Προς το περιεχόμενο

Έφαγα χυλοπιτα απο κοπέλα?


nikos5800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον καλημέρα παίδες

Εδώ και κάποιο καιρό έρχομαι σε επαφη με μια κοπελα που δουλεύει σε ενα σουπερμάρκετ ,η κοπελα από την πρωτη μας συναντηση παντα με κοιτούσε στα ματια και εγώ την κοιτούσα ,ανταλαζαμε καποιες κουβέντες ,κάποια αστεία και παει λεγοντας

Μέχρι που αποφάσισα να της πω οτι μου αρέσει και η απάντηση της ηταν:είμαι παντρεμένη,

Δεν ξέρω ρε συς τι να κάνω σε αυτήν την περίπτωση, η κοπελια μου αρέσει παρα πολύ ,να τα παρατησω? Η Να την διεκδικησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την μια παραπονιομαστε γιατι οι πωλητες/τριες στα διαφορα καταστηματα ειναι ψυχροί , απο την αλλη αν μας χαμογελασουν και μας πουν εστω μια κουβεντα πιστευουμε οτι μας φλερταρουν,μας την πεφτουν κ.α. Αν ηταν οποια/ος αγνωστος μας χαμογελάσει ή μας μιλησει σημαινει οτι μας θελει κιολας τοτε δεν επρεπε να κανουμε τίποτα αλλο ολη την ημερα, στο κρεβάτι θα επρεπε να ειμασταν.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Μέχρι που αποφάσισα να της πω οτι μου αρέσει και η απάντηση της ηταν:είμαι παντρεμένη,

Δεν ξέρω ρε συς τι να κάνω σε αυτήν την περίπτωση, η κοπελιά μου αρέσει πάρα πολύ ,να τα παρατήσω? Η Να την διεκδικήσω

 

-Είναι παντρεμένη.

-Να την διεκδικήσω;

 

0/10, never go full retard

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...