Προς το περιεχόμενο

Χωρισμός


lactate

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά της είχα πει οτι την αγαπάω και ότι αυτό το χρόνο με έχει κάνει να ζήσω πολύ όμορφες στιγμές. Το βασικό μου θέμα ήταν η καταπίεση. Ένιωθα ότι για να πάω για έναν καφέ έπρεπε να ζητήσω άδεια. Αυτή δούλευε βοηθός μικροβιολόγου, όταν ήταν πρωι όλο γκρνιαζε οτι θα πηγαινε ξενυχτισμένη και με ειχε να κοιμομαστε απο τις 10 και εγώ δεν έλεγα κατι δεν ηθελα να παει αυπνη. Μου έλεγε να βάλουμε λεφτα να ανοίξουμε ιατρειο να ειναια βοηθος μου της ειπα δε θέλω και μου κραταγε μια βδομαδα μουτρα. Μέχρι και τη μανα της εβαλε να με παιρνει τηλ οτι δεν της φερομαι ωραια. Έναν κολλητό έχω, τον έθαβε μερα νυχτα οτι ντρεπεται να τον δειχνει στις φιλε της. Της εξηγούσα ότι έχουμε βαλει πολλα ατομα στη ζωη μας οτι την αγαπαω, οτι θελω να μαστε απλα εγω και αυτοι και οχι να ανακατεβουμε αλλους και ολα τα αλλα θα ερθουν. Αλλα δεν. Και ειμαι ακομα ερωτευμενος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Στα 45 ψάχνεις σπερματοζωάριο που να κινείται μετά από 1 λεπτό και δε βρίσκεις. Μια διαφορά 5-6-7 ετών είναι καλή για μια 30άρα.

Νομίζεις, ο πατέρας μου έκανε τον μικρό στα 45 και ο θείος μου στα 49.

Εξάλλου σου είπα για σεξ να πάρει εμπειρία η γκομενα όχι για παιδιά. Για σχέση και παιδιά η 29 θέλει χαλαρά 38-40.

Τι να τον κάνει τον 26; αυτή θέλει @@ρια μεγάλα να νιώσει γυναίκα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά της είχα πει οτι την αγαπάω και ότι αυτό το χρόνο με έχει κάνει να ζήσω πολύ όμορφες στιγμές. Το βασικό μου θέμα ήταν η καταπίεση. Ένιωθα ότι για να πάω για έναν καφέ έπρεπε να ζητήσω άδεια. Αυτή δούλευε βοηθός μικροβιολόγου, όταν ήταν πρωι όλο γκρνιαζε οτι θα πηγαινε ξενυχτισμένη και με ειχε να κοιμομαστε απο τις 10 και εγώ δεν έλεγα κατι δεν ηθελα να παει αυπνη. Μου έλεγε να βάλουμε λεφτα να ανοίξουμε ιατρειο να ειναια βοηθος μου της ειπα δε θέλω και μου κραταγε μια βδομαδα μουτρα. Μέχρι και τη μανα της εβαλε να με παιρνει τηλ οτι δεν της φερομαι ωραια. Έναν κολλητό έχω, τον έθαβε μερα νυχτα οτι ντρεπεται να τον δειχνει στις φιλε της. Της εξηγούσα ότι έχουμε βαλει πολλα ατομα στη ζωη μας οτι την αγαπαω, οτι θελω να μαστε απλα εγω και αυτοι και οχι να ανακατεβουμε αλλους και ολα τα αλλα θα ερθουν. Αλλα δεν. Και ειμαι ακομα ερωτευμενος.

Ρέ φίλε δεν κάνεις για σχέση είσαι μικρός λέμε, παρτο χαμπάρι..

Μείνε με κάνα φίλο σου για 4-5 χρόνια, κάντε καμία παρτουζα πάρε εμπειρίες δες τι θέλει μια γκομενα και μετά βλέπουμε. Στα 35-40 αποφασίζεις. Εσύ εδώ καλά καλά δεν ξέρεις τι παίζει με αυτές θες και αγάπες. Χαλάρωσε.... Μικρό παιδι που πας; ;;;

Θες να αλλάζεις πάνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζεις, ο πατέρας μου έκανε τον μικρό στα 45 και ο θείος μου στα 49.

Εξάλλου σου είπα για σεξ να πάρει εμπειρία η γκομενα όχι για παιδιά. Για σχέση και παιδιά η 29 θέλει χαλαρά 38-40.

Τι να τον κάνει τον 26; αυτή θέλει @@ρια μεγάλα να νιώσει γυναίκα.

Ο πατέρας σου και ο θείος σου δεν έτρωγαν αυτά που τρώμε τώρα εμείς, πολύ πιθανό να μην έζησαν και εδώ που ζούμε εμείς.

http://ygeia.tanea.gr/default.asp?pid=8&ct=12&articleID=16965&la=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πατέρας σου και ο θείος σου δεν έτρωγαν αυτά που τρώμε τώρα εμείς, πολύ πιθανό να μην έζησαν και εδώ που ζούμε εμείς.

Παίζει ναι όπως κ να έχει η γκομενα θέλει εμπειρία 45αρη για να ηρεμήσει κ μετά θέλει έναν με 5-8 χρόνια διαφορά ηλικίας για να κάνει οικογένεια. Με μικρότερο δεν παίζει αυτό μόνο αν είναι ο γιος του Ωνάση.

Ts ξεκολα, βρες ένα πιπίνι και θα είσαι μια χαρά, άμα είσαι Θεσσαλονίκη σε κάνω μια γύρα να χαλαρώσεις αύριο κ να σου διδάξω την τέχνη του έρωτα θεωρητικά πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά της είχα πει οτι την αγαπάω και ότι αυτό το χρόνο με έχει κάνει να ζήσω πολύ όμορφες στιγμές. Το βασικό μου θέμα ήταν η καταπίεση. Ένιωθα ότι για να πάω για έναν καφέ έπρεπε να ζητήσω άδεια. Αυτή δούλευε βοηθός μικροβιολόγου, όταν ήταν πρωι όλο γκρνιαζε οτι θα πηγαινε ξενυχτισμένη και με ειχε να κοιμομαστε απο τις 10 και εγώ δεν έλεγα κατι δεν ηθελα να παει αυπνη. Μου έλεγε να βάλουμε λεφτα να ανοίξουμε ιατρειο να ειναια βοηθος μου της ειπα δε θέλω και μου κραταγε μια βδομαδα μουτρα. Μέχρι και τη μανα της εβαλε να με παιρνει τηλ οτι δεν της φερομαι ωραια. Έναν κολλητό έχω, τον έθαβε μερα νυχτα οτι ντρεπεται να τον δειχνει στις φιλε της. Της εξηγούσα ότι έχουμε βαλει πολλα ατομα στη ζωη μας οτι την αγαπαω, οτι θελω να μαστε απλα εγω και αυτοι και οχι να ανακατεβουμε αλλους και ολα τα αλλα θα ερθουν. Αλλα δεν. Και ειμαι ακομα ερωτευμενος.

 

Δεν έκανε για εσένα η τύπισσα. Απο τις περιγραφές σου μου κάνει για κλασσική συμφεροντολόγα που ήθελε χορηγό για να κάνει ψώνια και να κάνει ζωάρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έκανε για εσένα η τύπισσα. Απο τις περιγραφές σου μου κάνει για κλασσική συμφεροντολόγα που ήθελε χορηγό για να κάνει ψώνια και να κάνει ζωάρα.

Χορηγό 26 ετών; μόνο αν έχει πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί όχι τώρα, αλλά για εκεί όδευε το πράγμα.

Ναι Οκ δεκτό ίσως στο μέλλον.. Από πάντα οι γυναίκες ζητούσαν χορηγό, από την ημέρα που γεννιούνται βασικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι και κανένας μεγαλογιατρός, υπάλληλος οδοντίατρος ειμαι, αν ήθελε χορηγό θα έψαχνε αλλού φαντάζομαι. Ψιλοσυγκατοικούσαμε και δε το είχα κάνει ποτέ. Μου άρεσε πολύ η όλη φάση. Είχαμε μια μικρή κόντρα στα οικονομικά. Από τη μια γκρίνιαζε που έβγαζε λιγότερα από εμένα από την άλλη όλο μου έλεγε να  ασχοληθώ με εμφυτεύματα να βγάλω πολλα λεφτα και με "εκραζε" που δεν ήθελα να ασχοληθώ. Με πρόσεχε και μου άρεσε πάντως. Και την εμπιστευόμουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ της χωρισες με λιγα λογια. Εκεινη ειναι λιγο πριν τα 30 και προφανως ψαχνει για κατι πολυ σοβαρο. Εσυ θελεις κατι πιο χαλαρο,εισαι σε αλλη φαση. Οποτε δεν νομιζω πως υπαρχει κατι εδω παραπανω να σου πει κανεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...