Προς το περιεχόμενο

Apple MacBook Pro 13" Touchbar 1279€


milos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν ότι περιμένουν απάντηση από τον προμηθευτή για την διαθεσιμότητα.

Αλλά άγνωστο το πότε θα ξέρουν...

Ούτε αύριο, ούτε Δευτέρα, τίποτα επίσημο!!!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

update. ενω ειχε ακυρωθει η παραγγελια μου ηλεκτρονικα επειδη τους πηρα τηλ,προχωρησε σε τηλεφωνικη. γιαυτο και ελεγε "ακυρωμενη"

σημερα ελαβα sms με αριθμο φορτωτικης απο ταχυδρομικη.

 

δεν ειχα πληρωσει και εβαλα πληρωμη με αντικαταβολη. τι γινεται,απο εκει που νομιζα οτι δε θα παρω τιποτα, θα το παρω πρωτος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update. ενω ειχε ακυρωθει η παραγγελια μου ηλεκτρονικα επειδη τους πηρα τηλ,προχωρησε σε τηλεφωνικη. γιαυτο και ελεγε "ακυρωμενη"

σημερα ελαβα sms με αριθμο φορτωτικης απο ταχυδρομικη.

 

δεν ειχα πληρωσει και εβαλα πληρωμη με αντικαταβολη. τι γινεται,απο εκει που νομιζα οτι δε θα παρω τιποτα, θα το παρω πρωτος ?

 

Τι ωρα ειχες κανει την παραγγελια?? Ελπιζω να μην ακυρωθει σε κανεναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ωρα ειχες κανει την παραγγελια?? Ελπιζω να μην ακυρωθει σε κανεναν...

1 και κατι το βραδυ,πολυ πιο αργα σε σχεση με αλλους. και γω το ελπιζω.

 

βαζω παντως κωδικο φορτωτικης και λεει λαθος, τι να πω πια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε μακάρι για να παίρνουν σειρά και οι υπόλοιποι :Ρ! θυμασαι τι ωρα εκανες την παραγγελία?

22:10.

 

Μου έχουν στείλει απ' το πρωί tracking code της γενικής ταχυδρομικής, το οποίο δείχνει οτι είναι στα κεντρικά τους στο Ρέντη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράξιμο και μόνο κράξιμο. Εγώ έβαλα παραγγελεια 00:30 πολύ πριν από τον φίλο πιο πάνω και μου το ακύρωσαν. Μάλιστα δεν μου είπαν για αναμονή από προμηθευτή. Κατευθείαν ακύρωση και ότι δεν πρόλαβα. Δεν θα ξαναφέρουν μου είπαν. Τελικά έβαλα άλλο σε παραγγελεια που ήταν άμεσα διαθέσιμο και μου είπαν για μετά τις 5 Δεκεμβρίου. Στα τηλέφωνα αλλά μου λέει ο ένας αλλά μου λέει ο άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κράξιμο και μόνο κράξιμο. Εγώ έβαλα παραγγελεια 00:30 πολύ πριν από τον φίλο πιο πάνω και μου το ακύρωσαν. Μάλιστα δεν μου είπαν για αναμονή από προμηθευτή. Κατευθείαν ακύρωση και ότι δεν πρόλαβα. Δεν θα ξαναφέρουν μου είπαν. Τελικά έβαλα άλλο σε παραγγελεια που ήταν άμεσα διαθέσιμο και μου είπαν για μετά τις 5 Δεκεμβρίου. Στα τηλέφωνα αλλά μου λέει ο ένας αλλά μου λέει ο άλλος.

 

Ποτε σου το ακυρωσαν και σου ειπαν οτι δεν θα παραλαβουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω παντως εχω μπλεξει με τα τηλεφωνικα κεντρα τους! Θα χαρακτηριζα την περιπτωση μου σαν του/της Ele93 μονο που αναβαλλαν την παραδωση μου γιατι δεν γνωριζαν την κατασταση του προΪοντος και γιατι ήθελα να γυρισω την παραγγελια σε τιμολογιο. Να δουμε που θα καταληξουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω παντως εχω μπλεξει με τα τηλεφωνικα κεντρα τους! Θα χαρακτηριζα την περιπτωση μου σαν του/της Ele93 μονο που αναβαλλαν την παραδωση μου γιατι δεν γνωριζαν την κατασταση του προΪοντος και γιατι ήθελα να γυρισω την παραγγελια σε τιμολογιο. Να δουμε που θα καταληξουμε...

την κατασταση προιοντος??δηλαδη? παιζει να ειναι τιποτα  εκθεσιακο?

εγω θα το επαιρνα και σημερα και εκαναν λαθος ΤΚ απο τον Κωτσο. και το δεμα περιφερεται στους δρομους. 

ζητησα απο την μεταφορικη να το παραλαβω ο ιδιος . κανονικα πρεπει ναναι σφραγισμενο με ζελατινα, σωστα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...