Προς το περιεχόμενο

Black Friday


crom251

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη το να γινεται για καθε αντικειμενο ξεχωριστο topic δεν ειναι βολικο, καλο πιστευω ειναι να υπαρχει ενα θεμα που θα βαζουμε οτι προσφορα νομιζουμε αξιζει και ενδιαφερει απο black friday...

Ωστοσο αν οι mods εχουν αντιρρησεις (δεν μπορω να βρω λογο βεβαια...) ας το σβησουν...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι είναι βολικό να κάνω ανανέωση την σελίδα για να δω αν ανέβασε κάποιος κάτι που με ενδιαφέρει;  :confused:  

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμφέρει όλα σε ένα νήμα. Θα γίνει χαμός. Ξεχωριστά είναι καλύτερα κι απλά βάζεις να το βλέπεις με βάση την ημερομηνία που δημιουργήθηκε το νήμα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει γινει και στο παρελθον με επιτυχια νομιζω...

Επειδη ο αριθμος των αντικειμενων που θα βγουν σε προσφορα ειναι μεγαλος πιστευω δεν γινεται να μπουν ολα σε ξεχωριστα θεματα...

Εγω π.χ. μπορει να θελω να αγορασω μια...τοστιερα... Γραφω ενα post εδω και αν εχει παρει τιποτα το ματι κανενος μου πεταει ενα link...

Καποια πολυ τρανταχτα αντικειμενα μπορουν να γινουν και ξεχωριστο θεμα βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θα χαθούν προσφορές έτσι. Δεν μπορείς να αλλάζεις σελίδες μπρός - πίσω και να ψάχνεις προσφορές. Επίσης όταν θέλει να σχολιάσει κάποιος για κάτι που θα σχολιάζει κάτω απο άλλη προσφορά; Αχταρμάς έτσι, δεν γίνεται με τίποτα! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτείνω να γίνονται χωριστά θέματα αλλά μετά να μπαίνουν εδώ τα links κάθε θέματος/προσφοράς στο πρώτο μήνυμα απλά με το τίτλο. Έτσι θα είναι κάτι σαν οδηγός/περιεχόμενα. ;)

 

πχ 

mediabook super @plaisio τιμη 300 ευρω link

samsung galaxy s8 @mediamarkt τιμη 450 ευρω link

tablet lenovo yoga @germanos τιμη 280 ευρώ link

κλπ

 

Φυσικά αυτό θα γίνει εφόσον έχει όρεξη ο ts. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα χαθούν οι προσφορές έτσι όπως έχουμε δει και στο παρελθόν.

Μπορει μέχρι να αύριο να φτάσουμε στην 100η σελίδα και η προσφορά που να θέλω να είναι στην 79η σελίδα.Μέχρι να φτάσω θα έχει νυχτώσει και όχι απλά δεν θα την προλάβω άλλα μπορει μετά από 50 σελίδες να πω δεν μαμίεται και να μην ξέρω καν τι έχει γίνει.

 

Από amazon η από κάπου αλλου συγκεκριμένα έχει ξαναγίνει άλλα όλες μαζί στον κουβά απλά δεν γίνεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...