Προς το περιεχόμενο

Αγορα καρεκλας γραφειου


matheostsik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα το τελευταιο καιρο,που εχω αρχισει να περναω αρκετες ωρες(5-6+) μπροστα απο υπολογιστη αισθανομαι πολυ την κουραση σε αυχενα,πλατη,μεση,χερια και γενικοτερα ολο το σωμα μου.Προς το παρων εχω μια προσωρινη καρεκλα απο πρατικερ που ολο ελεγα να αλλαξω η οποια δεν ειναι καθολου ανετη, σε αυτο το στυλ

(https://www.praktiker.gr/p/polythrona-grafeiou-riviera-kafe-19653).

Εψαχνα καμποσο καιρο σε μαγαζια στην πολη μου αλλα δε βρηκα κατι.Υπαρχει καποιος να προτεινει καποια πολυ βολικη?Επισης προτιμω να ειναι ρυθμιζομενη αλλα να "φτανει" και ορθη γωνια,πχ αυτη που εχω εχει μικρη κλιση προς τα πισω και μετα απο 1-2 ωρες με ενοχλει σε αυχενα και χαμηλα στη μεση.Το γραφειο που εχω ειναι 75cm υψος.Ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

budget? γιατι για καλη καρεκλα μπορει και να ξοδεψεις χιλιαρικα

 

οικονομικη καλη ειναι τουτη και ανεβαινεις εδω και παραπανω πας εδω

 

του πλαισιου δεν την εχω αλλα την εχω δει και ειναι μια χαρα (αλλα εχω την αισθηση χωρις να παιρνω ορκο) κινεζικη

 

τις αλλες δυο τις εχω, και τη διαφορα απο 200Ε του IKEA μεχρι τα πολλαπλασια που εδωσα για μια please δε ξερω αν μπορω να τα ΄καταλαβω΄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πάντως είδα διαφορά στην Steelcase και παρόλο που με έχουν πάρει με τις ντομάτες όσοι γνωστοί έμαθαν πόσο την πήρα, εγώ δηλώνω ικανοποιημένη με την αγορά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχυει πως ξεχασα το budget και απο οτι βλεπω αυτες ειναι καπως εκτος.Γυρω στα 100 ελεγα.Ξερω πως μια καρεκλα ειναι καλη επενδυση αλλα δε μπορω να διαθεσω περισσοτερα αυτη τη στιγμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...