Προς το περιεχόμενο

Πολύ αργό το insomnia.Υπάρχει κάποιο θέμα με τους hosting servers του insomnia?


Omefraoul

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κάποιο θέμα με τους hosting servers του insomnia?Γιατί ορισμένες χρονικές στιγμές οπως αυτην την ώρα κάνει 12-14 δευτερόλεπτα να φορτώσει μια σελίδα στο insomnia.gr

Μήπως είναι θέμα traffic επειδή μπαίνουν πολλοι χρήστες τέτοια ώρα?

Επεξ/σία από Omefraoul
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα κολαει παρα πολυ παλι η cyta φταιει;  παντως αν ειναι απο το site θα ειναι επειδη μπαινουν πολοι για τα μερισματα και θα γινεται χαμος φυσικο ειναι αφου ειναι τσακαλια τα παιδια εδω μεσα και παντα μας δινουνε την καλυτερη λυση σε ολα τα θεματα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τα ίδια απο cosmote

Edit :Αυτην την στιγμή είναι πάλι γρήγορο ,δεν ξέρω αν εφτιαξε η ταχυτητα μόνιμα ή θα ξαναχαλάσει πάλι...

μια απο τα ιδια και εγω πριν σερνοτανε το σκεφτοταν να μπει....  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελαααααααασσσααααααααα...

 

Maintenance και το σηκώνει laptop δεκαετίας;


Μάλλον rasberry pi. Σβήνει και μηνύματα...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελαααααααασσσααααααααα...

 

Maintenance και το σηκώνει laptop δεκαετίας;

Μάλλον rasberry pi. Σβήνει και μηνύματα...

Τι είναι αυτά; γλώσσα προγραματιστη; μπήκε χακερ στο ινσομνια; δεν καταλαβαίνω, μιλάς με γρίφους γέροντα :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι είναι αυτά; γλώσσα προγραματιστη; μπήκε χακερ στο ινσομνια; δεν καταλαβαίνω, μιλάς με γρίφους γέροντα :-D

Χαχααχα μου θύμησες ανέκδοτο!! Εμένα μου εστειλε τρείς φορές ενα μύνημα!!Με πέταξε καμια διο φορές με κάμποσα ερρορς!!νόμιζα ότι το έκανε για λίγο τώρα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εβδομάδα του Black Friday και μετά η κίνηση έχει αυξηθεί κατακόρυφα και όπως βλέπετε δεν είμασταν προετοιμασμένοι για κάτι τέτοιο στο βαθμό που έγινε. Εξετάζουμε διάφορα σενάρια αλλά δυστυχώς δεν είναι άμεσα υλοποιήσιμα οπότε χρειαζόμαστε λίγο καιρό για να προχωρήσουμε στις κατάλληλες κινήσεις. Καιρό είχαμε να περάσουμε κάτι τέτοιο με τους servers που χρησιμοποιούμε οπότε τρέχουμε διάφορα πράγματα τώρα για να γίνει η κατάσταση λίγο περισσότερο υποφερτή μέχρι την οριστική λύση του προβλήματος. 

 

Κλασσικά ζητάμε υπομονή και κατανόηση. Μέσα στην εβδομάδα θα έχουμε και μια πρώτη ενημέρωση για το τι έρχεται.

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...