Προς το περιεχόμενο

Εθνική ομάδα μπάσκετ


Getta Robo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα πεσει πολυ ξυλο στο ματς δεν ειναι μαυροβουνιο οι βραζιλιανοι. 

Επισης , καταπληκτικο σπικαζ σε ολα τα ματς που εχω δει ως τωρα στο livebasketball.tv. Βλεπω ακομα και αδιαφορα ματς πολυ πιο ευχαριστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, pontez2 είπε

Δε το βλέπω...Άποντος Γιάννης; Πέφτουν λέει τρεις πάνω του μολις παιρνει μπάλα; 

Τον έχουν κλείσει πολύ καλά, έχει φάει και λίγο ξύλο. Αλλά σήμερα έχουμε φοβερή ευστοχία στα τρίποντα και πολύ καλή κυκλοφορία.

Επεξ/σία από godfather0991
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα δηλώσει επισημα ότι πέραν Σερβία Αμερικής τους υπόλοιπους θά τους διαμέλισουμε. Κομμένα χέρια πόδια κεφάλια θα φεύγουν αριστερά και δεξιά στον αέρα. Και κάποια γατάκια ινσομνιακς γελούσαν. Εδώ είμαστε κύριοι. 

 

ΥΓ το καλό είναι ότι όσες ομάδες θέλουν να μας παίξουν aggersive στην δύναμη είναι καταδικασμενες να χάσουν πριν ξεκινήσει το ματς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, costacurta είπε

Εγώ είχα δηλώσει επισημα

Στη συνέντευξη τύπου στο μπάνιο σου, άρχοντα;  :D

Επεξ/σία από Diinekis21
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, costacurta είπε

Εγώ είχα δηλώσει επισημα ότι πέραν Σερβία Αμερικής τους υπόλοιπους θά τους διαμέλισουμε. Κομμένα χέρια πόδια κεφάλια θα φεύγουν αριστερά και δεξιά στον αέρα. Και κάποια γατάκια ινσομνιακς γελούσαν. Εδώ είμαστε κύριοι. 

ΥΓ το καλό είναι ότι όσες ομάδες θέλουν να μας παίξουν aggersive στην δύναμη είναι καταδικασμενες να χάσουν πριν ξεκινήσει το ματς 

Εγω απο αυτά που ακουω, απλώς έχουμε μεγάλη ευστοχία στο τρίποντο. Που γενικά έχουμε θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...