειες του αλλου.

 

Το γεγονος οτι εχεις υπαρξει παχυσαρκος μας λυνει και τις αποριες για το γιατι εισαι ενας εξ'αυτων που χλευαζουν την εμφανιση των αλλων.

Παρεπιπτοντως, σε κανενα σταδιο της ζωης μου δεν εχω υπαρξει παχυσαρκος, ουτε καν ευσωμος, συνεπως οσα γραφω δεν τα γραφω ως παθων οπως θα βιαστουν μερικοι να συμπερανουν. Απο την αλλη, μου δωσανε παιδεια αυτοι που επρεπε να μου την δωσουν κι ετσι εμαθα να σεβομαι τους αλλους οσο με σεβονται και αυτοι. Η κοπελα στο βιντεο λοιπον δεν σας εδωσε ουδενα δικαιωμα να γραφετε οσα γραφετε.

 

Και για να το ληγουμε το θεματακι, ειμαι 101% βεβαιος πως η κοπελα σε οσους την χλευαζουν (χωρις καν να ειναι παχυσαρκη) και πολυ τους πεφτει, στανταρακι αυτο.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στον κόπο να δω το κανάλι της κοπέλας (μην μπείτε, δεν λέει). Λοιπόν είναι παντρεμένη, ΔΕΝ είναι χοντρή αλλά λίγο τσουποτή και απέβαλε πριν κανένα μήνα που ήταν έγκυος. Και ανέβασε βίντεο γι αυτό (έλεος ρε κοπελιά - Κράτα και τίποτα προσωπικό). Τα λίγα παραπάνω κιλά μπορεί να οφείλονται και σ αυτό. 

Τώρα γι αυτούς που κρίνουν κάποιον από την εμφάνιση και κράζουν τους χοντρούς - άσχημους - δρακουλιάρηδες κλπ τι να πω; Αν αυτά τα "άτομα" έχουν κυριεύσει και ινσόμνια, τότε δεν πάμε καθόλου καλά...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...