Προς το περιεχόμενο

[Laptop] HP ENVY 13-ab010nf 13.3'' FHD IPS (i5-7200U, 8GB, 512GB SSD, Intel HD 620, W10) στα 672 ευρω με τα μεταφορικα @amazon.fr [ΤΕΛΟΣ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αδερφέ πάρτο λίγο αλλιώς. Ούτε θεούλης είμαι ούτε προκαλώ τίποτα.Μάλλον το αντίθετο γίνεται.

Ισως να μην ειχες σκοπο να προκαλεσεις, αλλα με αυτο το μηνυμα(οπου οι συμφορουμιτες σου εδωσαν πληροφοριες και εσυ κατα καποιο τροπο τους ειρωνευτηκες):

 

Ναι. Σαν να λέμε το ένα είναι αυτοκίνητο και το άλλο είναι αμάξι.

 
 
και αυτο:

Γνωρίζεις κάποιο με i5-7200U ,GeForce 940MX 2 Go και 1Τ+ssd με λιγότερα από 680 ευρώ;;;;;;;

Link ρε παιδιά μην χάνουμε τις ευκαιρίεςςςςςςςςςς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Ισως να μην ειχες σκοπο να προκαλεσεις, αλλα με αυτο το μηνυμα(οπου οι συμφορουμιτες σου εδωσαν πληροφοριες και εσυ κατα καποιο τροπο τους ειρωνευτηκες):

 

 

 

και αυτο:

 

1) Δηλαδή τώρα το ξερό και σκέτο " Το ένα είναι ultrabook το άλλο laptop" το θεωρείς ολοκληρωμένη και εμπεριστατωμένη απάντηση και πληροφορία; Εμένα πάντως μου φάνηκε λίγο σαν υποτίμηση νοημοσύνης.

2) Όσο για το άλλο ίσως να φάνηκε λίγο ειρωνικό αλλά αυτό που ζητάω,σαν άσχετος με το αντικείμενο υποψήφιος αγοραστής, είναι κάποιο λινκ και μερικές συμβουλές και βρε φίλε γιατί δεν πρέπει να αγοράσει ο αδερφός μου το ρημάδι το pavilion; Και αν όχι αυτό ποιο άλλο στην θέση του;

Οι δική σου απάντηση δηλαδή γιατί περιλαμβάνει δυο λινκς και ένα ολόκληρο σεντόνι;

Τέλος από εμένα το off topic και αν έθιξα κάποιον ζητώ συγγνώμη με την παράκληση όμως σε όσους θέλουν να κάνουν μια πρόταση αγοράς α) να είναι καλοί γνώστες του θέματος και β) να είναι πιο λεπτομερείς και αναλυτικοί ποστάροντας και τα ανάλογα λινκς. Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1) Δηλαδή τώρα το ξερό και σκέτο " Το ένα είναι ultrabook το άλλο laptop" το θεωρείς ολοκληρωμένη και εμπεριστατωμένη απάντηση και πληροφορία; Εμένα πάντως μου φάνηκε λίγο σαν υποτίμηση νοημοσύνης.

Για εμενα(που γνωρίζω τις διαφορες μεταξυ ultrabook και απλού λαπτοπ) αρκουσε.

 

Καταλαβαίνω οτι για εσενα δεν αρκουσε και ηθελες περισσότερες πληροφορίες.

Δεν βοηθας ομως τον συνομιλιτη σου να σου δωσει παραπάνω πληροφορίες λεγοντας ' σαν να λεμε αμαξι και αυτοκίνητο'.

 

Αυτο ηταν υποτιμητικό και ειρωνικο και οχι καποιος που σου ειπε πολυ συνοπτικα τις διαφορες(το ενα ειναι ultrabook και το αλλο λαπτοπ).

Επεξ/σία από haHa
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Σαν να λέμε το ένα είναι αυτοκίνητο και το άλλο είναι αμάξι.

 

Ναι βασικα το ενα ειναι laptop και το αλλο ειναι μπουρδα... για να το κάνω εγω πιο λιανά δλδ. Η μπουρδα ειναι το Pavilion για οσους ακομα δεν μπορουν να το καταλάβουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...