Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για πλατη


Elysian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω εξης για την  πλατη .Για να μην κανει καμπουρα καποιος τι θα μπορουσε τον να βοηθησει? .Εχω ακουσει κατι  σαν  "γιλεκο"¨μεσα απο τα ρουχα το  φορας στην πλατη και σιγα σιγα στην κανει ισια  αλλα δεν ξερω τι και πως? θα βοηθουσε κατι τετοιο   Αν υπαρχει  καποιο λινκ γιατι μου ειχε πει ενας γνωστος οτι πουλανε και στο skroutz τετοια βοηθηματα η οτι  αλλο αμα καποιος ξερει και ειδε βελτιωση ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχετε αδικο σε αυτο και σε σας ευχαριστω απλα ενας μου ειχε πει κατι για μονοζυγα και τετοια λεω καποιος μηπως ηξερε κτ παραπανω που να ειδε και αποτελεσμα? αλλα ισως ειναι στον καθενα διαφορετικη αποψη το τι θα πει ο γιατρος.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγές πρώτα σε ορθοπεδικό; Μπα....

 

Ρε, βαλτός να μας το κλείσεις το διαγνωστικό κέντρο φόρουμ είσαι; Τι ορθοπεδικούς και παπαριές τσαμπουνάς; Εμείς εδώ τι κάνουμε;

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει η σκολιωση και η κυφωση.Αν εχεις κυφωση πας για κηδεμονα.Αν εχεις σκολιωση μεχρι συγκεκριμμενες μοιρες μπορεις να γλυτωσεις τον κηδεμονα και με συγκεκριμμενες ασκησεις γυμναστικης να ισιωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχετε αδικο σε αυτο και σε σας ευχαριστω απλα ενας μου ειχε πει κατι για μονοζυγα και τετοια λεω καποιος μηπως ηξερε κτ παραπανω που να ειδε και αποτελεσμα? αλλα ισως ειναι στον καθενα διαφορετικη αποψη το τι θα πει ο γιατρος.........

για αυτο παντα προσπαθουμε να παιρνουμε αποψη απο 2 διαφορετικους γιατρους αν κατι ειναι σοβαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κοιμάσαι μην βάζεις μαξιλάρια. Να κοιμάσαι σε ευθεια γραμμή. Σε 2-3 μήνες θα στρώσεις,θα γίνεις αλλος άνθρωπος

Σοβαρα η τρολ; δεν εχω προβλημα προσωπικα αλλα περιεργια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυμναστικη φιλε, μονοζυγο και κωπηλατικη με μπαρα η στην τροχαλια, και θα γυμνασεις την πλατη σου και καμπουρα δεν θα κανεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον κηδεμονα θα τον βαλεις αναλογα ποσο μεγαλη ειναι η κυφωση,προφανως σε γιατρο θα το μαθεις

 

η κυφωση δεν εξαφανιζεται τελειως,εκτος αν ειναι σε πολυ πρωιμο σταδιο...επειδη ομως οι περισσοτεροι δεν το αντιλαμβανονται η αδιαφορουν,αυτο χρονιζει οπως εγινε και με τη δικη μου περιπτωση...το θεμα ειναι να εισαι λειτουργικος στην καθημερινοτητα σου,οποτε κανεις ειδικες για την παθηση ασκησεις 3 φορες τη μερα η και κολυμβητηριο μπορεις να δοκιμασεις(βοηθαει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...