Προς το περιεχόμενο

ZTE Axon 7 208€ με priority MONO μέσω της εφαρμογής [ΤΕΛΟΣ]


NaGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστα τα λεει ο lionheart.

Επισης κατοχος zte axon 7 & samsung s7 edge.

Να συμπληρωσω, η καμερα του s7 ειναι σαφως ανωτερη, ιδιαιτερα το βραδυ.

Τα ηχεια ομως του axon, δεν παιζονται, δεν νομιζω να υπαρχουν καλυτερα ηχεια σε κινητο.

Το λογισμικο του axon ειναι καλυτερο κατ'εμε και αναβαθμιζεται πιο γρηγορα, οταν το s7 θα παει σε 7.1.1, το axon θα εχει παει σε 8 (ηδη ανακοινωθηκε για την κινεζικη εκδοση).

Συμβατο και με google daydream VR, κατι που δεν εχω δοκιμασει παραυτα, παντως χωρις τις πονηριες της samsung που χρεωνει εξτρα τα παντα. Για παρηγορια, το σαμυ εχει ασυρματη φορτιση.

 

Ακριβώς, κρίμα που δεν πρόλαβα και ήμουν σήμερα έτοιμος με το δάχτυλο στην σκανδάλη!  :mad:

Μεγάλη ξενέρα και δεν το ρισκάρω καθώς το τελωνείο πλέον είναι βέβαιο, έφαγα κουστουμάκι την προηγούμενη βδομάδα.

Τεσπα, μακάρι να το ξαναβγάλει σε προσφορά με eu express για ελλάδα αλλιώς θα πρέπει να βρώ κάτι πλησίον αυτού να σβήσω τον πόνο μου...! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανά διαθέσιμο με priority line eu express για ελλάδα στα 18,75€ βγαίνει με χρήση του κωδικού zteaxon7 στα 215,30€ (196,55 + 18,75) σύνολο και φυσικά το παρήγγειλα! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι φαίνεται ολα για ελλαδα εφυγαν σημερα, ειμαστε τωρα σε αναμονη,σε αγγλικο site παντως απο καποιους που παρελαβαν. Το κουτι ερχεται σφραγισμένο χωρίς screen protector, και με ανταπτορα μπριζας οχι ενσωματωμένο στον φορτιστή για την χώρα αποστολης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι φαίνεται ολα για ελλαδα εφυγαν σημερα, ειμαστε τωρα σε αναμονη,σε αγγλικο site παντως απο καποιους που παρελαβαν. Το κουτι ερχεται σφραγισμένο χωρίς screen protector, και με ανταπτορα μπριζας οχι ενσωματωμένο στον φορτιστή για την χώρα αποστολης

Μπορεις να μας πεις ποιο site για να παρακολουθουμε και εμεις;

Τελικα το ειδα και εγω και παρελαβαν  το ευρωπαικο βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω κι εγώ να το χτυπήσω. Με priority line δεν παίζει τελωνείο έτσι;

 

Όχι, δεν παίζει και μόλις το χτύπησα......γιατί δεν άντεξα!!! :P

Τα "παλιόπαιδα" με όσα έγραψαν, "μ'ανάγκασαν" να το "ψάξω" περαιτέρω το θέμα και πρόκειται πραγματικά για απίστευτη συσκευή βάσει χαρακτηριστικών που διαθέτει ενώ είναι και bezel-less για τους λάτρεις και εκεί που "κλείδωσε" η απόφαση είναι ότι θα πάρει και την 8 που το κάνει ακόμα περισσότερο future proof και γενικότερα τρελό vfm στην τιμή που τώρα "τρέχει"!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, δεν παίζει και μόλις το χτύπησα......γιατί δεν άντεξα!!! :P

Τα "παλιόπαιδα" με όσα έγραψαν, "μ'ανάγκασαν" να το "ψάξω" περαιτέρω το θέμα και πρόκειται πραγματικά για απίστευτη συσκευή βάσει χαρακτηριστικών που διαθέτει ενώ είναι και bezel-less για τους λάτρεις και εκεί που "κλείδωσε" η απόφαση είναι ότι θα πάρει και την 8 που το κάνει ακόμα περισσότερο future proof και γενικότερα τρελό vfm στην τιμή που τώρα "τρέχει"!!!

 

Έτσι ακριβώς, welcome to the club! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...